Po prostu sport

+
Jaki wynik obstawiacie dziś w meczu Polska : Niemcy? Moim skromnym zdaniem czwarty garnitur reprezentacji Niemiec spokojnie z 3:0 wygra^^
 
Boże... Jak ta Benfica strzela karne...

EDIT: Przegrali to na własne życzenie. Te ich karne to porażka była.
 
Są tu jacyś kibice Realu Madryt? W Wawie będzie zlot na finał ligi mistrzów . Ja się tam wybieram jak ktoś też to niech napisze na PW to się dogadamy )> .
 
Właśnie trwa mecz o mistrza Hiszpanii Barca : Atletico. 23 min 0:0, ale Atletico jest w opałach - już musieli wykorzystać 2 zmiany.

EDIT: 1:0 dla Barcy po genialnym uderzeniu Sancheza...
 
Last edited:
I remisik. Atletico strzeliło. :victory:
I niech chociaż ten remis zostanie xD Atletico MUSI zdobyć mistrza :p Bo jeśli im się to nie uda to się załamię... Liverpool też powinien mieć mistrza, ale im się nie udało, to niech chociaż Atletico go zdobędzie xD

EDIT: Uff, niech będzie błogosławiony ten sędzia, co pokazał spalonego :p

EDIT2: Alleluja! Atletico ma mistrza! Genialny mecz.
 
Last edited:
Sportowej soboty ciąg dalszy: zaraz dogrywka w finale Pucharu Anglii (Arsenal - Hull City, w regulaminowym czasie gry 2-2), oraz początek finału pucharu Niemiec (Borussia - Bayern).

I jak tu pisać magisterkę...
 
Nie wspominając o tym, że nasi siatkarze roznieśli Macedonię. Mój imiennik Wlazły jest w rewelacyjnej formie. :D
 
EDIT: Uff, niech będzie błogosławiony ten sędzia, co pokazał spalonego :p

Sędzia ślepy, bo Barca powinna tego gola mieć uznanego i mieć jakieś trofeum ale mimo tego, że kibicuje Barcy to jednak Atletico na każde trofeum jakie można tylko zdobyć w tym sezonie zasługuje... Ich forma i to co wyczyniają ciągle wprawia mnie w osłupienie. No gratulacje dla Atletico, a Barca musi się w końcu obudzić..
 
Sędzia ślepy, bo Barca powinna tego gola mieć uznanego
Właśnie to nie do końca widać było, co się stało. Możliwe, że to się odbiło od Juana Frana, to wtedy gol powinien być. Ale jeśli od Fabregasa, to nie.


Arsenal w pierwszym trofeum od 9 lat xD
 
W Arsenalu z wygranej najbardziej powinien cieszyć się Gibs bo gdyby przegrali to za te pudło z 6 metrów do bramki został by rozniesiony przez angielską prasę.
 
W Arsenalu z wygranej najbardziej powinien cieszyć się Gibs bo gdyby przegrali to za te pudło z 6 metrów do bramki został by rozniesiony przez angielską prasę.

Zawalił przy pierwszej bramce, nie strzelił setki, myślałem już, że dojdzie do serii rzutów karnych, spudłuje i zaliczy "hattricka".
 
Top Bottom