Xi zlot versusa - katowice 25-27.11.2011

+
Status
Not open for further replies.
MiltenHuzoslaw said:
P.S. Te "dodatnie fluidy", czy też energia, czy jak tam ją zwaliście, rzeczywiście chyba od Mrrruu tak promieniuje, bo aż przez dwa stoliki do nas tam docierała ;)
Jestem napromieniowany?

MiltenHuzoslaw said:
I Taksówkarza który ociekł przed nami:)
Ociekał? Polewaliście go czymś czy co?

A poza tym dzięki tym co byli że byli, a dla Aza największe serdeczności - za spanie, wgląd w ogromną biblioteczkę, obiad (i co to był za obiad!) i inne te tamte :)

PS: Allek - http://9gag.com/gag/737567
PSS: Serek - http://9gag.com/gag/783894
 
Po czterech godzinach opóżnienia spowodowanych przez przyrodę(jak wszyscy wiemy w Polsce występują cztery rodzaje klęsk żywiołowych-wiosna,lato,jesień i zima),dotarłem w końcu do domku:)
Zabawa była świetna:)Co lubię w zlotach najbardziej-to pojawianie się na nich nowych ludzi:)Naprawdę miło było Was zobaczyć:)Wielkie dzięki i do następnej okazji-Martin:)
 
Dziękuję wszystkim przybyłym na zlot za bardzo miły spędzony czas w spaniałym gronie towarzyskim. Przy takim gronie nie umiem się nudzić i jak na pierwszy raz mi nie brakowało tematów do rozmów. Mogłem zagadać się bez końca ^^ Do zobaczenia na następnym spotkaniu i pozdrawiam was miło :)
 
Melduję posłusznie, że właśnie dotarłam do domu! :) Dzięki wszystkim za super zabawę i nieprzewidziane atrakcje, w postaci kłopotów materacowych i braku prądu! Sebastian, Piotr - było super was poznać, dzięki za fajne rozmowy :)Speszal fenks gołs tu Azior: Dzięki za nocleg, super śniadanko.... no i ten niedzielny obiad! To się nazywa tata :D
Dawno nic mnie tak nie rozbawiło, jak usłyszane w niedzielę na dworcu w Katowicach o godzinie 23:40...
'Na tor x przy peronie y, wjeżdża pociąg z kibicami. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności' :D
Jeszcze raz wielkie dzięki... i do następnego... w Gdańsku! :)
:*
 
Jeszcze zapamietam mine Paty jak probowala nawiazac rozmowe z Mruu..ale i Ja i ktos inny tez nawiazalismy...i jakos Patce nie wyszlo miec Mruu tylko dla Siebie:p
 
Co do następnego zlotu-nie będę ukrywał,że pomysł z Gdańskiem bardzo mi się nie podoba.W Gdańsku były już dwa zloty-ja nie mówię,że to nie jest piękne miasto...Ale Neptun i inne zabytki Starego Miasta były,są i będą takie same,a lepiej chyba organizować zloty w coraz to różnych miejscach.Ale najważniejszy powód dla mnie jest taki,że ja( po tak długim czasie co już się znamy) chciałbym zrobić osobiście dla Was coś fajnego .
I przy okazji pokazać Wam moje najpiękniejsze miejsce na Ziemii-Gdynię :)
 
martin3113 said:
Co do następnego zlotu-nie będę ukrywał,że pomysł z Gdańskiem bardzo mi się nie podoba.W Gdańsku były już dwa zloty-ja nie mówię,że to nie jest piękne miasto...Ale Neptun i inne zabytki Starego Miasta były,są i będą takie same,a lepiej chyba organizować zloty w coraz to różnych miejscach.Ale najważniejszy powód dla mnie jest taki,że ja( po tak długim czasie co już się znamy) chciałbym zrobić osobiście dla Was coś fajnego .
I przy okazji pokazać Wam moje najpiękniejsze miejsce na Ziemii-Gdynię :)

Oh come on... Idziesz w Gdyni promenadą i masz wrażenie, że wygląda to tak samo jak inne miasta w Polsce... zero klimatu... zero historii... Jasne, że można zrobić wypad do Gdyni, do tej knajpki, w której byliśmy po Ramsztajnie, ja będę jednak cały czas obstawać za Gdańskiem ;) Chyba, żeby wybrać opcję z długim weekendem i każdy dzień inne miasto, o!
 
A ja jestem za Bydgoszczą,bo tam jeszcze nie było zlotu,o! :p Poza tym dojazd jest dobry z Gda,Wa-wy,Wrocka,Poznania.Tylko Azior za olanie nas w niedzielę odpokutuje podróżą :D
 
Oj Pati niewiele miast w Polsce ma tak piękną(choć krótką) historię,jak Gdynia:)Tak samo miast podobnych do Gdyni nie ma-Gdynia jest po prostu jedyna i niepowtarzalna:).Gdańsk ma swoje zabytki,a my w Gdyni mnóstwo zieleni.I tak możemy sobie pisać i pisać:D Gdynia ma co pokazać i zupełnie wystarczy tego na długi weekend:)

http://www.youtube.com/watch?v=U0Xjo_uV05o&feature=related

http://pl.wikipedia.org/wiki/Historia_Gdyni
 
To ja jestem za tą Majorką :)i żeby uruchomił ktoś teleporter na nią taki za 10 korzonków mandragory. Gdynia niestety i każde inne miejsce dla mnie w długi weekend majowy odpada :(
 
mrrruczit said:
mrrruczit said:
P.S. Te "dodatnie fluidy", czy też energia, czy jak tam ją zwaliście, rzeczywiście chyba od Mrrruu tak promieniuje, bo aż przez dwa stoliki do nas tam docierała ;)

Jestem napromieniowany?

Chodziło mi o te plotki, pogłoski, że przy Tobie jakoś tak weselej jest i w ogóle - i to się sprawdziło :)

Dzięki jeszcze raz, że można było poznać wreszcie nowe osoby :)

No i ogromne podziękowania dla starej ekipy, że się spotkaliśmy wreszcie po prawie 2 latach :)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom