Wywiad z szefem one2tribe Wojciechem Ozimkiem na gram.pl

+
Wywiad z szefem one2tribe Wojciechem Ozimkiem na gram.pl

Na początek pragniemy przypomnieć przeprowadzony niedawno wywiad z założycielem studia one2tribe Wojciechem Ozimkiem, w którym przybliża on historię powstania gry Wiedźmin: Versus, omawia tajniki rozgrywki w Versusa, a także nowe zaskakujące rozwiązania jakie już niedługo pojawią się w grze. Cały wywiad można znaleźć na stronach serwisu gram.pl, na które zapraszamy!
 
To właśnie z tego wywiadu wypłynęła niebaczna informacja o PACC(Premium Account) tak?Sam wywiad przewinął się w kilku topicach więc niespecjalnie go przeczytałem ale czekam na więcej obiecanych newsów.
 
przeczytalem wywiad i pierwsze cztery komentarze :
Pojednki są już NUUDNE. Wrócę jak to o czym przeczytałem będzie zrealizowane
Grałem w Duelmaila swego czasu, ale gier się robiła dość nudna (14 lvl). Jak dojdzie to o czym była mowa w wywiadzie (miasta, NPC-e), to się pewnie skuszę....
Zmiany są potrzebne, czasem gram ale powoli mi się nudzi.
Zgadzam się z przedmówcami - Versus na średnim lvlu (13-18) staje się very booooring.
tak wiec zmiany jak najbardziej sa potrzebne ;)
 
Wywiad czytałem już wcześniej, jednak zwrócę uwagę na jedną rzecz, która mi się spodobała:
w planie rozwoju gry i już częściowo w realizacji jest praca nad mapą świata Wiedźmina, przy której możemy korzystać z bogatego doświadczenia CD Projekt RED. Wraz z pojawieniem się mapy pojawią się NPC, czyli będzie możliwość walczenia z przeciwnikami ze sztuczną inteligencją, a także pojawi się sposobność do wyszukiwania i pozyskiwania dodatkowych przedmiotów.
Jest to ekstra pomysł, który dodałby nowe możliwości rozrywki w Versusie. :).
 
Fangorn said:
Wywiad czytałem już wcześniej, jednak zwrócę uwagę na jedną rzecz, która mi się spodobała:
w planie rozwoju gry i już częściowo w realizacji jest praca nad mapą świata Wiedźmina, przy której możemy korzystać z bogatego doświadczenia CD Projekt RED. Wraz z pojawieniem się mapy pojawią się NPC, czyli będzie możliwość walczenia z przeciwnikami ze sztuczną inteligencją, a także pojawi się sposobność do wyszukiwania i pozyskiwania dodatkowych przedmiotów.
Jest to ekstra pomysł, który dodałby nowe możliwości rozrywki w Versusie. :).
Także ciekawa jestem tych pomysłów, i faktycznie pchnęły by one tę grę w kierunku MMO.... jednak trochę się zastanawiam jak to będzie wyglądać - spotykam w grze taką babcie, i od razu mam jej 'natrzaskać' za żywota? Bić wszystko co się rusza i chodzi? Perspektywa kusząca, choć sporo od realizacji zależy.
 
Iwona said:
Iwona said:
Wywiad czytałem już wcześniej, jednak zwrócę uwagę na jedną rzecz, która mi się spodobała:
w planie rozwoju gry i już częściowo w realizacji jest praca nad mapą świata Wiedźmina, przy której możemy korzystać z bogatego doświadczenia CD Projekt RED. Wraz z pojawieniem się mapy pojawią się NPC, czyli będzie możliwość walczenia z przeciwnikami ze sztuczną inteligencją, a także pojawi się sposobność do wyszukiwania i pozyskiwania dodatkowych przedmiotów.
Jest to ekstra pomysł, który dodałby nowe możliwości rozrywki w Versusie. :).
Także ciekawa jestem tych pomysłów, i faktycznie pchnęły by one tę grę w kierunku MMO.... jednak trochę się zastanawiam jak to będzie wyglądać - spotykam w grze taką babcie, i od razu mam jej 'natrzaskać' za żywota? Bić wszystko co się rusza i chodzi? Perspektywa kusząca, choć sporo od realizacji zależy.
Wiesz, przynajmniej Babunia znalazła by miejsce w Versusie :p. Ja na razie nie mam żadnych pomysłów jak by to wyglądało, ale może kiedyś z O2T rozwinie ten temat ;).
 
Fangorn said:
Wiesz, przynajmniej Babunia znalazła by miejsce w Versusie :p. Ja na razie nie mam żadnych pomysłów jak by to wyglądało, ale może kiedyś O2T rozwinie ten temat ;).
Zażartowałam sobie z tą babunią ;) Też jej nie widzę w tej grze, mimo, że po Wyzimie łaziło ich pełno. Jednak inne klasy - jak najbardziej. Przy czym też ciężko mi sobie wyobrazić jakiegoś potwora w mieście, no chyba, że w klatce...
 
Już mi się udało, bo znalazłem link w pierwszym poście tego tematu.Wywiad jest bardzo ciekawy i czekam z niecierpliwością na obiecane rozszerzenia.Ale mimo to dzięki za pomoc.
 
Top Bottom