Weź udział w konkursie “Twoja twarz w naszej grze” i wystąp w produkcji CD Projekt RED!

+
Weź udział w konkursie “Twoja twarz w naszej grze” i wystąp w produkcji CD Projekt RED!



Przypominamy o trwającym cały czas konkursie Twoja twarz w naszej grze. Jeżeli kiedykolwiek marzyliście o tym, aby zostać uwiecznionym w grze komputerowej, to macie niepowtarzalną okazję spełnić swoje pragnienie biorąc udział w naszej zabawie!
Do konkursu można przystąpić na dwa sposoby:
Jeżeli kupicie Wiedźmina 2 na platformie Steam między 5 a 30 września, prześlijcie do nas dowd zakupu z krtkim wyjaśnieniem dlaczego to właśnie Wy powinniście wystąpić w jednym z naszych przyszłych tytułw.
lub
Przebierzcie się za Waszą ulubioną postać z jednej z naszych dotychczasowych gier i prześlijcie nam zdjęcie Waszego kostiumu. Zachęcamy do używania jak największej liczby elementw dodatkowych, ubarwiających fotografię. Pamiętajcie też o załączeniu krtkiej wiadomości, wyjaśniającej dlaczego to właśnie Wy powinniście wystąpić w jednym z naszych przyszłych tytułw.
Na Wasze zgłoszenia będziemy czekać do 30 września, do godziny 23:59. Autorzy najlepszych prac (po jednym z każdej z dwch kategorii) zostaną wyłonieni wkrtce potem, w październiku. Uczestnicy muszą mieć ukończone 18 lat. Tylko jedno zgłoszenie na osobę.
Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie i życzymy powodzenia!
 
To nie dla mnie
, choć fajnie by było znaleźć się grze, uwiecznić siebie w grze

Ale powodzenia wszystkim biorącym udział w konkursie, chętnie odnajdę twarz któregoś z Was w przyszłej grze REDów.
Już czekam na wasze zdjęcia z cosplay'u ;)
 
Chętnie pooglądam jakieś fajne zdjęcia szczególnie płci pięknej xD Ehh czemu u nas nie ma tyle wydarzeń typu cosplay.
 
Kolejny news będący przypomnieniem wcześniejszego newsa ;)...

Ale dobrze, że się tak o naszą pamięć odnośnie konkursów troszczycie .

Co do cosplay'u to rzeczywiście growego u nas jest dość mało, ale też imprez gdzie w takowym przebraniu można by się pokazać jest niedużo. Jednak sądzę, że jak ktoś się pojawi na oficjalnej imprezie premierowej Wieśka 3 w odpowiednim stroju to zostanie zauważony i doceniony. Kto wie, może nawet przez samych RED'ów :).

Proponuję więc na premierze Wiedźmina 3 zrobić cosplay z postaciami wiedźmińskiego świata AS'a.
 
Wzięłabym udział w konkursie ale kupiłam już "Wiedźmina 2" dawno temu. Chciałam się przebrać za elfkę scoia'tael ale jakos dodatków nie mam...
 
kdro3 said:
Chciałam się przebrać za elfkę scoia'tael ale jakos dodatków nie mam...

Sądzę, że ostatecznie możesz wystąpić i bez zbędnych dodatków ...
 
Konkursik bardzo fajny.
Jeśli wezmę w nim udział i jeśli, nie daj Boże, wygram, to gwarantuję Wam, że ta gra nie odniesie sukcesu
Oszczędzę Wam tego :p
 
erwins said:
Konkursik bardzo fajny. Jeśli wezmę w nim udział i jeśli, nie daj Boże, wygram, to gwarantuję Wam, że ta gra nie odniesie sukcesu Oszczędzę Wam tego :p
Niby dlaczego? Potworów w grze nigdy nie za wiele.
 
Vojtasass said:
Niby dlaczego? Potworów w grze nigdy nie za wiele.

Niby racja... Tylko do jakiego gatunku potworów mnie można zaliczyć hm?
Chyba, że Redzi stworzą specjalnie dla mnie nową rasę, dajmy na to, Homo-Niewiadomo.
 
erwins said:
Niby racja... Tylko do jakiego gatunku potworów mnie można zaliczyć hm? Chyba, że Redzi stworzą specjalnie dla mnie nową rasę, dajmy na to, Homo-Niewiadomo.
Zawsze coś się znajdzie. Może być np. unikalny okaz utopca, cmentara albo ghula. ;)
 
oj IwaN! ;) tu nie chodzi o naturalnośc kobiecych wdzieków lecz o strój (taki z materiałów).
:rolleyes: ale zastanawiam się co z Cynthią, bo jestem doniej podobna (ten sam kolor włosów, długość)
, a jak się makijaż zrobi to bordzo :D
Myslałam również o Saskii smokobójczyni ;) ale ciężko skołowac zbroję...
 
kdro3 said:
Myslałam również o Saskii smokobójczyni ;) ale ciężko skołowac zbroję...

Ale folię aluminiową, klej, taśmy oraz tekturę chyba już łatwiej ...
 
Top Bottom