Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

+
Nawiązując do cyklu dnia i nocy, chciałbym, żeby podczas nocnej walki ludzie otrzymywali jakieś ujemne modyfikatory do trafień, żeby było zauważalne, iż walczą nieco bardziej na oślep. W końcu Geralt widzi w ciemności i przewaga powinna być w tym zauważalna.
 
Chciałbym, żeby grę dało się uruchomić w całości po polsku za wyjątkiem tego, że imperatorem pozostałby Tywin.
 
Jestem ogromnie ciekaw czy znajdzie się coś takiego jak umiejętności skrytobójcze, złodziejskie. W poprzedniej części mieliśmy sekwencje skradankowe, a otwarty świat powinien dawać możliwość kilku sposobów wykonania części zadań. Ciekawe czy skrzynie nadal będziemy otwierać bez żadnego wytrycha, animacji i reakcji ich właścicieli.
 
Nie będzie etapów skradankowych, a co za tym idzie zapewne umiejętności złodziejskich. Geralt musi pozostać w profesji.
 
Ok wiem że to będzie praktycznie niemożliwe ALE chciałbym MODy do W3 zawierające Wiedzmina 1 i 2 w sumie to wystarczy zripowac gre na nomym silniku niestety wiem ile to roboty i że nie opłaca się to bo RPGi się mają sprzedawać latami a to w sumie zabija sprzedaż poprzednich części ale wyobrażacie sobie jakie to by było świetne W1 i W2 ze wszystkimi osiągnięciami graficznymi i gameplay'owymi Wiedzmina 3.....ech marzenia
 
HA nawet bym nie wiedział od czego zacząć :) ale marzyć można... Poza tym może REDzi za jakiś wiek czy dwa postanowią odświeżyć stare Wieśki ;) zresztą myśle że gdzieś tam są fani z większą odemnie wiedzią i umiejętnościami i możę tylko MOŻĘ komuś się zacznie chcieć zrobiś MODa chociaż zdaje sobie sprawę żę było by to olbrzymie przedsięwzięcie... tak jak wspomniałem "ech marzenia"
 
- Chciałbym żeby popawili ten tryb "tropienia" na taki jaki był na zamkniętych pokazach. Ekran ciemnieje, czarnieje, słyszymy stłumione głosy.
- Animacje i ich płynność trzeba poprawić, jak przeciwników i potwora tak samo Geralta, ale to szczegóły, myślę, że to dopiero alfa, może pre-beta więc dacie radę.
- Poprawić trzeba "inteligęcję" przeciwników i potworów ale to chyba na potrzeby prezentacji jest z nimi tak słabo.
- Animacja wchodzenia po stromych zboczach - TRZEBA JĄ ZAIMPLEMENTOWAĆ!.

- Gra jest świetna, wszsytko jest dobrze tylko ogarnijcie się z tą promocją, bo na razie daliście światu gameplay z gry o której nic nie wiedzą (większość) tylko tyle że taka jest, w dodatktu zamiast na tak dużą imprezę wcześniej sobie nagrać gameplay to daliście go na żywca co nie zbyt wyszło.
 
Last edited:
Słuchajcie patrzę na ten tryb łowcy od Geralta i ja bym go widział inaczej. Zamiast rozmywać ekran należy go odbarwić na szaro, tak jak widzą wilki. Ślady nie zostaną odbarwione, czyli krew czerwona albo jakieś znaczniki zapachu czy dźwięku. To będzie takie odwołanie do zwierzęcej natury łowcy. Nie będzie tej ścieżki czerwonej.
 
Chciałbym, żeby gryfa można było oswoić. Geralt mógłby go wtedy czochrać po grzywie i ciągać za ogon. Jakby była opcja podtuczenia gryfa, to mógłby nawet na nim jeździć!
A pod koniec gry gryf mógłby robić za psa obronnego pilnującego domku Geralta i Yen...
 
Chciałbym, żeby gryfa można było oswoić. Geralt mógłby go wtedy czochrać po grzywie i ciągać za ogon. Jakby była opcja podtuczenia gryfa, to mógłby nawet na nim jeździć!
A pod koniec gry gryf mógłby robić za psa obronnego pilnującego domku Geralta i Yen...
Nie chciał byś tego :)
 
Wątek nazywa się: Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia. Nie imputuj mi, ze nie wiem o czym marzę! :D

Użyłeś jednego z ulubionych słów JKM. Imputować :) Ja bym Borha chętnie spotkał :D No i dużo żartów na czasie zmyślnie wplecionych w grę.
 

Guest 3669645

Guest
A Ciri dostanie od Geralta i Yen wigilozaura, którego będzie mogła głaskać i tresować. Taki szpan na dzielni, jak się idzie z jaszczurem na smyczy po placuszki z cukrem...

A tak na serio, to inwentarz mógłby być w nieco jaśniejszych kolorach, to taki jakiś ciemny i mniej przejrzysty z tego powodu.
 
Gracze na konsolach mogą po prostu przechyliać stick, aby regulować prędkość chodzenia / biegu bohatera. Przy sterowaniu na klawiaturze to zawsze jest tylko przełączenie między biegiem / chódzeniuem. Tylko w Splinter Cell za pomocą kółka myszki prędkość ruchu moze być dynamicznie dostosowaną. Byłoby bardzo dobrże gdyby W3 miał funkcję takiego dla graczy komputerowych.

P.S. Przepraszam za mój Polski - nie zbyt dobrze gadam )
 
Chciałbym po tym, co zobaczyłem w gameplayach, aby kilka rzeczy zostało usprawnionych. Zacznę od rzeczy prostej, mianowicie wchodzenie pod górę, Geralt powinien z trochę większą trudnością wchodzić pod bardziej strome tereny. Do tego tryb, w którym tropimy, widziałbym to trochę inaczej i nie chodzi tu o samo to, jak sprawuje się owy tryb a jak wygląda, wg mnie, dodatkowo do tego, co jest, kolory powinny blednąć a znaki szczególne powinny zostać wyeksponowane. Myślę, iż czułbym się wtedy, jako łowca, który skupia się na upolowaniu ofiary i na tropach, jakie zostawiła. Poza tym, walka – ta z bandytami i gryfem. Chodzi tu bardziej o to jak Geralt robi uniki, nie mam nic do tego, że tak odskakuje, ale chciałbym, żeby wyglądało to bardziej tanecznie, płynniej. A jak już wcześniej wspomniałem o walce z gryfem, przydałoby się żeby uderzenia skrzydłami zadawały jakieś obrażenia.
 
Jedyne co mi nie odpowiada, to kamera. Lubię jak jest ona blisko pleców, przy walce tak samo, oddala się za bardzo, przez co gra wygląda jak zwykły hack’n’slash. A tak to wszystko wygląda miodnie, nic innego mi nie przeszkadza, naprawdę dobra robota.
 
Top Bottom