Wiedźmin 3: postacie

+

Guest 3669645

Guest
Wychodzi na to że Yen powinna zyskać o wiele więcej przy "bliższym spotkaniu" w grze, to fajnie. Model jest ok, ale wolałbym ją zobaczyć w odpowiedniejszej dla niej sytuacji np. jak kłóci się z Geraltem i ciska błyskawicami, albo jak kogoś torturuje :p A nie stoi na statku z pokerfejsem.

Nieładnie, że w trailerze potraktowano ja tak po macoszemu, jakby nic nie znaczyła. Gdzieś tam sobie stoi z boku, w migawce 3 sekundowej, a Triss znowu króluje. I jeszcze urywki jak jęczy w ekstazie, no nie :p

A model prezentuje sie wybornie, trailer byc moze nie oddaje tego w pelni.
W takim razie im wierzę. Jak wspominałem, zależnie od fragmentu i sytuacji postać może się różnie prezentować, to co mieliśmy w trailerze z pewnością nie oddaje pełni wspaniałości wyglądu i charakteru pani z Vengerbergu.
 
Last edited by a moderator:
Coby nie było, że rzucam słowami po próżnicy.
Już to wklejałem, ale domyślam się, że nie wszyscy widzieli. Jest to post z forum max3d.pl osoby o nicku Reanimator, który jest redem.

"Sceny seksu i brutalnosc to nierozlaczny element swiata Wiedzmina:)
Muza to Percival Schuttenbach i Marcin Przybylowicz, a Yennefer budzi rozne emocje: od zachwytu i "tak ja sobie wyobrazalem", po niezadowolenie i krytyke. Jak zawsze i ze wszystkim, bierzemy na klate:)
A model prezentuje sie wybornie, trailer byc moze nie oddaje tego w pelni.
edit: blizna jest na lewym policzku;)"
 
Last edited:
Moją uwagę przykuł mężczyzna na statku w żelaznej masce, wiadomo kim on jest? Nie wygląda chyba na członka załogi marynarskiej. A co do Yen negatywne wrażenie może jest spowodowane przez to, że stoi jednak jakby na uboczu. Ubiór Triss, kolory i światło przykuwają wzrok, także ta obrażona mina.
 
Wybaczcie trochę spóźniony komentarz na temat Yennefer, ale muszę, po prostu muszę skomentować.

Jest absolutnie nieatrakcyjna w moich oczach. Nie chodzi tutaj o model, bo ten wydaje się wykonany naprawdę porządnie. Wiem, że jej nos w sadze był za długi, ale tutaj otrzymała jakiś niekształtny kinol, przez co przywodzi mi na myśl niezbyt urodziwą dyskotekową labadziarę.

Ale ma to niewątpliwie dobre strony - nie znosiłem jej w książkach, to i tutaj nie będzie mnie kusiło, by, jeśli będzie wybór, wybrać jej "stronę".

Bardzo za to podoba mi się Ciri (i czy tylko mi wydaje się, że jak biegnie to widać jak sutki marszczą jej bluzkę?:hmm:
 
Last edited:
No dobrze, omówiliśmy już troszke kwestię Emhyra, Yennefer obgadana w lewo i prawo, a w międzyczasie dowiedzieliśmy się, że w W3 będzie Dijkstra. Dlaczego miałby wrócić? Na północy panuje chaos, ciężko o miejsce dla szpiega. O ile dobrze zrozumiałem ma jakiegoś poteżnego przełożonego, kim on może być? Nie wydaję mi się by zabawiał na dworze Redańskim więc Radowid wg. mnie odpada. Zapraszam do przemyśleń
 
Z dialogu jaki w nowym gameplayu prowadzi Gerwant z Dijkstrą dowiadujemy się, że Ciri podróżuje w towarzystwie stwora imieniem Johnny, przypominającego dziecko, który to stwór żyje w jakiejś jamie w lesie. Geralt zgaduje, że chodzi o buccę albo alutina. Po krótkim romansie z wujkiem google: bucca, to duch zamieszkujący kopalnię. Dużo ciekawszy jest jednak alutin, albowiem jego opis to duch domowy, szczególnie lubiący rybaków (rybak->jezioro->przybycie Ciri?), został opisany jako mała czerwonoskóra, podobna do dziecka istota, o lśniących czerwonych oczach i zgniłych zębach. Tak przy okazji, inna nazwa tego stwora to czerwony karzeł.

Dudu musi ustąpić miejsca Dżonemu.

 
Last edited:

Guest 3669645

Guest
@Nars Sherlock Holmes byłby z Ciebie dumny. W takim razie już wiemy, co prawdopodobnie Geralt wiezie ze sobą... Jest Johnny (czemu takie imię, to ja nie wiem), tylko gdzie jego koleżanka Cirilla?

BTW. Skoro już potwierdzili obecność Dijkstry, to znaczy, że Novigradzkie (i nie tylko) intrygi będą naprawdę na wysokim poziomie. Yeah.



Fajnie wiedzieć, że REDzi wpychają tyle znajomych postaci do gry ile się tylko da. Widać, ze mają świadomość że to ostatnia część trylogii i chcą nam zafundować jak najwięcej atrakcji i powrotu do książkowych klimatów. A jak wiadomo, spora część tego klimatu to właśnie te niepowtarzalne postacie. Po tym wszystkim co pokazano w ciągu ostatnich dni nawet bym się nie zdziwił, gdyby pojawił się Regis :D (taaa, zaraz się zacznie)
 
Last edited by a moderator:
Co do Yennefer, jeżeli przy bliższym spotkaniu okaże się być bardzo podobną do obrazka poniżej
http://imagizer.imageshack.us/a/img716/705/gvka.png
A w razie złego dnia będzie wyglądać jak na ostatnim fragmencie, to dla mnie bomba.
@Nars dokładnie o "tej postaci" pomyślałem, gdy usłyszałem rozmowę Dijkstry z Geraltem. Brawo ;)

Dijkstra.. jaki by nie był, patriota i służbista (przynajmniej w książkach), inaczej sobie go wyobrażałem, ale koncepcja mi się podoba [chudziutki na twarzy trochę ;) nerwy ]. Czemu tak jak Roche nie miał by zmienić Pana (w końcu i tu i tu nie żyją...) - dla mnie mógłby to nawet być Cesarz, gdyby udało się mu przekonać (nieprawdopodobne ale możliwe)
W W2 (ścieżka Roche'a) w moim wykonaniu Roche (patriota i służbista) kończy u Rodowida wraz z Anais. W końcu uratowałem Addę (której po przejściach temperament chyba opadł, ambicje też). Anais powinna być bardziej bezpieczna przy siostrze (wraz z opiekunem Roche'm), niż wśród baronów..
Szczerze nie wiem czy nie wybrać opcji ukrycia Anais przed światem.. Druga Ciri ?? (ale to moje zmartwienie )
 
Zabawnie by było spotkać znów Kalksteina, Vodyanoi, Króla Rybaka czy Shani. Ta budowla która jest ukazana na trailerze przypomniała mi epilog z pierwszej części Wiedźmina. Ot takie moje malutkie dywagacje
 
Prawda, my gramy Geraltem i może nawet będziemy mogli doprowadzić do śmierci naszych kompanów :D
Taaaa... A banknotem studolarowym można się nawet podetrzeć - nie musi służyć do płacenia. I zysk podobny, jak w Twoim przykładzie.

@raison d'etre Czy ktoś Cię zmusza do grania ?
Czy ktoś cię zmusza do komentowania?

Wybaczcie trochę spóźniony komentarz [...]
Bardzo za to podoba mi się Ciri (i czy tylko mi wydaje się, że jak biegnie to widać jak sutki marszczą jej bluzkę?:hmm:

Wybacz, ale po przeczytaniu sagi takie skojarzenia są sprzeczne z moimi odczuciami. Przez stado książek wczuwałem się w postać Geralta, który traktował ją jak córkę, więc tego - sam rozumiesz (mam nadzieję). Widząc ją po latach w tak "okazałej" postaci odczuwam jedynie ojcowską dumę, że tak latorośl wyrosła. Pomimo niewątpliwych kobiecych zalet "tu i ówdzie" jest ona dla mnie aseksualna. Może po prostu immersja z książek przenosi się bezpośrednio na grę - nic na to nie poradzę.
 
Może porozmawiamy o twarzy Geralta:D
Oglądając gameplay pierwsze co mi się rzuciło w oczy to blizna, moim zdaniem jest zbyt czerwona, świeża. Fajnie byłoby, gdyby w ostatecznej wersji wyglądała tak jak na okładce gry:
Druga kwestia to brwi i rejon oczodołów (zob. rozmowa z zielarką). Coś mi tu nie gra :hmmm:

No proszę, na drugim gameplayu (rozmowa z Dijkstrą) już wszystko jest ok.
 
Mam nadzieję że Johnny będzie miał w polskiej wersji bardziej swojskie imię, Janek dajmy na to :p

Sigismund Dijkstra jest dla mnie ogromnym zaskoczeniem. Miało być sporo postaci z książek które w grach się jeszcze nie pojawiły ale jego akurat się nie spodziewałem. Mam nadzieję że za jego powrotem będzie się kryła jakaś ciekawa historia zwłaszcza że po tych krótkich materiałach widać iż nie pała już nienawiścią do Geralta.
 
Dotychczas nie miałem zastrzeżeń, ale pojawienie się Dijkstry w grze zapaliło mi wielką czerwoną lampkę ostrzegawczą w głowie. Jego wątek w Sadze jest niemal kompletnie zamknięty, wszystko opowiedziane - a tu nagle bach, wraca do Novigradu.

Oby CDPR miał na to naprawdę wybitne wytłumaczenie.
 
Wątek Djikstry zamknięty definitywnie ? Gdyby tak było to zginął by w czasie zamachu, przecież w końcówce Pani Jeziora ewidentnie to on razem z 2 wędrowców zmier
 
Wątek Djikstry zamknięty definitywnie ? Gdyby tak było to zginął by w czasie zamachu, przecież w końcówce Pani Jeziora ewidentnie to on razem z 2 wędrowców zmier

Właśnie na tym polega domknięcie jego historii w Sadze. Udał się do Zerrikanii, rozpoczął nowe życie. Musiał to zrobić, bo był ścigany.
 
Top Bottom