“Wybierz swoją ścieżkę” - Zwiastun premierowy

+
@Yakito
Dla mnie każdy trailer to spoiler.
Oglądam trailery = oglądam spoilery
Tak samo jest przy obserwowaniu nadchodzących produkcji. Po co oglądam fotki z produkcji z filmów, jak nie dla spoilera i zaspokojenia własnej ciekawości?
Większym spoilerem byłoby pokazanie opcji dialogowych, lub tego co może się z daną postacią stać w trakcie gry. A ten trailer, jest przynajmniej w moim własnym odczuciu, smaczkiem tego co nas czeka :)
 
Zwiastun jest bardzo dobrze zmontowany, jednak rzeczywiście muzyka nie do końca oddaje to co się dzieje na ekranie. Ktoś już wcześniej wspomniał, że jest bardzo podobna do tej z The Last of Us, w pełni się z tym zgadzam. Myślę, że zabrakło tu słowiańskiej nuty, a jeśli twórcy chcieli uderzyć w trochę nowocześniejsze dźwięki to polecałbym cięższe, rockowe brzmienie, które bardziej pasuje do klimatu uniwersum Wiedźmina. Mimo wszystko dobrze się go ogląda, ale do najlepszych nie należy.
 

Yngh

Forum veteran
Dla mnie bomba. Trailer ma specyficzny klimat i bije z niego taka nostalgia, że można aż się wzruszyć. Muzyka świetnie dobrana. Poczułem przez chwilę nawet takie charakterystyczne uczucie smutku, które towarzyszy mi często, gdy coś dobrego się kończy.
 
@Yngh Napisałeś dokładnie to, co sam chciałem powiedzieć.
Zdaje się, że niektórym nie spasował podkład muzyczny, czego zupełnie nie rozumiem, w głównej mierze właśnie dzięki niemu trailer uzyskał ten nostalgiczny wydźwięk. Ja autentycznie się wzruszyłem... Te dwa ujęcia tuż przed drugą minutą to istny majstersztyk - wyraz twarzy Geralta i płacząca Jaskółka, jeżeli komuś to uniwersum nie jest obce i pozostaje przy nich niewzruszony to zaiste musi mieć serce skute lodem. Już teraz obawiam się tego, co się wydarzy...
Cieszy mnie powrót starych znajomych, tylko ten Talar coś odmłodniał.
Wcześniej nie widziałem ujęć z Warowni i dopiero teraz mogę wytknąć pewną rzecz. Grzebień to były wkopane w ziemie pale, a tu ulokowano je na samym skraju muru, ale jakby tego było mało to jeszcze dodano wahadło - w takiej sytuacji nawet najmniejsza pomyłka oznaczałaby śmierć i to właśnie ten przyrząd, nie Próba Traw i Zmiany, stanowiłby o przeżywalności wiedźminów. Na szczęście to mało istotny szczegół, a z drugiej strony daje niezły pokaz wiedźmińskich umiejętności.
 
Top Bottom