Władca Undvik Problem z Hjalmarem, nie ma go we wskazanym miejscu.

+
Władca Undvik Problem z Hjalmarem, nie ma go we wskazanym miejscu.

Zrobiłem już wątek Velen i Novigrad więc popłynąłem na Skellige, porobiłem wszystkie dodatkowe questy znaczki na mapie bo zazwyczaj zawsze robię pierwsze poboczne, później zabrałem się za fabule główną. Po uczcie na skellige zaczałęm od zadania Władca Undvik (na tej wyspie już byłem wcześniej eksplorując ją). Robiłem zadanie po kolei przy okazji uratowałem jakiegoś typa od trolli i spotkałem Jarla Undvik. Dalej szedłem tropem questa i dotarłem do tego domku w którym już wcześniej byłem jak szedłem po narzędzia do kuźni dla tej kobiety w Velen. Wiem tylko ze jakaś cutscenka się odpaliła ale pozniej z niego wyszedłem i wziałem te narzędzie i wróciłem do velen. No kontynuując, wszedłem do tego domku ponownie, zobaczyłem ślady trolla szedłem za nimi ale trop się urywa więc myślałem że coś pominałem. Po 15 min zobaczyłem poradnik na youtube i z czego co widzę to jest ta sama cutscenka podczas tego questa i nawet rozmowa z tym typkiem co go uratowałem od trolli. Są tez do zbadania te ciała co wiszą na hakach i są ślady ludzkie i trolla. Zacząłem podążać za tymi śladami których nie widziałem, po prostu szedłem tą samą drogą jak na filmie na którym jest Hjalmar i dwie syreny a u mnie tylko dwie syreny, zero Hjalmara. Wczytywałem poprzednie zapisy gry, pomijałem nawet ten statek i tego gościa co trzeba uratować przed trollami. Nie wiem co dalej robić, czytałem na forum coś o edycji questa ale nikt nie wie jak się to robi. Da się to naprawić czy spieprzyłem se wątek Skellige cały, mam obawy że to wina zadania z kuźnią pewnie się jakoś to pomieszało wszystko i nie da się tego odratować. Są na to jakieś sposoby, da się zresetować cały quest czy nie ? Daje nawet screena https://zapodaj.net/16cce6b8994d7.jpg.html
 
Zresetować questa się nie da. Pozostaje cofnąć się do wcześniejszych zapisów i jednocześnie spróbować opcji zweryfikuj/napraw pliki. Może za którymś razem zaskoczy.
 
Top Bottom