Witcher Worldwide Project, czyli robimy zdjęcia! :)

+
Witcher Worldwide Project, czyli robimy zdjęcia! :)

Witcher Worldwide Project, czyli nowa ekscytująca akcja właśnie się rozpoczyna!Zasady są proste – zrób zdjęcie pudełka wiedźmina w jakimś ciekawym/charakterystycznym/zaskakującym miejscu (to naprawdę nie musi być KaerMorhen). Po prostu weź ze sobą aparat – zrób zdjęcie i zaskocz nas! Pokaż skąd jesteś i kim jesteś!I jeszcze jedno – gorący okres wakacyjny tuż tuż- więc może weź ze sobą Wiedźmińskie pudełko (przecież jest lekkie :) ) daj mu się trochę poopalać na plaży, albo weź je ze sobą w góry – w końcu tez coś mu się od życia należy – no i koniecznie prześlij zdjęcia na adres tadeusz.markiewicz@cdprojektred.com ;)Przykład: Informacje dodatkowe:- zdjęcia należy podesłać do końca lipca pod wskazanego maila- koniecznie musi to być pudełko do gry- fotki mają być w standardowe rozdzielczości, ponadto, zdjęcie ma być z załączoną informacją gdzie zostało zrobione, przez kogo, oraz musi być zachowany kontakt z tymi osobami- chodzi o zdjęcia z krajów egzotycznych, w końcu w nazwie jest WORLDWIDE- to nie jest konkurs z fantami, tylko taka prośba od REDÓW, a zdjęcia zostaną zaprezentowane całemu światu na oficjalnej stronie wiedźmina, razem z premierą Edycji Rozszerzonej.
 
Dlaczego na tym zdjęciu widzę pudełko wersji japońskiej.Toż polacy nie gęsi i swe pudełka mają... :D
 
VeleradzWyzimy said:
Dlaczego na tym zdjęciu widzę pudełko wersji japońskiej.Toż polacy nie gęsi i swe pudełka mają... :D
Zdjęcie w wersji zagranicznej daje +10 do kosmopolityzmu i +15 do zaj****ści. :)
 
Tak.A jeśli zrobisz zdjęcie pudełka w wersji, której jeszcze nie ma, np. tajskiej lub chorwackiej, to zostajesz Honorowym Moderatorem z dożywotnim prawem banowania niewiernych ;DEdit. to jest żart...żeby nie było, że zaraz się zacznie chałupnicza produkcja fake pudełek ;)
 
Cholera ... a już wklejałem twarz Geralta do dżalalabadzkiej wersji pudełka :p No cóż ... trzeba będzie pomyśleć nad zdjęciem ;)
 
co do zasad, to mogę prosić o kilka dodatkowych informacji :)- czy koniecznie musi być to pudełko gry, czy na przykład może być pudełko od ścieżki dźwiękowej?- do kiedy trzeba składać prace?jeszcze dodam- w jakiej rozdzielczości mają być fotki? (chodzi głównie o to, czy nie mogą przekraczać jakiegoś progu, bo pomniejszyć, zrobić w mniejszej rozdzialce każdy może :) )
 
Sylvin said:
- czy koniecznie musi być to pudełko gry, czy na przykład może być pudełko od ścieżki dźwiękowej?
Pudełko do gry only :)
Sylvin said:
- do kiedy trzeba składać prace?
Do końca lipca :)
Sylvin said:
- w jakiej rozdzielczości mają być fotki? (chodzi głównie o to, czy nie mogą przekraczać jakiegoś progu, bo pomniejszyć, zrobić w mniejszej rozdzialce każdy może :) )
Standardowej. Ponadto, zdjęcie ma być z załączoną informacją gdzie zostało zrobione, przez kogo, oraz musi być zachowany kontakt z tymi osobami :)Głównie chodzi o zdjęcia z krajów egzotycznych, w końcu w nazwie jest WORLDWIDE :)
 
Anglia/Szkocja są egzotyczne?Bo na prawdziwą "egzotykę" jadę dopiero w sierpniu. Ech... Zrobić zdjęcie Wiedźmina na Sfinksie...
 
[size=11pt]To nie jest konkurs z fantami, tylko taka prośba od REDÓW. Zdjęcia zostaną zaprezentowane całemu światu na oficjalnej stronie wiedźmina, razem z premierą Edycji Rozszerzonej.[/size]
 
Mogę zrobić i przysłać zdjęcie nie z krajów egzotycznych tylko z Polski??Nigdzie nie wyjeżdżam a też chciałem się pobawić....
 
czesio2504 said:
Mogę zrobić i przysłać zdjęcie nie z krajów egzotycznych tylko z Polski??Nigdzie nie wyjeżdżam a też chciałem się pobawić....
To ma być jakieś "fajne" miejsce.
czesio2504 said:
Zdjęcie w wersji zagranicznej daje +10 do kosmopolityzmu i +15 do zaj****ści. :)
Miejsce w wersji za graniczono-egzotycznej daje po 20 do tego i tego.
 
czesio2504 said:
Mogę zrobić i przysłać zdjęcie nie z krajów egzotycznych tylko z Polski??Nigdzie nie wyjeżdżam a też chciałem się pobawić....
Jakby chodziło o miejsce z Polski, to by to było wspomniane albo w tytule, albo w ogłoszeniu. A nie ma. Jedno słówko: Worldwide...Zdjęć z Polski mają pod dostatkiem, głównie chodzi o zdjęcia egzotyczne, robione poza granicami naszego kochanego kraju.
 
Top Bottom