Zaproś znajomych do GWINTA i zdobywaj nagrody!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Wystarczy, że udostępnisz znajomym swój unikalny link – gdy zaproszeni znajomi ukończą zadanie, oboje otrzymacie nagrody! Do zdobycia Beczki, Punkty Nagród, Odłamki Lustra i Legendarne Karty Premium!

Więcej informacji o programie znajdziesz w swoim profilu na stronie playgwent.com.
 

Lexor

Forum veteran
Wszystko ładnie i pięknie, tyle, że gdy sam zacząłem grać po starcie HC (i gdy gra mi się spodobała) to już zdążyłem pozapraszać większość moich znajomych i pewnie nie ma teraz opcji, żeby oni sobie ten kod gdzieś wpisali... :(

Jakby ktoś inny, nowy chciał skorzystać: https://www.playgwent.com/en/invite-a-friend/E9XDV79CT6
 
Last edited:
Dobry pomysł, WoT miał kiedyś podobną kampanię reklamową z zapraszaniem znajomych i zdobywaniem czołgu. Przyciągnęło to sporo graczy.

Wydaje mi się, że w przyszłości powinno się pomyśleć nad wprowadzeniem klanów. Można by grać pod wspólną banderą, zdobywać punkty w sezonie dla klanu i potem otrzymywać jakąś ciekawą nagrodę. Nawet nie trzeba by wprowadzać osobnego trybu, tylko casuale pod to podczepić. Na czacie klanowym można by wymieniać się pomysłami na talie, może wysyłać sobie wewnątrz gry link do własnej talii, żeby przedyskutować co by w niej zmienić. itd. Klany w każdej grze zwiększają jej żywotność. Często się gdzieś człowiek loguje, dlatego, żeby pogadać sobie ze znajomymi. Jeszcze jakby w Gwincie był tryb obserwatora z czatem to już totalny odlot.
 
 
Kopie kopie kopie... czy funkcja zapraszania znajomych wyparowała? Przekopałem wszystko. Brak opcji.
 
Top Bottom