E3 2014

+

E3 2014

  • Jest idealna!

    Votes: 144 44.4%
  • Może być, ale przydałoby się parę zmian.

    Votes: 155 47.8%
  • Nie mam zdania.

    Votes: 4 1.2%
  • Nie podoba mi się!

    Votes: 21 6.5%

  • Total voters
    324
Status
Not open for further replies.
http://www.cdaction.pl/news-38409/wiedzmin-3-dziki-gon---gameplay-jutro-na-razie-teaser-wideo.html
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=85663
Nie wiem czemu w powyższych artykułach mówią o ''pierwszym poważnym gameplay'u''
W komentarzach ludzie zahajpowani, liczą na 30min. To się rozczarują hehe
Przez "pierwszy konkretny gameplay" można rozumieć fakt, że pokażą coś więcej niż tylko dwusekundowy piruet Geralta i rzucany Aard. Tak myślę.
 
Fajnie byłoby, gdyby był cykl faz księżyca. W pełni jasno jak na tym screenie a w nowiu bardzo ciemno. @robert70r Dla mnie ''poważny gameplay'' to 7-10 min czystej rozgrywki, nie pociachany 2-3 min. trailer. Także moim zdaniem wprowadzają ludzi w błąd. Chyba, że wiedzą coś więcej, redzi postanowili nas strolować i rzeczywiście będzie gameplay z prawdziwego zdarzenia, ale to mało prawdopodobne:(
 
Last edited:
Nie jestem malkontentem, ale po obejrzeniu tego teasera kapcie mi nie spadły. Zbyt bajkowo, mało realistycznie, zbyt jasno, za duże nasycenie kolorami. Nie wygląda mi to na next gen niestety. Taki Wiedźmin 2 na ubersamplingu. O ile pierwszy trailer z E3 mnie zmiótł, to ta zapowiedź średnio mnie przekonała. Widać, że REDzi za bardzo kombinują z oświetleniem. Widać to na przykładnie twarzy Geralta z trailera VGX, która wydaje się jakaś mało ostra, przekolorowana. Wszystko takie jakieś mało ostre. Przykro mi to mówić i mam nadzieję, że to tylko pierwsze wrażenie, ale moim zdaniem jest gorzej niż na pierwszym trailerze...
 
Jeszcze 8 m-cy na szlify, optymalizacja tez robi swoje - coś za coś. Nie jest to oczywiście kolorowa dżungla we Flotsam ale faktycznie, przekolorowione trochu..
 
Nie jest zbyt ciemna ta noc, ale nie zapominajmy, że Geralt o wiele lepiej widzi w ciemności niż my, więc do tego się nie będę przyczepiał. Jednak zawsze można by to rozwiązać eliksirem kot...

Gorzej z tymi bajkowymi kolorami. Ale...
dani1234 said:
Widać to na przykładnie twarzy Geralta z trailera VGX, która wydaje się jakaś mało ostra, przekolorowana. Wszystko takie jakieś mało ostre.
W trailerze VGX wcale nie było problemu z oświetleniem, ani tym bardziej z twarzą Geralta. Było wręcz genialnie, jeśli chodzi o twarz, więc nie bardzo wiem o co Ci tutaj chodzi... Zobaczymy dzisiaj co pokażą.
 
Last edited:
Nie jestem malkontentem, ale po obejrzeniu tego teasera kapcie mi nie spadły. Zbyt bajkowo, mało realistycznie, zbyt jasno, za duże nasycenie kolorami. Nie wygląda mi to na next gen niestety. Taki Wiedźmin 2 na ubersamplingu. O ile pierwszy trailer z E3 mnie zmiótł, to ta zapowiedź średnio mnie przekonała. Widać, że REDzi za bardzo kombinują z oświetleniem. Widać to na przykładnie twarzy Geralta z trailera VGX, która wydaje się jakaś mało ostra, przekolorowana. Wszystko takie jakieś mało ostre. Przykro mi to mówić i mam nadzieję, że to tylko pierwsze wrażenie, ale moim zdaniem jest gorzej niż na pierwszym trailerze...

Zgadzam się z Tobą całkowicie, mam nadzieję że dominacja tych jaskrawych barw będzie tylko w okolicach Novigradu, o czym już wspomniałem. Smuci mnie to że rok temu na targach dostaliśmy klimatyczne, dobrze oświetlone i wyostrzone obrazy a z czasem zaczyna to przypominać przemianę jaką przeszło W2, niestety na gorsze.

http://media.pcgamer.com/files/2013/06/The-Witcher-3-Novigrad.jpg
Porównajcie sobie kolorystykę wtedy i teraz.
 
No jest różnica w kolorystyce może powinien pan Marcin się wypowiedzieć , dlaczego jest taka różnica w kolorystyce , ale nie narzekajmy poczekajmy na 20tą jak wtedy będzie zła kolorystyka to będziemy się matwić
 
Pewnie każda lokacja będzie miała odmienną "atmosferę". Ziemie Niczyje będą utrzymane w mrocznej tonacji, archipelag Skellige będzie miał chłodną kolorystykę, a Novigrad i okolice ciepłą. Tak jak to było w Assassin's Creed. Miasta różniły się właśnie innym oświetleniem. Jerozolima czy Akka utrzymane były w chłodniejszej tonacji, a w takim Damaszku kolorystyka była cieplejsza na co przede wszystkim wpływało oświetlenie. Poza tym na wygląd poszczególnych lokacji będzie miała wpływ aktualna pogoda i pora dnia.
Nie bardzo rozumiem narzekania odnośnie bajkowości. To ma być GRA. Najwyraźniej nadal wiele osób tego nie rozumie i oczekuje od Wiedźmina 3 super realistycznego odwzorowania wszystkiego, takiego symulatora dark fantasy. Pewnie ogólny hype przyczynił się do powstania tych mitów.
 
Last edited:
Tak zwana „złota godzina”. Wtedy wszystko wygląda bajkowo:


 
No tak, póki co dostaliśmy 5 sekund nie ma co oceniać, ale po trailerze z VGX miałem już pewne obawy, oglądam własnie pierwszy materiał z gry, sprzed roku. Tekstury na zbroi, cały Geralt i otoczenie, wszystko było wyraźniejsze. Poza tym już na tym fragmencie można zauważyć jak jasna będzie noc, w dwóch scenach.
 
Dlatego napisałem, że to moje pierwsze wrażenie. Patrząc po raz pierwszy nie analizujesz szczegółów tylko widzisz to, co się rzuca w oczy. Mi rzuciła się jaskrawość i cukierkowość. Być może gdyby fragment był dłuższy to pogoda uległaby zmianie i stałoby się np. pochmurnie. Na ten czas dla mnie jest zbyt jasno i kolorowo.
 
Zgadzam się z Tobą całkowicie, mam nadzieję że dominacja tych jaskrawych barw będzie tylko w okolicach Novigradu, o czym już wspomniałem. Smuci mnie to że rok temu na targach dostaliśmy klimatyczne, dobrze oświetlone i wyostrzone obrazy a z czasem zaczyna to przypominać przemianę jaką przeszło W2, niestety na gorsze.

http://media.pcgamer.com/files/2013/06/The-Witcher-3-Novigrad.jpg
Porównajcie sobie kolorystykę wtedy i teraz.
ten screen też dobrego oświetlenia nie ma, ktoś zapomniał o ciepłocie światła słonecznego. Widzę na nim obniżoną saturację kolorów. Wiem co wam przeszkadza w nowym oświetleniu - ta fosforyzująca mgiełka która powstaje na obiektach, gubi się wtedy ostrość krawędzi i wszystko wygląda na lekko rozmyte. Sam kolor, żywy i ciepły nie powinien przeszkadzać w odbiorze.

Ponadto ... Edit: to co koledzy wyżej napisali :LOL:
 
Last edited:
No może być taki efekt dzięki słońcu , myślę że jest jeszcze na tyle dużo czasu , że to jeszcze trochę się zmieni , ale taka kolorystyka nie jest wcale zła trochę miałem wątpliwości ale po obejrzeniu jeszcze raz fotek myślę że jest ok
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom