Zaklęcie kompresji

+
Dzisiaj spotkała mnie taka sytuacja, że kartą kompresji zablokowano i zresetowano mi Grubą Helge, oczyściłem ją (na liczniku widniały ładunki) ale pomimo tego nie mogłem ich użyć, nawet po zagraniu taktyk, gdzie licznik w Heldze wzrastał sytuacja się nie zmieniła. Kiedyś zaklęcie kompresji zmieniało inną kartę w figurkę i wszystko było jasne, jeśli zamieniona karta miała jakąś umiejętność to już jej nie można było użyć, ale teraz już nie ma wizualnej zmiany. Więc moje pytanko czy to bug, czy jest jakieś wytłumaczenie?
 
Sytuacja się powtórzyła, tylko tym razem odblokowałem Helge Geraltem:Aksji. Nic nie mogłem zrobić mimo, że ładunki rosły. Co śmieszne, mój przeciwnik w ostatniej turze mógł zablokować Damiana de la Tur ale wybrał jako cel Helge, więc z jego perspektywy musiało wygląd to tak jakbym mógł jej używać?! absurdalna sytuacja
 

ghs

Forum veteran
byłoby sensownym aby oczyszczenie nie zdejmowało locków, bo obecnie locki są absolutnie niegrywalne. tym bardziej że są dedykowane karty do odlockowania. locki nie działają na statusy jednostki a jedynie na rozkazy jeżeli jednostka takowy posiada, oczyszczenie działa na statusy a nie działa na rozkazy. więc w 100% logicznym jest że oczyszczeniem nie powinno się móc unlockować. ale oczywiście jak to u redów na jednych jednostkach da się oczyścić locka, na innych nie, groch z kapustą
 
Last edited:
Top Bottom