Bocian! Uratowani! Wiosna! A z wiosną - marcowe wieści ze społeczności

+
Czesc wszystkimDawno tutaj nie zaglądałem < str Wiedzmina > ( z braku czasu itp )Wiem ze nie na temat pisze ale mam pytanko bo wogóle nie jestem na czasie ostatnio . Skoro zbliża się wiosna to może są jakieś nowe pomysły nad nową gierką a może już coś takowego się dzieje bo ja się zatrzymałem na etapie ze bedzie nowa wersja Wiedźmina na konsole ale może cos na PC się dzieje a nie wiem nic o tym ??? Może jakiś bocian przyniesie ze sobą jakąś niespodzianke :eek: Z chęcią zagrałbym w nowe przygody Wiedźmina . . . Nie wiem czy coś w tym kierunku się dzieje... Może Ktoś mi odpisać?? :hmmm: z góry dzięki ;D
 
Murmen said:
Czesc wszystkimDawno tutaj nie zaglądałem < str Wiedzmina > ( z braku czasu itp )Wiem ze nie na temat pisze ale mam pytanko bo wogóle nie jestem na czasie ostatnio . Skoro zbliża się wiosna to może są jakieś nowe pomysły nad nową gierką a może już coś takowego się dzieje bo ja się zatrzymałem na etapie ze bedzie nowa wersja Wiedźmina na konsole ale może cos na PC się dzieje a nie wiem nic o tym ??? Może jakiś bocian przyniesie ze sobą jakąś niespodzianke :eek: Z chęcią zagrałbym w nowe przygody Wiedźmina . . . Nie wiem czy coś w tym kierunku się dzieje... Może Ktoś mi odpisać?? :hmmm: z góry dzięki ;D
Na razie nic się nie dzieje i nic się od tamtego etapu nie zmieniło (no, oprócz pojawienia się kilku nowych fanowskich przygód). Ciągle czekamy... :-\
 
KlanLubiczwHostile said:
KlanLubiczwHostile said:
Czesc wszystkimDawno tutaj nie zaglądałem < str Wiedzmina > ( z braku czasu itp )Wiem ze nie na temat pisze ale mam pytanko bo wogóle nie jestem na czasie ostatnio . Skoro zbliża się wiosna to może są jakieś nowe pomysły nad nową gierką a może już coś takowego się dzieje bo ja się zatrzymałem na etapie ze bedzie nowa wersja Wiedźmina na konsole ale może cos na PC się dzieje a nie wiem nic o tym ??? Może jakiś bocian przyniesie ze sobą jakąś niespodzianke :eek: Z chęcią zagrałbym w nowe przygody Wiedźmina . . . Nie wiem czy coś w tym kierunku się dzieje... Może Ktoś mi odpisać?? :hmmm: z góry dzięki ;D
Na razie nic się nie dzieje i nic się od tamtego etapu nie zmieniło (no, oprócz pojawienia się kilku nowych fanowskich przygód). Ciągle czekamy... :-\
Nie wiem czy miało być w tym troche ironii, ale wszedłem w link i niespodzianka - przygoda od godziny już jest nowa.
 
olek133 said:
Nie wiem czy miało być w tym troche ironii, ale wszedłem w link i niespodzianka - przygoda od godziny już jest nowa.
Nie wiem o jakiej przygodzie mówisz :hmmm: Wszystkie już od dawna są dostępne. Niech Cię nie zwiedzie ta data przy nich :whistle:
 
KlanLubiczwHostile said:
KlanLubiczwHostile said:
komercyjne newsy i CHumor (sic!) rodem z reklam vanisha... :dead: kończ pan wstydu oszczędź
Uważaj... Kmicic, jak wiemy, po wypowiedzeniu tych słów dostał szablą w głowę... :p ;)EDIT: Oho, a nie mówiłem... :)
;D
KlanLubiczwHostile said:
KlanLubiczwHostile said:
komercyjne newsy i CHumor (sic!) rodem z reklam vanisha... :dead: kończ pan wstydu oszczędź
Albo ja nie rozumiem Twojej wypowiedzi, albo Ty nie rozumiesz idei tych newsów.Ja tutaj komercji nie dostrzegam, raczej to takie moje i Undomiel nieco humorystyczne(przynajmniej się staramy by takie było) przedstawienie życia forum i użytkowników. REDzi mają tyle wspólnego z tymi newsami, że je zamieszczają, i czasem cenzurują. :)A gdzie podziało się Twoje poczucie humoru? Co Ci się nie podoba? Bo Twój komentarz tak naprawdę nie przedstawia żadnej wartości, gdyż brak w nim argumentów. A krytykować dla samej krytyki, to chyba każdy potrafi. :peace:Ale ok, przyjmuję do wiadomości, że się nie podoba. Trudno. Każdemu nie dogodzimy z Undomiel, za dużo facetów, nawet dla nas. :p
Cóż, ja chyba po prostu nie zdążyłem się odzwyczaić od czasu przed premierą gry, gdy newsom towarzyszyły emocje, radość itp. Od momentu premiery cotygodniowe wiadomości stały się całkowicie bezpłciowe, monotonne i zaczynają mnie drażnić te wyliczenia nagród i osiągnięć twórców gry - niejednokrotnie usilne i wymuszone. Akurat tak się stało że moja frustracja wypłynęła przy waszym newsie.Excusez moi. Fajnie że się wam coś chce tutaj robić, nadaje to puls forum, za co wam jestem bardzo wdzięczny. Niestety co do poczucia humoru to raczej mnie nie bawią takie stylizacje na zapowiedź nowego odcinka tasiemcowatego serialu ( bo chyba o to chodziło :p), co nie zmienia faktu że podziwiam i jestem wdzięczny za chęci i ciężką pracę jaką tutaj wkładacie.
 
BlizarizRivii said:
Cóż, ja chyba po prostu nie zdążyłem się odzwyczaić od czasu przed premierą gry, gdy newsom towarzyszyły emocje, radość itp. Od momentu premiery cotygodniowe wiadomości stały się całkowicie bezpłciowe, monotonne i zaczynają mnie drażnić te wyliczenia nagród i osiągnięć twórców gry - niejednokrotnie usilne i wymuszone.
Sorry, ale czy Ty aby na pewno czytałeś tego newsa? Bo z tego co kojarzę, to o Twórcach tam nie ma nic, oprócz żartu odnośnie wąsów PanaKarola, który i tak twórcą nie jest, tylko PRowcem :hmmm:Ten news w zamyśle całkowicie jest poświęcony forumowiczom :), więc chyba pomyliłeś wątki :)
 
No cóż - mi te newsy akurat nie przeszkadzają, a wręcz są całkiem zabawne, ale jeżeli już ktoś tak strasznie ich nie cierpi to sądzę, że znam odpowiedź na nurtujące go/ją pytanie. Otóż problem z sekcjami aktualności to problem typowy. Ludzie przed premierą gry łapią i przeżywają wszystko co opiszą twórcy gry, czy nawet Moderatorzy (wieści z Forum, przecieki, parę zabawnych dykteryjek z pracy nad grą). Po premierze praktycznie wszystko jest już jasne... więc i newsy nie mogą być zbyt rewolucyjne. Co się wtedy robi? Hmm - no raczej na stronie Wiedźmina nie będą ujawniane szczegóły dotyczące They, prawda? Dlatego potrzebne są jakieś inne informacje - o wywiadach, nowych wpisach na blogach twórców, znanych i szanowanych członków społeczności, czy takie właśnie rozrywkowe wyliczenia. Nie wiem - mi to absolutnie nie przeszkadza. A poza tym - mamy demokrację - jak ktoś czegoś nie lubi, to nie musi tego czytać - na tym Forum jest kilkaset tematów. Nie ma chyba więc co psuć ludziom humoru, objeżdżając te, które im się podobają, a nam niekoniecznie, prawda? (przynajmniej ja tego unikam... ale ja jestem nienormalny jakiś).
 
*Spada z krzesła*Dobre. Swoją drogą nadal nie uzyskałem informacji co się stało z komiksem wiedźmińskim. w topicu odpowiednim nikt nie odpisał. Domyślam się, że go nigdy nie będzie ale można by napisać coś więcej.
 

SaLi

Forum veteran
Iskra said:
na pociesznie moge powiedziec, że juz wkrotce wrzuce moj fanowski komiks ( okolo 30 stron ) :)
Yes, yes, yes!;)
 
Iwona said:
Iwona said:
Cóż, ja chyba po prostu nie zdążyłem się odzwyczaić od czasu przed premierą gry, gdy newsom towarzyszyły emocje, radość itp. Od momentu premiery cotygodniowe wiadomości stały się całkowicie bezpłciowe, monotonne i zaczynają mnie drażnić te wyliczenia nagród i osiągnięć twórców gry - niejednokrotnie usilne i wymuszone.
Sorry, ale czy Ty aby na pewno czytałeś tego newsa? Bo z tego co kojarzę, to o Twórcach tam nie ma nic, oprócz żartu odnośnie wąsów PanaKarola, który i tak twórcą nie jest, tylko PRowcem :hmmm:Ten news w zamyśle całkowicie jest poświęcony forumowiczom :), więc chyba pomyliłeś wątki :)
To raczej Ty nie przeczytałaś całego mojego posta :p
Iwona said:
Iwona said:
CHumor (sic!) rodem z reklam vanisha... :dead:
O to chodziło.Miło, że ktoś wreszcie zauważył. Dzięki, Blizarri :*
God Bless Vanish :* ;D
Iwona said:
Blizari ma chyba na myśli całą sekcję Aktualności.To-nie-my, to-nie-my ;)
Spoko i tak bym was kochał :D
Iwona said:
ja tam Blizzari'ego rozumiem, tez czasami lubię bez sensu ponarzekać
No w końcu to polskie forum, nie :D?Nie wiedziałem, że Blizari się odmienia w dopełniaczu Blizarri :-[ :p ::) ;D
 
PanKarol said:
Liczba głosów oddanych przez Marqsona w forumowych ankietach: 66Ilość postów Genesisa z petycją o przywrócenie działu OT: 3Ilość postów Aalaraona rozpoczynających się od litery 'A': 7Nowych moderatorów: 4Ilość dni urlopu Elwera: 0 Ile orenów rozdał Arwil: 13A Genesis: 6A Undomiel: 166 :pIlość tematów budzących kontrowersje: 3Ilość prowokacji: 2Ilość banów: 3
Mówiąc o rzeczach policzalnych stosujemy określenie liczba a nie ilość. :dead:Służę przykładem w celu wyjaśnienia tej zasady:"Ilość mleka" - poprawnie. "Liczba szklanek mleka" - poprawnie."Ilość szklanek mleka" - niepoprawnie. :(Podobnie jak z angielskim "much" vs "many" ;)Bany, oreny, dni, tematy, posty itp., to rzeczy policzalne, które wyrażają się liczbami naturalnymi i mówiąc o nich powinniśmy stosować wyrażenie liczba a nie ilość.Szanujmy nasz język ojczysty!
 
Dzięki za miłe zwrócenie uwagi, zwłaszcza za :dead:... poprawimy się :)Jakże wielkiej liczby nowych rzeczy człowiek się dowiaduje przez całe życie... Wiedziałeś, że jabłko zawiera 6 łyżek cukru?
 
Mój refleks filozofa rozespanego po całonocnym pijaństwie, czytaj rozmyślaniu nad istotą życia spowodował, że dopiero teraz zauważyłem ten wątek. jednak aktywana krucjata na forum Versusa ogłupia :p Serdecznie dziękuję za odznaczenie explorera:) postaram się szukać jeszcze większej ilości odpowiednich drobiażdżków( nie dam o2t spokoju! ) Dziękuję również za wzmiankę o moim turnieju i wygłupach z nim związanych :) Moja dziewczyna dała się przebłagać, ale o tym nie powiem przed 23 :p
 
Top Bottom