Xi zlot versusa - katowice 25-27.11.2011

+
Status
Not open for further replies.
Kurde, w piątek bym już na godzinkę-dwie wpadł, ale jazdy mam na 18 :/

W sobotę my na bank do BOBa wpadniemy, w końcu ztestowane miejsce już ;) Co do Kultowej, to może na chwilkę będziemy, nie wiem, ile mi żona tam wytrzyma, a i busa mamy ostatniego 22:30 na Gleiwitz, pożyjemy, zobaczymy ;)
 
Ja także w Bobie będę na 100%. (Az to się kiedyś nie nazywało Marcello?) Co do gotyckiego party hm... no dobrze już dobrze, nie marudzę.

Na pewno będzie pełno uroczych gotyckich panien

i panów
 
YennefervonVengerberg said:
Ja także w Bobie będę na 100%. (Az to się kiedyś nie nazywało Marcello?) Co do gotyckiego party hm... no dobrze już dobrze, nie marudzę.

Tak, to się kiedyś nazywało Marcello i miało dość ciekawą klientele typu punki itp oraz studentów prawa po egzaminie w garniturach:p


ps. Kamusiątko ocenia po sobie, jej by się też nie chciało ruszyć:p
 
Czyżbyś się jednak wybierała na zlot?

ps. A to gówniane forum, jak mnie nie zawiadamiało o nowych wpisach tak nie zawiadamia, chyba że ma kaprys to raz na 10 dostanę.

ps. 2 Kamsia zepsułaś licznik, czy mieszkasz tu na stałe? Jakim cudem masz ponad 1k postów???
 
Nie Azu, tym razem nie przyjadę. Może następnym razem.
Jeśli chodzi o moje posty, to ja tu od dawna urzęduję. Głównie w 'Społeczności' :)
 
Kamila said:
Nie Azu, tym razem nie przyjadę. Może następnym razem.
Jeśli chodzi o moje posty, to ja tu od dawna urzęduję. Głównie w 'Społeczności' :)


No tak, to rozumiem czemu ta społeczność taka trzepnięta:p


ps. Uznałyście, ze 2 Atomówki na raz u mnie to za dużo?
 
Mrru, nawet masz ponad 2k postów pewnie, tylko tego nie widać xD Licznik postów się zje**ł i średnio pokazuje 1/2 - 1/3 prawdziwej ilości postów :)
 
ser-ek said:
Mrru, nawet masz ponad 2k postów pewnie, tylko tego nie widać xD Licznik postów się zje**ł i średnio pokazuje 1/2 - 1/3 prawdziwej ilości postów :)
O, nawet nie wiedziałem jaki jestem zajebisty.
 
jak rezerwacja od 19 to bede ok 19 :p Żebym ja Was poznal...ale chyba bedziecie sie wyrozniac od reszty spoleczenstwa:D

z tym browarem sie wkoncu zdecydujcie...odebrac jak cos Was na Tychach moge jesli bedziecie grzeczni:D
 
Wycieczkę można sobie darować,bo w końcu nie po to na ten zlot jedziemy.

A ja mam tyle postów co Yenna i też czuję się zajebisty :p
 
Bo my jesteśmy ogólnie najzajebiściejsiejsi Lambert :) Pojawię się około godziny 17tej w Bobie. Gdybym nie mogła Was znaleźć połączę się z którąś z macek Ośmiornica.
 
Dobra, w piątek mam taki bus: http://rozklady.kzkgop.pl/rozklad/pokaz_kurs.php?id_kursu=384490&nr_przystanku=1#przystanek

Az, w Kato na którym przystanku mam wysiąść?? xDD
 
Serek, wysiadaj na Stawowej - to ostatni przystanek. Stamtąd masz blisko i do Boba w sobotę i na Mariacką w piątek, ot się z Azem zdzwoń, gdzie jest ekipa i tyle, bo mobilność zjazdowa jest czasem ciekawa ;)

BTW: Kto będzie w piątek na zlocie? Allek? Thor? Lamb?
 
W piątek - ale nie wcześniej niż po 23 - będę ja.Nie wiem jak Martin i Patka czy jedziemy razem czy osobno,ale oni też powinni być w piątek.Allek,Pietrucha oraz pozostali z okolic Katowic też powinni być.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom