Wymyśl podtytuł drugiej Części Wiedźmina - Konkurs

+
Wiedźmin 2: Triss vs. Yennefer :D, ewentualnie Shani vs. Yennefer (w tym przypadku jednak walka zakończyłaby się szybko na niekorzyść Shani :))
 
Garram said:
"Wiedźmin : Atak Klonów" brak zróżnicowania wśród mieszkańców i potworów byłby fabularnie uzasadniony
To samo pomyślałem :pOde mnie:Wiedźmin 2: Zemsta Wiewiórek :DWiedźmin: ReaktywacjaWiedźmin 2: Powrót Królowej
 
Hmmm...., co by tu jeszcze wymyślić. Mam.Wiedźmin 2: Libacja w Karczmie :DWiedźmin 2: Powrót VilgefortzaWiedźmin 2: Zadyma w Redanii :)Wiedźmin 2: Geralt vs. Odrodzony Bonhart :)Wiedźmin 2: Biały Wilk kontratakuje :)
 
A może tak jak w Mass Effect 2 niech dwójka będzie mroczniejsza? ;DWiedzmin 2 :Socchi powracaWiedzmin 2 :Warrior kontratakujeWiedzimin 2:Zemsta Keth'a
 
Wiedzmin 2 - Zemsta Czerwonych
Zajebiste.Wszak Zakon, jak wiemy, przejawiał pewne totalistyczne skłonności, a i kolor pancerzy oraz flaga (ta krwista czerwień) może przywodzić na myśl ... pewne ciekawe wydarzenia z przeszłości.
 
Wiedźmin: Bard, Wilk i CzarodziejWiedźmin Dwa - Wilk i Bard ;D heh rymuję sięWiedźmin: Opowieści Kaer Morhen/ z Kaer MorhenZ czego ostatnio może posłuży mi do czegoś innego w przyszłości, ale na potrzeby konkursu mogę użyczyć ;)
 
Od kiedy "dwa" rymuje się◘ z "bard"?[/QUOTE]Sam jeden wyraz nie, ale cała kwestia fajnie układa się językowo. Zaproponuję jeszcze coś z krasnoludzkiego humoru:Wiedźmin 2 Czyli dlaczego kuśka wchodzi w piczkę ;DWiedźmin 2: Przyczajona kuśka, ukryta piczka...choć nie wiem, czy przejdzie :hmmm:Co myślicie?
 
Top Bottom