Zbroje Geralta

+
ja poza standardową widziałem tylko zbroje kruka, także nie mam porównania. To właśnie jest dla mnie jeden z minusów wiedźmina, że jest mały wybór i mało możliwości do wymiany odzienia.
 
dazz007 said:
ja poza standardową widziałem tylko zbroje kruka, także nie mam porównania. To właśnie jest dla mnie jeden z minusów wiedźmina, że jest mały wybór i mało możliwości do wymiany odzienia.
No niestety,w Wiedźminie jest tylko 5 zbroi. :( Wymienię wszystkie :)-Ćwiekowana skórzana kurtka-Wyśmienita skórzana kurtka-Zbroja kruka pro-elfia_Zbroja krukaZbroja kruka pro-zakonna.A w Ćwiekowanej skórzanej kurtce na pasie ani nigdzie indziej nie ma sakwy na ekwipunek.Ciekawe gdzie Geralt swój ekwipunek chowa? :DCiekawe czy to przeoczenie,czy CD Projekt RED z niej zrezygnowało bo źle na tej zbroi wyglądała.Ale za to na pozostałych 4 zbrojach sakwa jest.A na wyśmienitej skórzanej kurtce na pasie sakwa na ekwipunek wygląda nawet fajnie.Ale Ćwiekowana skórzana kurtka bez tej sakwy wygląda też fajnie,możliwe że dodanie sakwy do Ćwiekowanej skórzanej kurtki zniszczyło by jej wygląd.Trochę zmienię temat.W intrze z Wiedźmina Geralt man na sobie Wyśmienitą skórzaną kurtkę,i dziwne jest to że w intrze w Wyśmienitej skórzanej kurtce na pasie Geralt nie ma sakwy na ekwipunek,bo gdy w grze ma się na sobie wyśmienitą skórzaną kurtkę to na pasie ma się widoczną sakwę na ekwipunek. :)
 

IsengrimR

Guest
Zbroja kruka(neutralna) jest według mnie najlepsza bo a.) nie ma zawszonego znaku Zakonu... b.) nie jest zbytnio ozdobiona... c.) można mieć 3 dodatkowe bronie ( miecz, topór itp.. + np. 2 sztyleciki lub toporki albo sztylet i kiścień)- Tak jest chyba w każdej wersji...a i jeszcze pinknie komponuje się z runicznym sihill'em..
 
Mi się najbardziej jeśli chodzi o stronę graficzną podoba zbroja kruka (neutralna) a jeśli chodzi o parametry to najlepsze dla wiedźmina którego ja teraz tworzę była by miała zbroja pro-elfia (parametry z podręcznika ]:->)
 
KronoS25 said:
Mi się najbardziej jeśli chodzi o stronę graficzną podoba zbroja kruka (neutralna) a jeśli chodzi o parametry to najlepsze dla wiedźmina którego ja teraz tworzę była by miała zbroja pro-elfia (parametry z podręcznika ]:->)
Ostrzegam,że parametry z poradnika różnią się od tych w grze.
 
Ja grę skończyłem w ćwiekowanej skórzanej kurtce z Kaer Morhen.Nie kupiłem wyśmienitej kurtki i nie zrobiłem zbroi kruka ; /Teraz trochę żałuję ale tak potoczyły się losy Geralta podczas mojej rozgrywki ;)
 
Zdecydowanie Zbroja Kruka na neutralnym... Najlepsza, najładniejsza... Oraz Wyśmienita skórzana kurtka ;)
 
Top Bottom