Filrt kart, kolekcja.

+
Filrt kart, kolekcja.

Przy aktualnej ilości kart tworzących, losowych pożytecznym mógłby się okazać filtr ze względu na kategorie(rodzaj) karty. Z punktu widzenia początkującego gracza przy aktualnej ilości kart tworzących,losowych taki filtr dawałby lepszy obraz możliwości danej karty. Obecnie zakładając brak doświadczenia musimy przejrzeć wszystkie karty, wszystkie frakcje by się dowiedzieć co dana karta tworzy. Zawsze można coś przeoczyć, otagowanie z resztą się zmienia tak jak teraz po aktualizacji i zmieniać się będzie, więc byłoby to pomocne a czy szkodliwe to niewiem :p

Zostając przy kolekcji kart. Okienko profilowe które zawiera informacje o profilu, ilośc zwycięstw kart, mogłoby uwzględniać wszytskie karty również te zmutowane do premium. Bo po co mi 6 jednakowych kart :) Jeśli posiadam 3 animowane bronzy to te z wersji podstawowej spalam na skrawki :p
 
Nie wiem czy dobrze Cie rozumiem ale mozna wyszukiwac karty po tagach/kategoriach. Nie ma takiego filtru ale jak wpiszesz w wyszukiwarce ponad kolekcją np. alchemia to pojawią Ci sie wszystkie karty z tej kategorii dodatkowo zawezone o filtry w postaci frakcji czy koloru.
 

Wikli

Forum regular
Dokładnie - filtry są wystarczająco rozbudowane. Dodatkowo jest opcja wyszukiwania, jeżeli chcesz zobaczyć karty alchemii, elfów to po prostu wpisujesz odpowiedni tag w wyszukiwarce. Natomiast rozbudoawnie opcji o jakieś dodatkowe okienka mogłoby prowadzić do dodatkowych bugów i obciążałoby dodatkowo komputer, zwłaszcza starszy.
Z tego co wiem to jeżeli chodzi o karty premium, to są one zaznaczane poprzez niebieski pasek pod licznikiem kart, ale pewny nie jestem ;)
 
Właśnie widok profilu jeszcze wymaga dopracowania w moim przekonaniu, szczególnie ten licznik już posiadanych kart. Generalnie mam wszystkie złota i srebra w grze, brakuje mi nielicznych brązów (wiadomo, że część kart mam tylko premium a część tylko zwykłe) ale widok i licznik nijak tego nie odzwierciedla. Czy on liczy oddzielnie zwykłe i premium? Chyba nie powinien bo od premium jest ten zielony paseczek na dole. Zatem co odzwierciedla liczba?
 
kloni;n10492152 said:
Nie ma takiego filtru ale jak wpiszesz w wyszukiwarce ponad kolekcją np. alchemia to pojawią Ci sie wszystkie karty z tej kategorii dodatkowo zawezone o filtry w postaci frakcji czy koloru.

Dobrze rozumiesz :) Ja tylko nazwy tam wpisywałem :D Właśnie o to chodziło :p

Wikli;n10492182 said:
Z tego co wiem to jeżeli chodzi o karty premium, to są one zaznaczane poprzez niebieski pasek pod licznikiem kart, ale pewny nie jestem ;)

No być może to i jest to, i jest to jakaś informacja ale mimo wszystko w specyficzny sposób odzwierciedla to stan kart. Posiadam chyba wszystkie brązowe i srebrne, z potworów nawet złote a pokazuje mi 122/154 :) Czyli chcąc zapełnić licznik musiałbym trzymać więcej niż potrzebuje, a idąc tym tropem dlużej by zeszło z zebraniem wszystkich :D Wiesz,zapewne większości to nie przeszkadza ale niektórzy mają takie udziwnienia jak ja :p

 

Wikli

Forum regular
Keymaker7;n10492342 said:
Zatem co odzwierciedla liczba?

Kiedyś słyszałem, że żeby była karta zaliczona, że ją posiadasz musisz mieć:
- Kartę w wersji "zwykłej" w przypadku Goldów i Silverów
- 3 kopie karty w wersji "zwykłej" w przypadku brązów

I w sumie u mnie by się zgadzało, bo po weekendzie premium jak usunąłem część kart, bo miałem ich kopie w wersji premium, to liczba kart, które posiadam się zmniejszyła :D

Zdecydowanie lepsze byłoby połączenie - licznik pokazuje ile kart posiadasz (bez względu czy w wersji premium, czy też nie), natomiast ten "paseczek" na dole pokazuje jaka część kolekcji jest w wersji premium ;)
 
Top Bottom