Wiedźmin - RECENZJE, wrażenia i oceny

+
PaweWodarczyk said:
finiszerów tyle, że zliczyć nie mogę.
Finishery są genialne. Moje ulubione to skok na ramiona przeciwnika i chlast oraz podcięcie scięgien, facet upada na kolana a Geralt brzytwą podcina mu gardziołko ;D
 
Chyba przestane czytac ten temat...Cholera ja juz tu umieram przez to, ze nie moge grac ;(.Narazie ogladam codziennie intro Baginskiego i slucham Soundtrack'a ;/.
 
Gofer31 said:
Chyba przestane czytac ten temat...Cholera ja juz tu umieram przez to, ze nie moge grac ;(.Narazie ogladam codziennie intro Baginskiego i slucham Soundtrack'a ;/.
przynajmniej możesz to zrobić, na pudełko popatrzeć... ja czekam... wciąż czekam... i zawistnym spojrzeniem obrzucam każdego, kto ponad avatarem ma "Posiadacz gry"...
 
LordBart said:
Finishery są genialne. Moje ulubione to skok na ramiona przeciwnika i chlast oraz podcięcie scięgien, facet upada na kolana a Geralt brzytwą podcina mu gardziołko ;D
Ten ze skokiem na ramiona mnie nie porywa. Poza podcięciem ścięgien uwielbiam rozbebeszanie brzucha i dobijanie leżących siekierą :)).
 
WItam!Forum jest trochę mało czytelne jak dla mnie, więc mam pytanie: gdzie mogę wpisywać sugestie odnośnie gry? Bo z tego co widzę patch jest potrzebny i kilka rzeczy przydałoby się dopracować.Pozdrawiam.
 
Genesis said:
Będzie możliwy do ściągnięcia , przed rejestracją / kupnem/ odpaleniem gry ?
Tak, pacz będzie dostępny swobodnie. Wystarczy kliknąć na odpowiednie pole w aplikacji startującej i w przeglądarce pojawi się właściwa strona z linkiem do pacza. Zachęcam do niezwłocznej instalacji.
 
Są po to, żeby rąbać przeciwników:D Nie ma stylów wiedźmińskich ale jest zabawa. Weź tu kogoś sztyletem pociachaj człowieku:p
 
tosiabunio said:
Patch będzie dostępny już dziś. Już za chwileczkę. Już za momencik ;)
A będzie jeszcze gdzies udostępniony? Bo transfer zapewne będzie zabójczy, ludzie rzucą się na niego jak wyglodniale hieny na padlinę... ;)PS Nie mogę się oderwać od gry... a tego się nie spodziewałem, choć Wiedźmin był jedną z najbardziej oczekiwanych przeze mnie gier, to jednak pewne wątpliwości miałem. ;)
 
PaweWodarczyk said:
Po co są bronie typu siekiera? przecież one sie do niczego nie nadają... Są lepsze na jakiś dany rodzaj wrogów?
a gdyby ich nie było to by było narzekanie że są tylko miecze.
 
ja nie narzekam tylko pytam. Możesz przejżeć moje wszystkie posty a dowiesz się, że nie mam w zwyczaju narzekać, a napewno nie na Wieśka ;)
 
Witam szanowne grono wielbicieli a tworcow przede wszystkim!To co zrobiliscie, jest wprost genialne! Kazda zlotowka poswiecona na ten tytul jest siebie warta!Chcialem zwrocic uwage na jeden blad (mam nadzieje ze nikt jeszcze tego problemu nie podnosil, jesli tak przepraszam) mianowicie probujac wyrzucic przedmiot z ekwipunku (ok. 10 ksiazek, wkaldanych na pole interfejsu sluzace do pozbycia sie nieporzadanego ekwipunku, jedna po dugiej) wyskoczyl "runtime error visual c++". Gdy kazda z ksiazek upuszczalem oddzielnie i zamykalem okno ekwipunku po kazdej z nich, problem nie wystepowal.
 
Patch już jest. Wystarczy kliknąć w odpowiednią opcję w aplikacji startującej i zacznie się ściągać. To takie rozwiązanie tymczasowe, potem pojawi się strona z opisem.
 
Top Bottom