Darmowa kopia obu gier z serii Wiedźmin na platformie GOG.com

+
Darmowa kopia obu gier z serii Wiedźmin na platformie GOG.com



Wszystkich graczy pecetowych, ktrzy posiadają lub zamierzają nabyć gry Wiedźmin oraz Wiedźmin 2: Zabjcy Krlw, zachęcamy do pobrania darmowej kopii zapasowej obu tytułw z platformy GOG.com. Użytkownicy, ktrzy nie posiadają kodu do gry (znajduje się on z tyłu instrukcji), mają tylko 10 dni na uzyskanie swojej kopii zapasowej, poprzez wysłanie nam dowolnego dowodu zakupu do 30 czerwca.
Aby uzyskać darmową kopię zapasową wystarczy wejść na www.gog.com/witcherbackup i postępować zgodnie z instrukcjami.
 
MM360 said:
Użytkownicy, którzy nie posiadają kodu do gry (znajduje się on z tyłu instrukcji), mają tylko 10 dni na uzyskanie swojej kopii zapasowej, poprzez wysłanie nam dowolnego dowodu zakupu do 30 czerwca.
Tzn. mam np. wysłać moje zdjęcie z Edycją Kolekcjonerską pierwszego Wiedźmina w rękach? ;P I na jaki adres mailowy, jeśli można spytać? Szukałem ostatnio instrukcji z kodem, ale gdzieś zaginęła... ;P
 
Hostile said:
Tzn. mam np. wysłać moje zdjęcie z Edycją Kolekcjonerską pierwszego Wiedźmina w rękach? ;P I na jaki adres mailowy, jeśli można spytać? Szukałem ostatnio instrukcji z kodem, ale gdzieś zaginęła... ;P
http://www.thewitcher.com/backup/

Ty leniwy, ty.
 
szypek26 said:
http://www.thewitcher.com/backup/

Ty leniwy, ty.
Ah, domo arigato ;P Postąpiłem zgodnie z instrukcją, przyda się backup na GOGu, bo mi się płytka z jedynką lekko sponiewierała ;P
 
Osoby które nie mają kodu mają 10 dni, a osoby które mają kod to mogą np. za 2 tygodnie tudzież miesiąc aktywować swoją wersję cyfrową Wiedźmina 1? Bo zostawiłem Wiesława w domu...
 
A jeżeli kupiłem już wcześniej jedynkę na GoGu (kiedy była wyprzedaż, żeby nie musieć potem znowu instalować EE przez 3 godziny jeżeli najdzie mnie kiedyś ochota znowu zagrać), to mogę dostać extra kopię żeby komuś oddać rejestrując fizyczną wersję?
 
GerrardW said:
A jeżeli kupiłem już wcześniej jedynkę na GoGu (kiedy była wyprzedaż, żeby nie musieć potem znowu instalować EE przez 3 godziny jeżeli najdzie mnie kiedyś ochota znowu zagrać), to mogę dostać extra kopię żeby komuś oddać rejestrując fizyczną wersję?

Z tego co mnie się wydaje na GoG'u nie można mieć dwóch kopi tego samego tytułu na jednym koncie (a przynajmniej w ten sposób uzyskanej). Więc jak chcesz komuś podarować grę, to musisz dać mu swój klucz aby on zarejestrował go na swoim koncie (GoG). Ewentualnie jak takiego konta nie ma, to możesz mu stworzyć, uzyskać tam darmową kopię, a następnie przekazać danej osobie całe konto.
 
GerrardW said:
A jeżeli kupiłem już wcześniej jedynkę na GoGu (kiedy była wyprzedaż, żeby nie musieć potem znowu instalować EE przez 3 godziny jeżeli najdzie mnie kiedyś ochota znowu zagrać), to mogę dostać extra kopię żeby komuś oddać rejestrując fizyczną wersję?
Jeśli masz kod to możesz nawet i później. Po 10 dniach akcja kończy się dla osób, które kodu nie mają.
 
Jakże miłoby mi było skusić się na tę kopię, jednakże najlepsza firma w branży gier komputerowych (CD-Projekt, rzecz jasna) już podarowała mi powyższą kopię w ramach nagrody za zgłoszenie się do recenzji W2 na konsole kilka miesięcy temu :)
 
To przy okazji cicha zachęta to zrobienia sobie konta na GOGu. Faktem jest że mimo posiadania obu gier w wersji pudełkowej (oraz kiedyś akcji tej firmy) to nie mam konta na GOG'u. Ale dla samego posiadania kopii i chętnie konto sobie zarejestruje. Dzięki!
 
Top Bottom