Komunikat od Waszego ulubionego Community Managera

+
Wczoraj był siedemnasty, a z tego co pamiętam, to rok temu - 17 maja - miała premiera 2 części przygód Pana Wieśka (zwanego Geraltem ;) ). Mimo, że minął rok (i grubo ponad 4 lata od Wiedźmina 1) do tych gier się ciągle wraca. Akuratnie wróciłem do Wiedźmina 1 ER i gdy skończę tę część (i zaimportuję postać do 2 części) rozpocznę kolejną. Już teraz wiem, że nie pożałuję. Wiem także, że znów mnie wciągnie na długie godziny:)

Rocznica to także dobry moment by zażyczyć Nam i Wam (szczególnie zespołowi RED i ich współpracowników - nie wyłączając Mistrza Andrzeja) kolejnych epickich (i tych mniej) sukcesów. Więc... Życzę:)

P.S.

Inicjatywa zacna z strony zespołu RED. To co robią inne studia w stosunku do RED to naprawdę nic. Inni wydają płatne DLC, a tu wszystko mamy za darmo. Chwała Wam!

P.S. 2


Fajny obrazek w temacie:)
 
Zapewne, żeby dostać te medalion, powinienem napisać jakiś esej, dlaczego ja albo inne tego typu rzeczy, które równie dobrze, mogłyby się znaleźć, w pamiętnikach z wakacji pospolitych dziewek. Powiem jedynie, że gotów jestem oddać za to swą męska cnotę *.*
 
Na angielskim forum jest też sporo chętnych :)

Redzi, a może by tak zrobić event z grą w kościanego pokera o medalion? :D Just kidding :)
 
HA! Jeszcze się załapałem :) wszystkiego najlepszego z okazji wczorajszej rocznicy :D
Pozostało czekać na Wiedźmina 3 :p
 
17 maja - pamiętne popołudnie ubiegłego roku, kiedy wiedźmin zastąpił moją żonę
ps. magda - nie wracaj jeszcze bo nie skończyłem rozszerzonej wersji :)
 
Pierwsze urodziny... Jestem dumny, że nasi rodacy potrafią stworzyć tak wspaniałą grę jaką jest Wiedźmin 2 i przez tak długi okres czasu ją wspierać. Sądzę, że z tą grą spędzę jeszcze nie jedne urodziny. Fajne było by gdybym na następnych miał na szyji znak cechowy
 
To już rok od wydania Wiedźmina drugiego ;) Gratulacje :) Moja ulubiona gra, wciąga, niesamowity klimat i akcja gry. Dziękuję całej ekipie CDP za wydania tak wspaniałej gry, oraz A. Sapkowskiemu za napisanie tak wspaniałej sagi. Nie mogę się doczekać wiedzmina 3 ;)
100 Lat Wiedźmin 2 :)
 
Równo rok temu został wydany Wiedźmin 2. Wszystkiego najlepszego!!! Oby więcej wspaniałych gier od Was.
 
Top Bottom