Właśnie straciłem MMR przez błąd gry.

+
Właśnie straciłem MMR przez błąd gry.

W momencie kiedy przeciągałem kartę na stół gra zamarzła na jakieś 15 sekund po czym gra rzekomo wykryła błąd połączenia po mojej stronie (wątpię, z moim internetem raczej jest wszystko w porządku) kiedy ten błąd połączenia zniknął karta którą chciałem zagrać zatrzymała się na animacji kładzenia karty i nie mogłem nic z tym zrobić, próbowałem cofnąć kartę, zagrać inną, przeciągnąć ją jeszcze raz na stół ale nic nie dało się zrobić. Po chwili gra zaczęła odliczać czas do końca mojej tury, oczywiście czas minął, straciłem kartę z ręki a ta zbugowana wróciła z powrotem do mojej ręki. Dalsza część rundy odbyła się normalnie za to w drugiej rundzie gra nagle zakończyła mecz twierdząc że po mojej stronie "wystąpił błąd uniemożliwiający dalszą rozgrywkę" (podczas tej drugiej rundy nie było żadnego komunikatu mówiącego że utracono połączenie).
 
Ha! Posiadasz ruter z Orange?

Nikt nie zwróci Ci pkt MMR przez błąd, ale zawsze staraj się grać na normalnej potyczce czy coś jest w porządku bądź nie.
 
Last edited:
Balanced_MindPL;n10918877 said:
Ha! Posiadasz ruter z Orange?

Nikt nie zwróci Ci pkt MMR przez błąd, ale zawsze staraj się grać na normalnej potyczce czy coś jest w porządku bądź nie.

Wiem, że nikt nie zwróci mi MMRu, nawet na to nie liczę, po prostu zgłaszam błąd, bo od tego jest to forum i otwarta beta.

Ruter mam z cyfrowego polsatu.
 
Wiem! Mój kolega ma ruter z Orange i nagle coś mu się stało z internetem dlatego, że świeciło mu się czerwone światełko a z tymi internetami nic nie wiadomo.
 
Top Bottom