Przerwa techniczna 22-23.10.2018

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


W ramach przygotowań do premiery GWINTA: Wiedźmińskiej Gry Karcianej, odbędzie się przerwa techniczna, podczas której gra będzie niedostępna.

Przerwa techniczna na wszystkich platformach rozpocznie się w poniedziałek 22 października o godz. 10:00. Gra będzie ponownie dostępna na konsolach PlayStation 4 i Xbox One 23 października od godz. 11:30. Gracze PC będą mogli zagrać w nową wersję GWINTA 23 października o godz. 13:00.

Przepraszamy za niedogodności!
 
Skoro wiadomo że gracze PC będą mogli zagrać o 13 to czemu graczom konsolowym umożliwiacie wcześniejszą grę zamiast wystartować grę dla wszystkich o 13
 
Skoro wiadomo że gracze PC będą mogli zagrać o 13 to czemu graczom konsolowym umożliwiacie wcześniejszą grę zamiast wystartować grę dla wszystkich o 13

Przecież gracze konsolowi będą grali w starą wersję Gwinta do 4 grudnia. :confused:
 
Skoro wiadomo że gracze PC będą mogli zagrać o 13 to czemu graczom konsolowym umożliwiacie wcześniejszą grę zamiast wystartować grę dla wszystkich o 13
Teraz to będą dwa oddzielne światy, serwery itp. Co więcej, gracze wyposzczeni oczekiwaniem na HC o 13 mogą lekko przeciążyć serwery, po co dodawać do tego jeszcze konsolowych. W taki wposób rozładują ruch u siebie.
 
Może mi ktoś powiedzieć jak zrobic preload gry. W GOG mam dalej betę, preorder oczywiście dawno zrobiony.
Generalnie to powinienem widzieć, że mam wojnę krwi? Bo na stronie "sklepu" gry mam napisane, że jest w bibliotece, ale na pasku po lewej jej nie ma jest tylko gwint wiedzmińska gra karciana.
 
Last edited:
@ziemniak sprawdź bibliotekę
Aha faktycznie jest :) Dziękuję CI bardzo za pomoc, nie wiem czy bym sam ogarnął, za dużo przyzwyczajeń ze steam (tam przecież gry są na pasku z lewej niezależnie czy są zainstalowane czy nie).
Jescze raz dzięki.
 
Coś chyba nie do końca zadziałało i włączył mi się gwint z zmielonymi >prawie< wszystkimi kartami w starej wersji :vBez tytułu.jpg
 
Top Bottom