Nowy materiał wideo “Zabójca Potworów” pokazuje realia wiedźmińskiego świata

+
http://pl.thewitcher.com/forum/index.php?/topic/36282-news-nowy-material-wideo-zabojca-potworow-pokazuje-realia-wiedzminskiego-swiata/page__view__findpost__p__1049160
 
Może topic nie najbardziej trafny na takie pytanie, ale nie potrafię znaleźć adekwatniejszego.. orientuje się ktoś co się stało z ideą stronki /killingmonsters ?
Dlaczego upadła? dlaczego od dłuższego już czasu nie pojawiło się tam nic nowego?
Być może coś przespałem.. szukam dobrej duszy która raczy mnie oświecić
 
Nie wiadomo nic konkretnego, ale wychodzi na to, że Killing Monsters miała prowadzić po prostu do CGI o tym samym tytule. Szkoda, przydałyby się jakieś nowe materiały.
 
Cała strona polegała na tym, że było to swoistne oczekiwanie/odliczanie na video pod tytułem killing monsters. Po premierze tego filmiku, strona zakończyła swoją działalność
 
Szkoda.. bo pomysł był na prawdę świetny.. jakoś tak lżej było rozpoczynać nowy tydzień harówki, wiedząc że czeka na Ciebie jakiś nowy 'smaczek'. No nic.. dziękuję za tak szybką odpowiedź :)
 
Chyba jeszcze nigdzie nie było
[video=youtube;tvrQt6s7a-0]https://www.youtube.com/watch?v=tvrQt6s7a-0#t=20[/video]

Było. Proszę następnym razem poświęcić chwilę na użycie wyszukiwarki i sprawdzić, czy ktoś aby dopiero co nie wstawił materiału zamiast nabijać kolejnego posta.
Vatt'ghern
 
Last edited by a moderator:
Chyba jeszcze nigdzie nie było

Banana mu i coś na dokładkę za pisanie w złym temacie :troll: ...

Proszę zachować swoje upodobania seksualno-żywieniowe dla siebie. Nikogo to nie interesuje, a na dodatek nie jest zgodne z tematyką tego wątku. Ostrzeżenie.
Szypek
 
Last edited by a moderator:
Ciekawa jeszcze była rosyjska (fanowska) - nilfgaardzkiego Messiego można było się zlęknąć. Tylko nie mogę jej znaleźć...

Za to ukraiński Król Gonu zdecydowanie prowadzi.
 
Podoba mi się. Optymalna byłaby możliwość dopasowania konkretnej ścieżki dźwiękowej pod wybranych bohaterów albo grupy. Na wzór filmów, w których zachowuje się właściwy dla danej nacji język, dokładając tylko napisy.

Świetny pomysł raison, że też na to nie wpadliśmy. Nie powiedział tak żaden z redów.
Prawdopodobnie powinienem to opatentować.
 
Last edited:
Ano. Gdyby można w polskiej wersji ustawić sobie francuską Saskię, wówczas nie miałbym dubbingowi dwójki niczego do zarzucenia :)
 
Chłop wypowiadający się na temat drakkaru z trupich paznokci również brzmi, wg mnie oczywiście, jak prawdziwy wieśniak. Moim zdaniem lepiej niż w polskim zwiastunie.
 
Jakieś pół miesiąca, miesiąc po opublikowaniu "Killing Monsters" pojawiło się parę artów oraz zdjęć modeli. Ma ktoś do nich linki, bądź pobrał na dysk?
 
Top Bottom