Wizualizacja pudełka gry – wersja standardowa.

+
Ten wilki jest wypukły, czy po prostu trójwymiarowy i takie wrażenie sprawia?BTW, my jako jedni z nielicznych nie będziemy mieć loga ATARI ]:-> I fajnie.
 
[size=20pt]WOW[/size] :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: pięknie wydana ta wersja, nie mogę się doczekać EK. Mam nadzieję, że starczy dla wszystkich co w tej chwili by chcieli, żebym się załapał ::)
 
Daerdin said:
Aż strach się bać co będzie w EK ;DMoim zdaniem pudełko wymiata. Podział na 'tomy' rewelacyjny. Kojarzy się z wydaniem EK sagi. Brawo!Zastanawia mnie tylko, czy ten medalion będzie w jakiś sposób wytłoczony, czy po prostu nadruk?
Rozważamy w tej chwili dwie techniki wykonania pudełka... obie techniki pozwalają stworzyć efekt trójwymiarowości medalionu. jeszcze nie zdecydowalismy się, która wybrać:)
 
Pudełko fajne, klimatycznie zrobione. Jeżeli w edycji podstawowej daliście tyle fajnych rzeczy, to strach pomyśleć co będzie w EK. Chyba dwumetrowy Geralt :D Cieszę się, że w edycji podstawowej będzie soundtrack, ponieważ strasznie spodobała mi się muzyka w grze("Beat them up!" wymiata). Również mnie, tak jak niektórych forumowiczów, nurtuje pytanie czy opowiadanie ASa będzie napisane specjalnie na potrzeby produkcji? Ale tak to ogólnie super. Tylko zdziwiłem się trochę na widok oznaczenia PEGI +18, myślałem, że będzie +16
 
Daerdin said:
Moim zdaniem pudełko wymiata. Podział na 'tomy' rewelacyjny. Kojarzy się z wydaniem EK sagi. Brawo!
Mam właśnie takie wydanie EK sagi i to pudełeczko będzie wyglądało pięknie stojąc obok ;)To skoro takie gratisy będą w zwykłej, tom ciekaw co dla nas przyszykują w EK :D
 
Pudełko świetne:) Podobne nawet do jednego stworzonego przez fana (tylko łańcuszka brak) ale to pokazane przez CDPR jest duzo bardziej profesjonalne (co zreszta oczywiste)EK będzie też miała taka szatę graficzną?
 
Tak jak mówiłem juz jakis czas temu:) - TO BĘDZIE NAJLEPSZE WYDANIE GRY w historii CD Projekt! I tego sie trzymamy:) Ta gra zasługuje na to!
 
Galhard said:
Co do opowiadania, to będzie ono pewnie dla tych, którzy jeszcze nie czytali sagi, wątpię, żeby jakieś nowe dali (obym się mylił)
Wątpię, bo przecież wiadome jest, że większość fanów sagę Wiedźmina ma... Mam nadzieję, że nie dadzą tego... tylko coś nowego.
 
W.Y.P.A.S.Pudełko śliczne, bonusy świetne.Jeśli tak ma wyglądać standardowa wersja, to myślę, że edycja kolekcjonerska postawi wszystkich na kolana i rzuci na nogi... czy jakoś tak... Mam obawy, czy uda mi się załapać :-\
 
qjin said:
qjin said:
Co do opowiadania, to będzie ono pewnie dla tych, którzy jeszcze nie czytali sagi, wątpię, żeby jakieś nowe dali (obym się mylił)
Wątpię, bo przecież wiadome jest, że większość fanów sagę Wiedźmina ma... Mam nadzieję, że nie dadzą tego... tylko coś nowego.
Tylko, że gry raczej nie będą kupować sami fani, ale tak jak napisałem w poprzednim poście "obym się mylił" ;)
 
[size=25pt]CDPROJEKT RED[/size][size=12pt]ZASŁUGUJECIE NA UZNANIE[/size] ;] To nie może nie być HIT
 

ento

Forum veteran
Cóż, powtórzę za Lordem Vaderem Impressive....most impressiveZ niecierpliwością czekam na preorder EK ;D
 
Co do opowiadania AS też jestem ciekawa które to będzie. I nie zgodzę się z przedmówcą, że fani książkę maja. Ja mimo, że uważam się za fankę F.Herberta, A. Sapkowskiego i J.R.R. Tolkiena nie posadam ksiażki ŻADNEGO z nich, a czytałam wszystkie.... mnie rodzice nie utrzymują już od 5 lat w zasadzie, więc stąd to wynika....
 
Pudelko mi sie podoba - najwazniejsze, ze jest proste, nie "przebajerowane". A medalion chyba wolalbym zeby byl po prostu wypukly, niz zrobiony jako holograficzny nadruk, ale jakos przezyje inne niz wypukle, rozwiazanie :] Zawartosc ok, soundtrack - super pomysl, nie nowatorski, ale super :) I rzeczywiscie, ten podzial zawartosci pudelka "na tomy" wyglada bardzo dobrze.A czy opowiadanie pana Sapkowskiego to cos nowego, pewnie dowiemy sie dopiero, jak bedzie blizej premiery. Ale w Polsce reklama "nigdzie wczesniej nie publikowane opowiadanie o Wiedzminie autorstwa ASa" na pewno wywolalaby odpowiedni efekt :)
 
Skład edycji podstawowej Wiedźmina zasługuje na uznanie :) Pudełko wygląda prosto, ale elegancko powiedziałbym. Jeszcze tak wypasionej nie widziałem. Na pewno nikt nie będzie żałował zakupu. Już jutro pierwsze szczegóły dotyczące EK, już nie wiem, czego się spodziewać... Może Twórcy pokażą nam jak się prezentuje 'zwycięzca' ankiety - medalion? Zobaczymy, nie mogę się doczekać :)PS. Sam się zastanawiam, cóż to za opowiadanie Sapkowskiego. W sumie wystarczyłoby jakby było to pierwsze opowiadanie AS-a pt. "Wiedźmin", ale czas rozwieje wątpliwości.
 
Iwona said:
Co do opowiadania AS też jestem ciekawa które to będzie. I nie zgodzę się z przedmówcą, że fani książkę maja. Ja mimo, że uważam się za fankę F.Herberta, A. Sapkowskiego i J.R.R. Tolkiena nie posadam ksiażki ŻADNEGO z nich, a czytałam wszystkie.... mnie rodzice nie utrzymują już od 5 lat w zasadzie, więc stąd to wynika....
Przedmówcą? Proponuję znaleźć znaczenie tego słowa. ;>Czy ja napisałem, że wszyscy? Ale na pewno spora część ma... Zachęcić tych, którzy nie czytali sagi Wiedźmina? Już sama myśl o grze niektórych zachęci do zasiegniecia po pierwszy tom (przed kupnem gry, bo do premiery jeszcze troche jednak pozostało). Ja mam nadzieję, że to bedzie coś innego... oby. Mimo, że również nie posiadam w kolekcji całej sagi (ale zamierzam uzupełnić), bo chcę po raz kolejny ją przeczytać przed wejściem w świat gry, a nie czekać aż dostanę choćby I tom opowiadań z samą grą. Najwyżej będę miał dwie te same... płacę w końcu za grę, a dodatki to miły bonusik, więc narzekać nie powinienem. :)
 
Gwynbleidd666 said:
Właśnie zauważyłem, że w podstawowej wersji będzie Soundtrack.
Przecież w innych grach w zwykłych wersjach też była płytka z OST, choćby wymienię tutaj NWN 2.
 
Top Bottom