Zniknięcie rewersu z panelu wyboru.

+
Tak jak w tytule, mam pytanie odnośnie rewersu za zwycięstwa na mapie most na Jarudze. Przedwczoraj jeszcze miałem postęp do odblokowania rewersu widoczny w panelu wyboru rewersów kart, a wczoraj nagle rewers zniknął. Czy przestał być dostępny? Czy jest to wynik jakiegoś błędu gry?

Prawie już go odblokowałem, a wczoraj chciałem dograć kilka partii by mieć do niego dostęp za wygrane. Niestety zniknął wraz z postępem.
Mój profil na dowód, że wykupiłem ten pakiet: https://www.playgwent.com/pl/profile/Pienier

Jeśli to moje niedopatrzenie i zniknął, bo miał zniknąć to pardon, ale nie znalazłem żadnego info że to event czasowy. Brakowało mi dosłownie paru gier i lekko odechciało mi się przez to grać.
 
Z tego co pamiętam to był to event czasowy, chyba 1,5 miesiąca na niego było.
Sprawdź czy masz kontrakt mistrzostwo walk mostowych zaliczony. Jeżeli nie to ci to przepadło.
 
Z tego co pamiętam to był to event czasowy, chyba 1,5 miesiąca na niego było.
Sprawdź czy masz kontrakt mistrzostwo walk mostowych zaliczony. Jeżeli nie to ci to przepadło.
Tego się obawiałem... Niestety kontraktu nie miałem zaliczonego. Strasznie boli mnie dupa, bo brakowało mi dosłownie kilku gier, a myślałem że event trwa w najgorszym przypadku właśnie do dzisiaj...
 
On chyba trwał do 8 października.
Tak na przyszłość: informacje o eventach lub promocjach u Sklepa ograniczone czasowo są np tutaj:, tak też było z tym eventem.
Moim zdaniem Redzi powinni trochę powiększyć tą czcionkę z ograniczeniem czasowym.
 

Attachments

  • 1.png
    1.png
    665.2 KB · Views: 87
Nigdy nie zrozumiem polityki CDPR dotyczącej F2P - osoby płacące za coś nie powinny być w tym ograniczane czasowo.
Dotyczy to minionego wydarzenia z mostem ale też obecnie trwającej podróży.
Season passy mają to do siebie że są ograniczone czasowo. W każdej karciance, która ma ten tryb jest ogranicznik czasu. Zaletą jest to że możesz za 30 zł wykupić premium i grindować albo zapłacić od razu 300 zł albo i więcej (nie wiem nigdy nie przyszło mi do głowy żeby od razu kupić 100 poziom, ale są tacy maniacy, którzy chyba nie mają na co pieniędzy wydawać). Powiedzenie "czas to pieniądz" jak najbardziej do tego pasuje.

Co do tego eventu z mostem też nie rozumiem, dlaczego miał ograniczenie czasowe. O ile podróż można jeszcze jakoś obronić o tyle tego nie umiem pojąć. Skoro już kupiłeś to po co to jeszcze ograniczać.
 
Season passy mają to do siebie że są ograniczone czasowo. W każdej karciance, która ma ten tryb jest ogranicznik czasu. Zaletą jest to że możesz za 30 zł wykupić premium i grindować albo zapłacić od razu 300 zł albo i więcej (nie wiem nigdy nie przyszło mi do głowy żeby od razu kupić 100 poziom, ale są tacy maniacy, którzy chyba nie mają na co pieniędzy wydawać). Powiedzenie "czas to pieniądz" jak najbardziej do tego pasuje.

Co do tego eventu z mostem też nie rozumiem, dlaczego miał ograniczenie czasowe. O ile podróż można jeszcze jakoś obronić o tyle tego nie umiem pojąć. Skoro już kupiłeś to po co to jeszcze ograniczać.
Ja myślałem, że ta data to okres, w którym trzeba kupić ten pakiet, a nie czas na odebranie wszystkich nagród. Imo to nieczytelne i powinni mi dać ten rewers. [cool][czesc]
 
Top Bottom