E3 2014

+

E3 2014

  • Jest idealna!

    Votes: 144 44.4%
  • Może być, ale przydałoby się parę zmian.

    Votes: 155 47.8%
  • Nie mam zdania.

    Votes: 4 1.2%
  • Nie podoba mi się!

    Votes: 21 6.5%

  • Total voters
    324
Status
Not open for further replies.
Racja, noc w W 1 byłą zdecydowaniee lepsza, klimatyczniejsza (również przez muzykę) W W 2 mamy niebo bez gwiazd i księżyc świecący tak mocno jak słońce :p
 

Guest 3669645

Guest
Wydaje mi się, że takie szybkie ruchy są tylko w przypadku liści i małych gałązek, przy małej amplitudzie. Przy takiej dużej amplitudzie jak na filmiku te ruchy powinny być bardziej dostojne...
Może i racja. Jeśli już, to minimalnie. I tak gorzej wyglądają ptaki, które w W3 latają chyba z prędkością dźwięku :p
 
Te wyścigi konne od razu mi przypomniały Two Worlds II, ciekawe czy będzie można kantować i konia konkurencji z przodu Aksji przestraszyć? Oj Geralt niedobry. Wielki Szu.
 
Nie wydaje wam się, że na tym starym Renderze było lepsze oświetlenie?
- zróbcie sobie "pokaż obrazek", jest wtedy w HD ;)

 
Uff, udało się. Nie zaglądałem wczoraj na forum, więc dzisiaj rano ździebko się zdziwiłem jednak po ponad godzinie przebrnąłem przez ten (z nielicznymi wyjątkami ;)) spam w tym temacie ;P. Filmik króciutki, ale świetny jako zapowiedź dzisiejszego pokazu. Animacje koni super, roślinności również, wg mnie gałązki majtają się całkowicie naturalnie. Jeden z jeźdźców drapiący się w nogę - mistrzostwo :). Jeśli chodzi o kolorystykę, to nie widzę tu nic z bajkowości, żółte pola, słońce zachodzi, barwy są takie jak powinny, szczególnie w porównaniu z W2, gdzie nasycenie kolorów momentami było zdecydowanie zbyt duże. Screen również świetny, jeśli sprawdzą się podejrzenia części użytkowników, że to jakiś wyścig, to mam tylko nadzieję, że panować nad koniem będzie łatwiej niż w AC II w którego właśnie pogrywam. Tam jedna misja wyścigowa konno przyprawiła mnie o lekką traumę, jeśli chodzi o manewrowanie koniem :). Na razie uzbrajam się na 12 godzin w cierpliwość, bo konferencja zapowiada się zacnie :D.
 
Ja na szczęście idę do pracy, także czas szybciej mi zleci i wrócę niedługo przed konferencją :)
 
My tu sie brandzlujemy nad tym krótkim gameplayem a tymczasem zamysłem Marcina byl test stabilności serwerów :)

Wracając do filmiku, ciekawe czy ma on jakiś związek z tym shootem a zwłaszcza z jegomościami w tle.

View attachment 3548

choć okoliczności przyrody zgoła inne
 

Attachments

  • witcher01-489x275.jpg
    witcher01-489x275.jpg
    44.6 KB · Views: 26
Last edited:
Wczoraj obejrzałem, chyba na IGN, program typu pre-E3 hype lounge. Kolesie plotkowali o nadchodzących ERPEGACH. Rozwaliło mnie jak mogą żuranaliści tak mylić informacje wypuszczone na temat W3, no co zdanie to pomyłka O_O Pomyślałby kto, że ciągłe wałkowanie tego samego w wywiadach i materiałach typy promo-zajawka utrwali się w pamięci tych ludzi. No i tu popełniłem bląd, zbyt ochoczo przypisuję ludziom iloraz inteligencji... chyba. No, a DA:I ma być erpegowym Far Cry'em CZY.

W świetle tej ignorancji nasze psioczenie o odgrzewanych kotletach wydaje się być bezzasadnym. Ręklody opadają. Ciekawe czy tylko wiedźmak ma takie probremsy z przebiciem się do świadomości większych, masowych serwisów. Niusy o produkcjach Biołeru zaczepiają się szybciej, czyżby CDPR i pan W. nadal byli czarnym koniem w tym wyścigu zbrojeń? Już nic nie rozumiem.

BTW, witam w ten piękny poranek - rzekł baca wychodząc na halę... a echo z przyzwyczajenia mać-mać-mać-mać-mać...
 
A tak w ogóle nie zauważyliście sekretnej wiadomości. Zwróćcie uwagę, jak konie machają ogonami. Te swoiste gesty nałożone na siebie tworzą taki oto obraz:



Przypadek?



Nie pogardziłbym gdyby można było zamiast sztyletów używać takich właśnie shakenów. W ogóle nie pogardziłbym całym arsenałem ninja wliczając w to oczywiście zatoichi albo katanę.
 
Wczoraj obejrzałem, chyba na IGN, program typu pre-E3 hype lounge. Kolesie plotkowali o nadchodzących ERPEGACH. Rozwaliło mnie jak mogą żuranaliści tak mylić informacje wypuszczone na temat W3, no co zdanie to pomyłka O_O Pomyślałby kto, że ciągłe wałkowanie tego samego w wywiadach i materiałach typy promo-zajawka utrwali się w pamięci tych ludzi. No i tu popełniłem bląd, zbyt ochoczo przypisuję ludziom iloraz inteligencji... chyba. No, a DA:I ma być erpegowym Far Cry'em CZY.

W świetle tej ignorancji nasze psioczenie o odgrzewanych kotletach wydaje się być bezzasadnym. Ręklody opadają. Ciekawe czy tylko wiedźmak ma takie probremsy z przebiciem się do świadomości większych, masowych serwisów. Niusy o produkcjach Biołeru zaczepiają się szybciej, czyżby CDPR i pan W. nadal byli czarnym koniem w tym wyścigu zbrojeń? Już nic nie rozumiem.

BTW, witam w ten piękny poranek - rzekł baca wychodząc na halę... a echo z przyzwyczajenia mać-mać-mać-mać-mać...

Na zeszłorocznym e3 w3 otrzymał od IGN tytuł najlepszej gry targów. Więc chyba nie jest tak najgorzej.
 
Geralt nie lubi shurikenów - robią za dużo hałasu. ;)
Tak na prawdę to już w W2 rzucał shurikenami bo shurikeny to nic innego jak specjalne noże do rzucania. Ja pisałem o shakenach (prawie każdy myli z shurikenami) ewentualnie specjalnej odmianie kunai z bawełnianym rdzeniem, który skutecznie wygłusza hałas (sprawdzone naukowo przeze mnie na lekcji fizyki);)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom