Muzyka w Wiedźminie 3

+
Muzyka w Wiedźminie 3



Nadszedł czas, aby ujawnić nieco informacji na temat muzyki, jaką przyjdzie Wam cieszyć się podczas przygody z grą Wiedźmin 3: Dziki Gon. Zapraszamy na stronę magazynu Game Informer, gdzie w najnowszym materiale filmowym, szef działu audio, Gene Rozenberg opowiada o inspiracjach i pracy nad ścieżką dzwiękową do naszej nadchodzącej gry.
 
Słychać wyraźnie że muzyka będzie w klimacie Irlandzkim.Pasuje to do wysp Skellige niewątpliwie.
 
Jak dla mnie te już legendarne niby "słowiańskie" klimaty z W1 zajeżdżały ostro klimatami celtyckimi, co w mojej subiektywnej opinii liczy się jako duży duży plus. Tym bardziej cieszy mnie powrót do korzeni. Mamy kolejny przykład tego że REDzi forum czytają (zawsze jak pojawiał się tu dyskusja o muzyce główną konkluzją było coś w stylu "..muzyka spoko ale z W1 lepsza..").
A tak z innej beczki to w wywiadzie dla TVNCNBC (11 luty) prezes Adam Kiciński wspominał że do końca miesiąca będzie jeszcze 8 filmików. W tym czasie na GI były już dwa (drugi też z 11 lutego, ale wywiad był udzielany rano czasu polskiego czyli przed premierą materiału na GI). Jeśli następny materiał ma być ostatnim od GI to przydała by się jakaś "bomba" :). Liczę na Was!
Choć jak bomby nie będzie to się nie zawiodę, bo chodzą słuchy że jak GI straci wyłączność to pojawią się inne newsy w bardziej rodzimych mediach :).
 
Ureus said:
Słychać wyraźnie że muzyka będzie w klimacie Irlandzkim.
Zupełnie jak w jedynce.

A jeszcze co do wideł promujących - fajnie byłoby zobaczyć coś w tym stylu:

http://www.youtube.com/watch?v=BSLPH9d-jsI
 
Mam bardzo złe przeczucia, co do muzyki...
Irlandzkie klimaty na wyspach Skellige? Szczerze wątpię. Te wyspy są stylizowane na skandynawskie ludy...
 
To źle, masz złe przeczucia, muzyka była fantastyczna i dalej będzie - przykładem niech będą dwa utwory z W3. Muzyka z karczmy krąży wokół mnie i co chwilę ją sobie puszczam :)/>
 
Ciekaw jestem jakie jeszcze będą materiały. Tak na oko miejsce jest na 2-3 następne, więc czekamy!

A to, że muzyka będzie genialna, wiadomo:) to jeden z elementów tego naszego bliżej nieokreślonego "klimatu" W1 :)
 
Będzie jeszcze tylko 1 materiał a może 2 - Liczymy na gameplay, ale to tylko pragnienie :)
 
warzoch said:
Będzie jeszcze tylko 1 materiał a może 2 - Liczymy na gameplay, ale to tylko pragnienie :)/>

Nie będzie gameplayu. Wszystko na niebie i ziemi wskazuje, że w trakcie filmowania przez GI materiałów u Czerwonych, ostateczny renderer gry nie był gotowy. Już wrzucanie screenów, które ni jak się mają do ostatecznego wyglądu gry, wywołało sporo zamieszania. Wątpię, by pokazali gameplay z niedocelowym wyglądem gry. No chyba, że ze z wielkim migającym napisem informującym o tym, że ostatecznie gra będzie wyglądać inaczej niż na filmiku. Na to się jednak nie zanosi.
 
Nars said:
No chyba, że ze z wielkim migającym napisem informującym o tym, że ostatecznie gra będzie wyglądać inaczej niż na filmiku. Na to się jednak nie zanosi.
Ano. Poza tym wrzucanie gameplaya w starym rendererze byłoby błędem. Screenshoty to jedno, ale wideło to druga sprawa.
 
Zobaczymy jak wyjdzie z muzyką z W3 a w piątek kończy się embargo GI , czyli można się spodziewać znowu wysypu informacji .
 
Zgadzam się z tym, że muzyka w Wiedźminie jest klimatyczna. Nie wiem jak Was, ale mnie zachwycił ten utwór "Hedningarna - Vargtimmen", który był użyty w trailerze "Pogarda i Strach" do Wiedźmina 2. Przed i po wyjściu słuchałem tego dość często po kilka razy dziennie.

"Pogarda i Strach" trailer

Co myślelibyście o współpracy Redów z zespołami bliższymi słowianom? Jakby nie było to Hednigarna to szwedzka grupa i utwory klimatyczne, a co powiedzielibyście o utworach zespołu "Percival"?

Zespół Percival
 
Blaidd said:
Co myślelibyście o współpracy z Redów z zespołami bliższymi słowianom? Jakby nie było to Hednigarna to szwedzka grupa i utwory klimatyczne, a co powiedzielibyście o utworach zespołu "Percival"?

Zespół Percival


Percivalem zapodawał już chyba na forum Vojtas. Jak dla mnie idealny podkład pod pierwszy gameplay trailer. Serio.
 
Teledysk Percivala momentalnie mi przypomniał moją wycieczkę do Biskupina w podstawówce i zapach impregnowanego drewna. ;)
 
"Back to the roots, to the Witcher 1"
"More slavic theme"
i ten wokal na końcu...
Ehh, gdzie tu kliknąć i zamówić kolekcjonerkę... Ja chce już.
A tak serio czekam z niecierpliwością na W3! Tak trzymać Redzi.
 
Top Bottom