Wiedźmin: Powrót Białego Wilka - Oficjalna Zapowiedź

+
Wiedźmin: Powrót Białego Wilka - Oficjalna Zapowiedź

Wszystko na temat gry Wiedźmin: Powrót Białego Wilka znajdziecie na stronie http://become.thewitcher.com .O CD Projekt RED CD Projekt RED powstał w lutym 2002 roku, jako firma siostrzana dla CD Projekt. Misją CD Projekt RED jest zostanie jednym z czołowych twórców gier RPG na świecie, tworząc gry łączące najlepsze praktyki w branży z autorskimi i oryginalnymi pomysłami. Ważną wartością firmy jest praca w bliskim kontakcie z graczami, słuchanie i reagowanie na ich opinie, zarówno w zakresie tworzonych gier jak i sposobu ich dostarczenia do rąk graczy. Pierwszą grą studia jest Wiedźmin, tytuł doskonale przyjęty przez fanów gatunku oraz media. Do tej pory Wiedźmin zdobył ponad 100 wyróżnień, w tym tak prestiżowe nagrody, jak: "Gra RPG roku na PC wg serwisu IGN" ("IGN''s Best PC RPG"), "Gra RPG roku na PC wg serwisu GameSpy" ("GameSpy PC RPG of the Year") oraz "Najlepsza gra RPG wg czytelników serwisu Gamespot" ("Gamespot Readers'' Choice Winner - Best RPG"). W ciągu roku od premiery na świecie sprzedano ponad milion pudełek z grą Wiedźmin.O CD ProjektFirma CD Projekt została założona w 1994 roku i jest największym dystrybutorem gier komputerowych w Europie Centralnej. Wśród graczy firma znana jest z wysokiego profesjonalizmu oraz z wielu pionierskich projektów zmieniających lokalne rynki. CD Projekt jako pierwsza firma w regionie, zaczął lokalizować gry komputerowe, włącznie z największymi projektami RPG, takimi jak Baldur’s Gate, Planescape: Torment, czy seria Gothic. Polskie wersje tych gier uznawane są przez wielu graczy, jako przykłady wzorcowego procesu lokalizacji. CD Projekt, jako dystrybutor, wprowadza na rynki Europy Centralnej produkty takich firm, jak Microsoft, NCSoft, Ubisoft, Activision, SEGA, THQ, Vivendi Universal Games, Disney, Konami. O Infogrames Entertainment i AtariGrupa Inforgames, do której należy Atari, jest światowym producentem, wydawcą i dystrybutorem gier na konsole firm Microsoft,Sony,Nintendo, smartphonów i komputerów osobistych. Sprzedaje swoje gry w ponad 60 krajach, przy pomocy sieci dystrybucji, a także swojej strony www.atari.com .
 
Najbardziej zaskakujące są informacje o użyciu totalnie nowego silnika. Co do samego oficjalnego potwiedzenia zaskoczony nie jestem, aczkolwiek miło, że rozwiewacie wątpliwości. ;)
 
Moje pytanie brzmi: czy gra w wersji na PS3 wyjdzie w Języku Polskim, czy jak większość gier tej generacji, wyłącznie po Angielsku? Płyty Blu-Ray są gigantyczne, więc może możliwość wyboru języka?
 
Co ciekawe, ściana nadal nie pękła do końca :) Ale to pewnie kwestia minut ;)A CDPR życzę 2 milionów sprzedanych kopii Wiedźmina na konsole. I to w ciągu pół roku :)
 
A ściana jak stała tak stoi ???Ciekawe za jaką część produkcji są odpowiedzialni Francuzi i co to za silnik - autorski, czy jakiś modyfikowany?No i jeśli liczyć ER za pełen produkt to na razie Redzi mają średnią jedna gra na rok, gratuluje.
 

jiti

Forum veteran
I bardzo dobrze. Konsolowcy też ludzie i od życia im się również coś należy ;)
 
http://gamecorner.pl/gamecorner/12,93130,6016817,Wiedzmin__Rise_of_the_White_Wolf___wywiad_z_tworcami.htmlJakby ktoś nie widział jeszcze.
 
Szkoda tylko, że my do tej (teoretycznie) nowej gry nie będziemy mieli dostępu :-X Pamiętacie fragmenty gameplayu w filmie z okazji miliona egzemplarzy? Jeśli tak będzie wyglądać konsolowa wersja to ja zaczynam zazdrościć.
 
o boze.. ten filmik jest genialny, ogladam ktorys raz jak zaczarowany. jak tak bedzie wygladac walka w grze, to bedzie najlepszy system walki w rpg-ach jaki powstal!!!katharsis!!geniusz!!
 
A ja widziałem ;D za ścianą jest logo a następnie krótki filmik jak Geralt ćwiczy z mieczem
 
Screeny na become.thewitcher.com wygladają świetnie, ale bardzo podobnie do wersji na PC. Przyznam, że nie widzę różnicy w jakości grafiki. EDIT: Wy też nie możecie ściągnąc nowego filmu z oficjalnej strony?
 
ściana stoi, bo pewnie dotyczy innego projektu
(...) przy tworzeniu pierwszego Wiedźmina, kierujemy się nią także w czasie prac przy Wiedźminie: Powrót Białego Wilka i naszych pozostałych dwóch projektach, które aktualnie powstają w studiu CD Projekt RED
Jeden z nich to pewnie They, a drugi... mam nadzieję na dodatek do Wiedźmina, ale obawiam się części drugiej (brak mocnego kompa i perspektyw kupna nowego :()
 
JaszczurPL said:
Screeny na become.thewitcher.com wygladają świetnie, ale bardzo podobnie do wersji na PC. Przyznam, że nie widzę różnicy w jakości grafiki.
bo pewnie z zalozenia gra ma wygladac podobnie tyle, ze nie na aurorze.koniec z nieprzekraczalnymi przeszkodami terenowymi - glowami kapusty?
 
Top Bottom