Wiedźmin 3 - seks, erotyka, relacje damsko-męskie

+
Proponuję następującą koncepcję scen erotycznych: scena erotyczna składa się z kilku epizodów filmowych, które zmienia się poprzez wciśnięcie przycisku „spacja” (3-4 epizody i kulminacja).
Przykład: wciskamy spację > bohater całuje partnerkę i zdejmuje z niej ubranie > SPACJA > kładą się do łóżka (ili „kładą się na posłanie”), całując wzajemnie > SPACJA > seks pomiędzy nimi (ili „uprawiają seks”) > SPACJA > kulminacja

To, że post pasowałby w dwóch różnych tematach, nie oznacza, że należy wysyłać go w każdym, do którego pasuje. Podobny post w innym wątku skasowany.
Vatt
 
Kopiuje tutaj mój post z tematu ,,Dorosłośc, Brutalnośc" gdyż niektórzy moderatorzy mają trochę zastrzeżeń.

,,Tak, i może scena seksu podobna do tej w 3 Akcie gdy idziemy z Vernonem odebrac Anais od Detmolda? Wtedy to byście wszyscy powyrzucali komputery i monitory i poszli po miskę. Mnie jak już zaczynała się ta scena zrobiło się nie dobrze :D.
 
Kopiuje tutaj mój post z tematu ,,Dorosłośc, Brutalnośc" gdyż niektórzy moderatorzy mają trochę zastrzeżeń.

,,Tak, i może scena seksu podobna do tej w 3 Akcie gdy idziemy z Vernonem odebrac Anais od Detmolda? Wtedy to byście wszyscy powyrzucali komputery i monitory i poszli po miskę. Mnie jak już zaczynała się ta scena zrobiło się nie dobrze :D.

Gdzie tam była scena seksu ?
 
http://www.ausgamers.com/features/read/3416089

Michal: There will be nudity, yes. But how we approach that: we create what we think is real, as far as fantasy games can be real. So if there is a possibility in the story to have romance, it makes no sense to skip it because there may be nudity in that, so we’re just not afraid of that. But on the other hand, we know that we can just overdose with this, because it’s not a game about sex, it’s just like real-life.

AusGamers: Contextual.

Michal: Yeah. So if it makes sense; if it’s complimentary to the story, of course we will not be afraid to use that.

Dlaczego okazyjny seksualny kontakty i seks jak nagroda zostały usuwanymi? Przecież w księgach bohater nie brzydził się tamtymi kontaktami!
 
Ważne, by był to gustowny seks, a nie na siłę jak było w pewnej grze, tytułu której nie pamiętam, gdzie koleś ratując kobietę z rąk gwałciciela zaraz po tym sam ją przefurkotał:D
 
Nie rozumiem co macie na myśli mówiąc "usuwanymi", przecież tu nic nie pisze że zrezygnowali z seksu?

Prawdopodobnie chodzi o to, że w Australii sceny te zostały ocenzurowane czy też usunięte z gry. Taki kraj. Wyrzucono chyba scenę z elfką oraz sukkubem
 
Geralt i miłość z kobietami

Witam tak się zastanawiam czy będzie możliwość sypiania z innymi kobietami niż Yennefer? bo kiedyś doszły mnie słuchy że niestety tylko właśnie z Yennefer będzie można uprawiać miłość wiadomo że w pewnym miejscu czyli w Zamtuzie Passiflora będzie można się (ZABAWIĆ) z różnymi kobietami i jeszcze jedno w 1 i 2 części widzieliśmy jak wygląda sex a w Dzikim Gonie będą to takie urywki filmowe czy inaczej będzie to wyglądać?
 
Witam tak się zastanawiam czy będzie możliwość sypiania z innymi kobietami niż Yennefer? bo kiedyś doszły mnie słuchy że niestety tylko właśnie z Yennefer będzie można uprawiać miłość wiadomo że w pewnym miejscu czyli w Zamtuzie Passiflora będzie można się (ZABAWIĆ) z różnymi kobietami i jeszcze jedno w 1 i 2 części widzieliśmy jak wygląda sex a w Dzikim Gonie będą to takie urywki filmowe czy inaczej będzie to wyglądać?

Będzie podobnie jak w drugiej części. Będzie więc taka możliwość.
 
Witam tak się zastanawiam czy będzie możliwość sypiania z innymi kobietami niż Yennefer? bo kiedyś doszły mnie słuchy że niestety tylko właśnie z Yennefer będzie można uprawiać miłość wiadomo że w pewnym miejscu czyli w Zamtuzie Passiflora będzie można się (ZABAWIĆ) z różnymi kobietami i jeszcze jedno w 1 i 2 części widzieliśmy jak wygląda sex a w Dzikim Gonie będą to takie urywki filmowe czy inaczej będzie to wyglądać?

Przed założeniem nowego tematu przejrzyj forum, lub skorzystaj z wyszukiwarki. Scalone.
 
Uważam, że będzie można chędożyć, czy to dziwki, czy to jakieś inne napalone panny. Przecież Geralt też nie był w stu procentach wierny Yennefer w książkach. Tak samo i sama Yennefer, spała ona w tym samym czasie z Geraltem i Istreddem na ten przykład.
 
W sumie zaczęła mnie martwic dwie rzeczy, a mianowicie fakt dopisku PGI i pod spodem napis TYMCZASOWE, i to że w kawałku intymnej sceny z Tris ona jest ubrana. Czyż by Redzi chcieli zrezygnować ze scen łóżkowych na rzecz obniżenia PGI ? Wiem że jest też scena z pracownicą przybytku uciech gdzie jest toples, jednak to kwalifikuje się na PGI-16.
 
W sumie zaczęła mnie martwic dwie rzeczy, a mianowicie fakt dopisku PGI i pod spodem napis TYMCZASOWE, i to że w kawałku intymnej sceny z Tris ona jest ubrana. Czyż by Redzi chcieli zrezygnować ze scen łóżkowych na rzecz obniżenia PGI ? Wiem że jest też scena z pracownicą przybytku uciech gdzie jest toples, jednak to kwalifikuje się na PGI-16.

Nic się nie bój, na trailerach W2 tych które były pokazywane w Stanach Triss zawsze była ubrana, np przy namiętnej scenie w podziemiach ogrodu elfów
 
Top Bottom