Wiedźmin - RECENZJE, wrażenia i oceny

+
potem się nieco poprawiło z tego co pamiętam, oczywiście moze mi się tylko wydawać. I wtedy zbiku napisał, że to jest wszystko co udało im się uzyskać.
 
Kaszpir said:
Kaszpir said:
no to zadam kilka pytań bo mnie poważnie nurtują pewne sprawy:- czy w wersji finalnej będzie nadal taka animacja mowy jak na ostatnich gameplay-ach? (człowiek nie ryba nie używa tylko żuchwy :D)- czy W podczas biegu będzie się "ślizgał", jak obecnie?- czy ręce podczas dialogów będą zachowywały się jak sztywne grabie, czy zostanie wprowadzona drobna losowa animacja dłoni? (razi to strasznie)
Kaszpir said:
1. w wersji finalnej nie będzie2. w podczas biegu (
 
Małe pytanie, bo nie wiem czy ktoś już wcześniej to zauważył xD Co, niedaleko mostu kupieckiego na Podgrodziu, tuż obok rozwalonego wozu robi śmiejąca się i łaszcząca, mała... MAŁPA?! XD
 
TaczcynaZgliszczach said:
A nie jest lepiej niz bylo ??? Wg mnie nie powiedzialem nic nieprawdziwego. "Czy bedzie taka jak teraz?" - "Nie, nie bedzie.". I nie jest.
żuchwa nadal nie istnieje ale niech będzie odpowiedź faktycznie nie stwierdza, że będzie lepiej :)
 
YarpenZirgin said:
a taki zasrany eurogamer daje 7/10 i pisze recenzję jakby na odpierdol. Szkoda gadać.
Na szczęście został ostro skrytykowany w komentarzach ... po za tym, z nich własnie dowiedziałem się że Mafii dali 4/10 ... no comment
 
cyprien said:
Małe pytanie, bo nie wiem czy ktoś już wcześniej to zauważył xD Co, niedaleko mostu kupieckiego na Podgrodziu, tuż obok rozwalonego wozu robi śmiejąca się i łaszcząca, mała... MAŁPA?! XD
Potem też się przewija, ponoć to mamun:)
 
EgonBondy said:
EgonBondy said:
Małe pytanie, bo nie wiem czy ktoś już wcześniej to zauważył xD Co, niedaleko mostu kupieckiego na Podgrodziu, tuż obok rozwalonego wozu robi śmiejąca się i łaszcząca, mała... MAŁPA?! XD
Potem też się przewija, ponoć to mamun:)
A "pekińczyka" z Sagi to waćpanowie już nie pamiętają? ;D
 
Kaszpir said:
Ktoś z twórców obiecał mi na tym forum, że mimika zostanie poprawiona, otóż nie została.
Naprawde próbowaliśmy:( jednak Ilość zmian jakie trzeba by było wprowadzic okazała się przytłaczająca więc jedynie podciągnęliśmy nieznacznie to co się dało... Problem leży mnie więcej w tym, że animacje ruchu warg i powiek zerują animacje wykorzystywanych kośći dla wyrazów twarzy. Postać nie może jednocześnie uśmiechać się i mówić... W efekcie gdy postać mówi i mruga, jedynymi 'ekspresywnymi' elementami twarzy pozostają brwi i policzki... Tego przykrego odkrycia dokonaliśmy zbyt późno. Poprawimy się;)
 
EgonBondy said:
EgonBondy said:
Małe pytanie, bo nie wiem czy ktoś już wcześniej to zauważył xD Co, niedaleko mostu kupieckiego na Podgrodziu, tuż obok rozwalonego wozu robi śmiejąca się i łaszcząca, mała... MAŁPA?! XD
Potem też się przewija, ponoć to mamun:)
Po wygląd mamuna odsyłam do trylogii husyckiej; I w "Rękopisie..." Sapkowskiego tez chyba co nieco o nim jest i z tego co pamiętam ani w jednej, ani w drugiej książce mamun nie przypominał małej małpki.A tak w ogole to o co hałas? Nie dziwi was przeraza i utopiec, a zdziwiła mała małpka? dogodzić takim... W spółczuję REDom :p :p :p
 
Blooddragon said:
Blooddragon said:
Ktoś z twórców obiecał mi na tym forum, że mimika zostanie poprawiona, otóż nie została.
Naprawde próbowaliśmy:( jednak Ilość zmian jakie trzeba by było wprowadzic okazała się przytłaczająca więc jedynie podciągnęliśmy nieznacznie to co się dało... Problem leży mnie więcej w tym, że animacje ruchu warg i powiek zerują animacje wykorzystywanych kośći dla wyrazów twarzy. Postać nie może jednocześnie uśmiechać się i mówić... W efekcie gdy postać mówi i mruga, jedynymi 'ekspresywnymi' elementami twarzy pozostają brwi i policzki... Tego przykrego odkrycia dokonaliśmy zbyt późno. Poprawimy się;)
Chylę czoła więc, zdarza się najlepszym. Dziękuję za wyjaśnienie.
 
[move] [shadow=red,left]Witajcie ![/shadow][/move]Po przerwie piszę na forum. "Z pewną nieśmiałością ... " piszę zza granicy - z Włoch. I mogę się pochwalić , że formalnie jestem posiadaczem Wiedźmina. Niestety nadal czekam na odbiór tutaj. Moja matka odebrała i od razu wysłała na moje biuro tutaj, ku zaskoczeniu mojego brata ;D . Abstachując powiem , że Polacy (!) nie wstydzcie się ! Takiego bajzlu jak w tym kraju nie widzieliście ! Na ulicach się jeździ prawie stylem tureckim :-[ , co mnie trochę przeraża. A biurokrację mają co najmniej jeszcze lepszą od naszej !!! Wierzcie mi.W każdym razie , przechodząc do meritum, czy ktoś ma może podobne parametry kompa ? :C2D T7300 2,0GHz ; HDD4200 rpm ; 2GB RAM , ATI Radeon HD 2600 XT ; WINDOWS VISTA 32bit ? Ogólnie rzecz biorąc coś takiego : http://ce.computers.toshiba-europe.com/cgi-bin/ToshibaCSG/jsp/productPage.do?LNG=20&service=CE&PRODUCT_ID=129792&toshibaShop=falseZ góry dzięki za jakąś odpowiedź. Nadmieniam iż czytałem poprzednie strony tego tematu , jak i innych.
 
Jakie są wasze opinie? Proszę o głosy tylko osób, które grały. Najlepiej napiszcie coś więcej(tylko bez spoilerów :p) Sam zagłosuję i napiszę opinie jak dostanę grę od kuriera.PSJeśli wątek jest w złym miejscu proszę moderacje o przeniesienie. Sprawdzałem i takiego wątku nie ma.
 
O, mam lepszy pomysł, połączenie tematów :)E: Heh, udało mi się scalić wątki i nie zepsuć ankiety :DA z oceną poczekam do przejścia gry ;)@Down, np ;)
 
Wiedźmina przeszedłem już całego i muszę przyznać, że gra stoi na bardzo, bardzo wysokim poziomie. Akcja jest wartka przez całą grę, nie nudzi się, a wciąga jak diabli. Zakończenie cud miód, po porostu nie mogę tego opisać słowami. Dużo, bardzo ciężkich wyborów, nad słusznością których zastanawiałem się często przez wiele godzin. Ukłony szacunku w stronę RED'ów, za stworzenie tej gry. Dla mnie gra roku.Żal tylko, że taka krótka. Na poziomie hard grę przeszedłem w jakieś 40 do 50 godzin. Ehh.
 
Kotra said:
Żal tylko, że taka krótka. Na poziomie hard grę przeszedłem w jakieś 40 do 50 godzin. Ehh.
Lol. Nie ma długich gier. Są tylko ludzie grajacy bez przerwy. :-\
 
Top Bottom