Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

+
Myślę, że rozpoznanie krasnoludzkiej kobiety będzie wyglądało tak samo jak Zoltan rozpoznał płeć trolicy w 2 akcie;)
 
Brody mają, ale piersi też ;) W każdym bądź razie, dobrze by było gdyby krasnoludy były nie tylko płci męskiej. Trollica była, to czemu by miało nie być krasnoludek?

I chłopaki z CDPR, sprawcie żeby W3 ładnie działał na kompie takim jak mój (GTX570, Q9300 @3.0, 4GB ) bo inaczej będę miał przechlapane u mojej kobiety :p
 
Brody mają, ale piersi też ;) W każdym bądź razie, dobrze by było gdyby krasnoludy były nie tylko płci męskiej. Trollica była, to czemu by miało nie być krasnoludek?

I chłopaki z CDPR, sprawcie żeby W3 ładnie działał na kompie takim jak mój (GTX570, Q9300 @3.0, 4GB ) bo inaczej będę miał przechlapane u mojej kobiety :p

Będzie działał. Wczoraj włamałem się do królestwa REDanii, pod przebraniem zwykłego konserwatora powierzchni płaskich(Panie co pan ja tu tylko sprzątam) wykradłem tajną dokumentację wymagań sprzętowych. Niestety nie udało mi się wykraść gameplaya bo chroniły go czujniki laserowe i nacisku oraz sejf z tytanowymi drzwiami. Konkretów zdradzać nie mogę, żeby się nie ujawnić ale powiem ci, że na średnie możesz spokojnie liczyć.


O to jeden z tajnych materiałów które udało mi się przechwycić.View attachment 1709

Jak widać na załączonym screenie (data w opisie akt sugeruje, że to wersja z tego miesiąca) animacja jest niezwykle płynna. Z danych projektowych wynika, że screen obrazuje fragment rozgrywki z zaimplementowaną technologią Mantle (to dzięki niej mamy tak płynną animację). Teselacja i aa zadbały o perfekcyjny wygląd modeli, żadnych tak zwanych schodków. Dzięki technologii fur doczekaliśmy się wreszcie bialutkich jak śnieg realistycznie wyglądających włosów. Ubersampling w najmniejszym stopniu nie spowalnia renderowania grafiki przez gpu. Poprawiono też mimikę twarzy co doskonale widać. W raporcie pisze że jest to wersja relase candidat. Specjalnie dla was zajrzałem pod maskę piecyka na którym odbywały się testy. Specyfikacja wygląda następująco
CPU Intel core I7 4,2 GHz
GPU 2x nVidia Titan OC SLI
16 GB RAM 2400MHz DDR4
Jak widzicie nie ma się czym martwić gra na wysokich detalach nie będzie miała wcale kosmicznych wymagań czemu wszyscy jesteśmy wielce radzi. Gra wedle wstępnych założeń pojawi się na półkach 1 września 2014 roku co można uznać za niezwykle kożystną datę wydania zwłaszcza dla uczących się jeszcze graczy. Jeśli jutro REDzi nie ujawnią jakiś nowych materiałów to nie martwcie się Wasz zimny czuwa i jak tylko będę mógł zakradnę się jeszcze raz :ninja:
 

Attachments

  • Tajne.jpg
    Tajne.jpg
    5.2 KB · Views: 29
Last edited:
Jak się podobało to jak będę miał transfer to zrobię w tym stylu gameplay;)


Haa! Forum przerywa, pewnie przez to, że REDzi próbują uniemożliwić dostęp do wykradzionych danych.
 
Last edited:
A ja to bym chciał jeszcze aby pojawił się Detmold jeżeli oczywiście nie poszliśmy drogą w której Vernon go wykastrował :D. W Obozie Kaedwen, ta muzyka i do tego rozmowa z nim to było klimatyczne :D. Do tego jak dla mnie był fajną i klimatyczną postacią.

REDzi mówili w jakimś wywiadzie (nie proście o link, bo nie mam) że z niektórymi postaciami będziemy spędzać bardzo wiele czasu, tyle, że zaczniemy żywić do nich autentyczną przyjaźń. I czasami gdy już tak bardzo się z kimś zżyjemy, on nagle... umrze. I mówili przy tym chyba o postaciach mniej ważnych niż Jaskier czy Zoltan. A takie sytuacje na 100% zapadną głęboko w pamięć.
[View attachment 1701

Mam nadzieje że gdy pojawi się Vernon to z nim tak nie zrobią bo dostane załamania nerwowego.

BTW. Ten koleś z którym walczy Geralt na screenie, był również na trailerze Rozgrywki z E3(Ten który wystawia tak rękę do Geralta i mówi coś pewnie ala ,,Nie ma przejścia" a Geralt mierzy w niego swoim wzrokiem :D) myślicie że będzie to jakaś ważna postac?

E: Coś mi się schrzaniło ze zdjęciem, jeżeli wam się nie otworzy to naciśnijcie na napis ,,Załącznik 1701"
 
Last edited:
@up, niestety, obawiam się że jesteś w błędzie. Takie stroje będzie nosiło 80% NPCów na wyspach Skellige. Bandyci i strażnicy w identycznych ubraniach pojawili się już na niezliczonych screenach i dwukrotnie w pierwszym trailerze.
 
@up, niestety, obawiam się że jesteś w błędzie. Takie stroje będzie nosiło 80% NPCów na wyspach Skellige. Bandyci i strażnicy w identycznych ubraniach pojawili się już na niezliczonych screenach i dwukrotnie w pierwszym trailerze.

Oh, ale co do Detmolda to fajnie by było jeszcze raz go zobaczyc jeżeli nie obraliśmy ścieżki w której Vernon go wykastrował :D.
 
Jest jeszcze wielu innych czarodziejów, którzy dotychczas nie pojawili się w grach. Choćby Istredd.
 
Przyszedł mi do głowy taki pomysł żeby wprowadzić do gry system ran. Gracz otrzymuje w czasie walki różne rany, które dają jakieś mniejsze lub większe minusy. Można by je leczyć jakimiś ziołami i specyfikami zawierającymi określoną substancję. Czasami wymagało by to też np. przespania jednej nocy. Stworzyło by to pretekst do szukania różnego zielska w okolicznych krzakach. Jak wiadomo Geralt w książkach sporo czasu spędzał na lizaniu ran. Co o tym sądzicie?
 
Ja z magów to bym pogadał z Dorregarayem (i Istreddem oczywiście też). Ale chętnie bym skonfrontował wiedźmina po raz kolejny z wielmożnym rabią Falwickiem, lub Cykadą. Ogólnie odświerzył take nierozwiązane spory.
 
Ja z magów to bym pogadał z Dorregarayem (i Istreddem oczywiście też). Ale chętnie bym skonfrontował wiedźmina po raz kolejny z wielmożnym rabią Falwickiem, lub Cykadą. Ogólnie odświerzył take nierozwiązane spory.

Hmm nierozwiązane? Ja tam bym nie nazwał nierozwiązanym sporem spotkania z Cykadą bo gdy Geralt odchodził Cykada leżał i kwiczał we własnej krwi.
 
Hmm nierozwiązane? Ja tam bym nie nazwał nierozwiązanym sporem spotkania z Cykadą bo gdy Geralt odchodził Cykada leżał i kwiczał we własnej krwi.

Nie rozwiązane permanentnie... Podejrzewam, że takie typy jak Tailles, czy Mirce nie odpuszczają tak łatwo ;-)
 
W jednym z wywiadów AS stwierdził, że w świecie Wiedźmina złamanie kości jarzmowej jest raną śmiertelną. A czarodziei uzdrowicieli raczej w Aedd Gynvael nie było.

Ale taki Falwick - czemu nie? Ciekawie byłoby spojrzeć na reformę Zakonu z jego perspektywy.
 
System różnorakich ran dających różnorakie minusy zastosowano w DA: Origins (może w 2 też, nie grałem). Ogólnie prezentowało się to bardzo fajnie. Chociaż teraz, przy bardziej zaawansowanej grze, system ten powinien być jeszcze bardziej rozwinięty. Nie na zasadzie pojawiania się w statystykach losowej rany, lecz np. oparzenie 2 stopnia po konfrontacji z jakąś poczwarą ziejącą ogniem. Lub np. złamana ręka po uderzeniu w nią kotwicą giganta. Takie coś byłoby nawet w porządku.
 
Top Bottom