Wspomnienia ze Szlaku: Rękodzieło

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Witajcie w drugim tygodniu Wspomnień ze Szlaku, w ramach których świętujemy nie tylko rocznice premier Wiedźmina 2 i Wiedźmina 3, ale także prace naszej wspaniałej społeczności! Tym razem postanowiliśmy przyjrzeć się Waszemu rękodziełu:

Kaer Morhen Forge (Polska)Srebrne i stalowe miecze godne prawdziwego wiedźmina!

大锤炼兵厂 (Chiny)Pamiętacie tron z okładki dodatku Krew i Wino? Ktoś postanowił go odtworzyć!

Witcher Kitchen (Polska)Pewnie zastanawialiście się co wiedźmini jedzą aby zachować swoją siłę i refleksy. Witcher Kitchen rozwiewa te wątpliwości za pomocą przepisów na pyszne dania inspirowane światem Wiedźmina!

Dr. Zarkow (Niemcy)Bo wszyscy kochają Lego!

The Burning Easel Art (Polska)Wiedźmińskie ilustracje stworzone przy pomocy Igni aka. techniką pirografii, która oznacza wypalanie wzorów w drewnie. Imponujące!

Basil The ScribeNa Szlaku na pewno przyda się mapa Królestw Północy.

Vengerberg Glamarye (USA)Glamarye to magiczna maść stosowana przez czarodziejki dla podkreślenia ich urody. Teraz też możesz z niej skorzystać! Bez i agrest od Yennefer, cynamon i piżmo od Filippy, cedr i kwiat dzikiego bzu od Ciri, i wiele więcej...

Epic Workshop (Chorwacja)

Jeśli kiedykolwiek chcieliście stworzyć własną planszę do kościanego pokera, sprawdźcie jak tego dokonać!

Falauke (Poland)Nie każdy Leszy straszy.

Dasha Golova (Russia)Notatnik idealny na notatki ze Szlaku, przepisy na eliksiry i osobisty bestiariusz!

To ledwie czubek góry lodowej, na każdym kroku zaskakujecie nas swoimi umiejętnościami i kreatywnością! Jeśli chcielibyście podzielić się z nami swoją twórczością, niezależnie od tego czy jest to mod, cosplay, rękodzieło, nagranie, czy cokolwiek innego związanego z grami z serii Wiedźmin, ślijcie śmiało wiadomości na adres: fanart@cdprojektred.com — niewykluczone, że udostępnimy na naszych kanałach także wasze dzieła!
 
Top Bottom