Wielka Ucieczka- Niekonczace sie ladowanie

+
W trakcie tej misji kiedy odnajduje Margaritte, gra popada w stan nieskonczonego ladowania.
Przeszukalem inne fora w roznych jezykach, i jedyne co moze naprawic problem to podobno zresetowanie CALEJ postaci i CALEGO ekwipunku, czego oczywiscie zrobic nie chce.
Ten blad wystepuje juz u tylu osob i tak dlugo, a ja nie moge znalezc odpowiedzi od nikogo upowaznionego. Czy naprawde moje jedyne wyjscie to stracenie calego postepu? I tak wiem ze niektore rzeczy odzyskac mozna komendami ale nie wszystkie! A mam tego mnostwo. Mam mody na peleryne i kaptur, wylaczalem je.
Mialem yen kostium alternatywny, wylaczylem go i cofalem sie do starych saveow, robilem wszystko co inni probowali i im tez to nie pomagalo, reinstalacje i sprawdzanie plikow nie pomoglo nikomu kto mial ten problem, to tak uprzedzajac pytania. Czy ktos w koncu moglby sie temu przyjrzec?
Edit: Okazalo się że nawet calkowity reset postaci nie pomaga. Nie mam pojęcia co zrobić, od nowa grac nie chce bo przeciez ten blad moze powrocic. Dodam ze jest to New Game +.

Edit: Udalo mi sie znalezc rozwiazanie, mozliwe jest ze bawiliscie sie kiedys komendami/cheatami i pozostaly wam przedmioty z tego questa, i np tak jak ja uzyliscie moda zeby zostawic je w skrzyni( co niestety nie pomoglo i bylo problemem) albo po prostu macie je w ekwipunku.
Nalezy je komendami usunac, podaje je ponizej i mam nadzieje ze u was tez to zadziala
removeitem('q310_backdoor_key')
removeitem('q310_cell_key')
removeitem('q310_explorer_note')
removeitem('q310_journal_notes_1')
removeitem('q310_journal_notes_2')
removeitem('q310_lever')
removeitem('q310_sewer_door_key')
removeitem('q310_wine')
removeitem('q310_yen_trinket')
 
Last edited:
Top Bottom