Wydawca Wiedźmina

+
Hm myslałem że dzisiaj poznamy wydawcę na USA... Miało być w tym tygodniu, wydawało mi się że w takim razie to będzie materiał tygodnia. a tu takie w sumie rozczarowanie... Mam nadzieje że jeszcze ogłosicie wydawcę przed sobotą
 
Sorki, nowy jestem, ale jakie znaczenie ma wydawca w Stanach na jakosc Wiedzmina, jest jakas wazna zaleznosc? Widze ze topic gorący, ale w sumie cos od tego zalezy?
 
Niewątpliwie potrzebny jest dobry wydawca, który zrobi porządną reklamę. Podobnie jak Yarpen jestem trochę zawiedziony. Wątpię żeby CDP wyjawił nam szczegóły w tym tygodniu, może w następnym dopiero, chociaż kto wie?
 
Ziemek said:
Sorki, nowy jestem, ale jakie znaczenie ma wydawca w Stanach na jakosc Wiedzmina, jest jakas wazna zaleznosc? Widze ze topic gorący, ale w sumie cos od tego zalezy?
Dobry Wydawca = równa się duża ilość kopii= dobra reklama = kasa = sukces=zachęta do dalszej pracy = brak knucia w radzie nadzorczej itd.
 
--> Geno: wiec w ostateczności chodzi o to, żeby nikt nie knuł w radzie nadzorczej, rozumiem;) oby znalezli tego wydawce;)
 
Top Bottom