Konkurs na weekend

+
po obrazku od frajer45 widać że GERALD jest bardzo popularnym "przezwiskiem" Geralta wśród społeczności :)
 
kptwlodzimierz said:
I właśnie to jest najgorsza myśl - że połowa z tych sucharo-bluzgów które tu wrzucono są autorstwa ludzi powyżej 16-18 roku życia.

Ja bym dodał konieczność rozwiązania prostego zadania z matmy przed opcją "Dodaj odpowiedź", słynne 2+2*2 by wystarczyło ;)
Oj nieładnie, nieładnie panie kapitanie. Troszkę więcej tolerancji, tak jak wspomniała Erynia, a co do tego zadania to wynik brzmi =8.
 
Ecstasy said:
Ecstasy said:
Ja bym dodał konieczność rozwiązania prostego zadania z matmy przed opcją "Dodaj odpowiedź", słynne 2+2*2 by wystarczyło ;)
a co do tego zadania to wynik brzmi =8.
Startujemy flame war? :p

Wszystko fajnie, ale darujmy już sobie ocenianie. I tak wygra najlepsza praca, po co psuć sobie krew?

(A nade wszystko, po co spamować? :p)
 
Powitać Wszystkich w poniedziałek, cały weekend czekałem na natchnienie i tylko taki suchareczek :) Chociaż jak mi to wpadło do głowy to się uśmiałem ;]



PS.Kabaret Limo - Hitler Dla nie wtajemniczonych ;]
 
Ecstasy said:
Oj nieładnie, nieładnie panie kapitanie. Troszkę więcej tolerancji, tak jak wspomniała Erynia, a co do tego zadania to wynik brzmi =8.

Chyba "6" (w szkole uczono mnie że mnożenie ma pierwszeństwo, chyba się to nie zmieniło do tej pory?)

A co do poziomu sporej części "prac" w tym konkursie, no cóż jest porażający i to nie o czyjś gust tylko obiektywne spojrzenie na ich jakość (i nie twierdzę tutaj, że moja jest jakaś szczególnie wybitna :p)

Ecstasy said:
Startujemy flame war? :p

Wszystko fajnie, ale darujmy już sobie ocenianie. I tak wygra najlepsza praca, po co psuć sobie krew?

(A nade wszystko, po co spamować? :p)

Wiem, wiem, tylko raz :)
 
UWAGA!

Konkurs został rozstrzygnięty! Gratulacje dla użytkownika Swooneb'a, który otrzyma od nas medalion. Bardzo dziękujemy wszystkim za nadesłane zgłoszenia, i jak zwykle, zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.

Wyróżnioną pracę możecie znaleźć tutaj.
 
Piłsudski wiecznie żywy, jak nie w polityce i w kulturze, to i w dowcipie ;) Gratulację dla zwyciężcy :)
 
Ot, kwestia gustu. W sumie bez rewelacji, ale to nie ja oceniałem :D
Skoro komuś się spodobało, to gratuluję. A ogólny poziom prac raczej też nie zachwyca.
Podzieliwszy się swym skromnym zdaniem umykam czym prędzej.
Pozdrawiam.
 
Pogratulować.

Osobiście dużego poczucia humoru nie mam, ale medalion wiedźmiński już posiadam więc nie jest to dla mnie wielka strata .
 
Ja też gratuluję Swoonebowi. W spoilerze załączam jednak obrazek, który tak naprawdę powinien wygrać ten konkurs.

 
Top Bottom