Dzienniki Deweloperskie #1 – Najbardziej złożona i nieliniowa historia kiedykolwiek opowiedziana na konsoli Xbox 360

+
Ten magazyn to chyba Psx-exstreme (ma okładkę z the Darkness).Tam były trzy strony poświęcone Wiedźminowi.Było pokazane parę obrazków:
-hołd Temerskiej armii dla Radowida
-Lasek z sarną i jakąś postacią
-Brygida (teraz już wiem że to ona) uciekająca przez lasek (za nią widać zniszczony wóz kupiecki)
-Prawdopodobne wnętrze Percivala (na zdięciu było widać Jaskra który coś pisał, i Ves siedzącą nieopodal pod Temerską tarczą na ścianie).
 
Arius963 said:
Ten magazyn to chyba Psx-exstreme
Co za irońja losu, bo wszystko wskazuje na to, że konwersji na chlebak nie będzie. Faktycznie, wersję extreme Redzi zafundowali.
 
nocny said:
Czy wy tez musicie się logować, żeby oglądnąć filmik na oficjalnym kanale gry?
Ja mam poczte w gmail wiec zawsze jestem zalogowany :p Specjalnie wylogowalem sie zeby to sprawdzic, i tak, trzeba, pewnie zabezpieczaja sie przed tym ze czasem moze pojawic sie tresc tylko dla doroslych :p
 
A oto wasz i nasz upragniony dziennik:
http://www.youtube.com/watch?v=9R6DpdWgfbs&feature=player_embedded
 
maciekw said:
Możesz podać jakieś konkretniejsze źródło? Ja czytałem, że w grze ma być dodatkowy lasek, ale koło Loc Muinne. Brygidy nigdzie przedtem nie widziałem. Na żadnym screenie jej nie było. No ale nie jestem w stanie czytać i widzieć wszystkiego.
Chybać o to szło?
 
Jest tylko oskalpowana.

Chyba gorzej na tym zdięciu wyjść nie mogła?

Tu możemy ujżeć jej prawdziwy fryz...

3:04

http://www.youtube.com/watch?v=9R6DpdWgfbs
 
Czy może ktoś dokładniej wyjaśnić kim jest ta Brygida i jaka jest jej rola z grze? Albo podesłać jakiegoś linka z tymi rewelacjami?
 
KaiMan said:
Chybać o to szło?

Jak rozumiem - screen z dzisiejszego materiału.
Ciekawe czy będzie możliwość ... yhmm ... zawrzeć bliższą znajomość ;)
 
zuber1906 said:
Czy może ktoś dokładniej wyjaśnić kim jest ta Brygida i jaka jest jej rola z grze? Albo podesłać jakiegoś linka z tymi rewelacjami?
Niemalże od razu po wejściu w obręb murów odpaliła się scenka, w której zobaczyłem uciekającą przed kilkoma podejrzanej proweniencji typami, dojrzałą kobietę w stroju wskazującym na szlacheckie pochodzenie lub przynajmniej wypchany mieszek. Szybko okazało się, że jest ona doskonale znaną Roche'owi szlachcianką z rodu Papebrock. Brigida Papebrock po chwili rozmowy poprosiła Wiesława o pomoc w pewnej delikatnej i oczywiście politycznej sprawie. Więcej szczegółów już nie zdarzę, by nie zostać rozszarpanym za spoilery, dodając jedynie, że sprawa ma coś wspólnego z królewskimi bękartami. Spokojnie, wiemy o tym od drugiego zdania wypowiedzianego przez szlachciankę...
http://www.gram.pl/art_9gnfH,2_Wiedzmin_2_Zabojcy_Krolow_na_X360_juz_gralismy.html

BTW. Jeśli zatrzymanie dev diary zanim Brygida dotknie Vernona, to zobaczycie jaki kobieta ma defekt :p.
 
nickstone said:
Jak rozumiem - screen z dzisiejszego materiału.
Ciekawe czy będzie możliwość ... yhmm ... zawrzeć bliższą znajomość ;)
po wyczytaniu kilku znalezisk i spojlerów, odpowiem ci krótko: Nie sądzę... :p
 
...Należy zaznaczyć, że nie chodzi tutaj tylko o darmowe materiały z łatki 2.0 czy przerywniki filmowe autorstwa Platige Image, ale o zupełnie świeżą przygodę gwarantującą ponad cztery godziny dodatkowej zabawy.

Jej intryga ma skupiać się na poszukiwaniach królewskiego dziedzica przy niewielkiej pomocy urodziwej Brygidy (tajnej agentki i opiekunki w jednym). Oczywiście, możemy liczyć na nowe lokacje, niespotykanych wcześniej bohaterów czy różnorodne misje (od sprania tyłków kilku kapryśnym magom do dworskich sztuczek, za których pomocą wmanewrujemy butnego szlachcica w porwanie). Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami naszych rodaków, przygoda powinna zawitać również na komputery osobiste, lecz sprawą otwartą pozostaje, czy będziemy musieli coś za nią zapłacić (niby CD Projekt RED zarzekał się wcześniej, że absolutnie nie – no, ale cztery godziny rozgrywki to generalnie nie w kij dmuchał). Pożyjemy, zobaczymy....

Źródło:Wiedźmin 2 game exe
 
Arius963 said:
(niby CD Projekt RED zarzekał się wcześniej, że absolutnie nie – no, ale cztery godziny rozgrywki to generalnie nie w kij dmuchał). Pożyjemy, zobaczymy....

Źródło:Wiedźmin 2 game exe
Nie wiem po co ktoś poddaje w wątpliwość słowa REDów siejąc zamęt i niepewność wśród graczy. Info z dzisiaj z pod filmiku na kanale CDP na YT:

Wraz z konsolową premierą, która odbędzie się już 17 kwietnia 2012 posiadający już grę na PC użytkownicy będą mogli ściągnąć nową edycję za darmo. Ulepszona wersja komputerowa gry znajdzie się też na półkach w sklepowych, jako nowe wydanie gry.
 
Zastanawiam się gdzie w fabule umieszczą dodatek,z powodu na ścisłość fabuły należało by usadowić go po walce ze Smokiem,kiedy to Geralt trafia do wcześniej wspomnianego lasku i tam przeżywa swojego rodzaju dodatkowy akt.Ciekawe tylko czy Radowid podwiózł Geralta pod Loc muine czy ten dostał się tam na piechotę,ciekawi mnie także jak CDP:R zwiąże całość aby dodatek nie stał się nowotworem...

Zapowiada się ciekawa sytuacja.Biorąc pod uwagę zdięcia z tej strony można dojść do wniosku że Epilog nie będzie rzeczywistym zakończeniem a może nawet stanie się swojego rodzaju V aktem (gdyż dodatek mógł by stać się IV).Wiadomo jedno:

Gracze którzy krytykowali akt III przed premierą Edycj Rozszerzonej powinni skasować krytyczne komentarze.

(Strona z intrygującymi zdięćami):

http://www.gram.pl/art_9gnfH,2_Wiedzmin_2_Zabojcy_Krolow_na_X360_juz_gralismy.html
 
nickstone said:
Coś tam wypatrzył ?
Artretyzm? Skutki reumatyzmu? (Lekarzy i studentów medycyny robiący właśnie facepalma przepraszam za swoją ignorancję w tym temacie). Albo efekt tortur - zwichnięcie/złamanie palca.

A tak całkiem poważnie, to kciuk Brygidy na jednej stop klatce moim zdaniem wygląda bardzo nienaturalnie. Ale możliwe, że się nie znam więc nie traktujcie moich słów za pewnik. Najlepiej sami oceńcie.

Tutaj na tym filmie lepiej widać, bo napisy nie zasłaniają:
http://www.youtube.com/watch?v=_tnJLIeejTk&feature=g-u-u&context=G254853cFUAAAAAAABAA
3:17 moment jak w tle widać zielony stragan, a Brigda jest już tuż przed Vernonem.
 
Ciekawe jak oni upchną ten akt i zsynchronizują Brygidkę z Fabułą?

(Nie mogę przestać o tym myśleć).
 
Top Bottom