E3 2014

+

E3 2014

  • Jest idealna!

    Votes: 144 44.4%
  • Może być, ale przydałoby się parę zmian.

    Votes: 155 47.8%
  • Nie mam zdania.

    Votes: 4 1.2%
  • Nie podoba mi się!

    Votes: 21 6.5%

  • Total voters
    324
Status
Not open for further replies.
The Witcher ‏@witchergame 35 sek.
The @IGN Witcher segment will be shown in 40 minutes. We apologize for the confusion.
 
Jednak są pewne okoliczności w życiu tego forum, w których można dać upust spamowi i bez żadnych konsekwencji. Raj dla pisarzy... :p

Moderatorzy pewnie notują nicki, a po E3 zaczną się masowe bany :D
 
Prośba do moderatorów - czy możecie kasować nie potrzebny spam - w tym ten post? co kilka minut kolejna strona nic (w większosci) nie wnoszących postów... Proszę zostawcie linki i fajne komentarze / narzekanie na nie działa, źle dział, dobrze działa, itp...

Koszmar z przekopywaniem się przez... to by coś znaleźć.. / Wybaczcie na to.. :) narzekanie

Aha ja też jestem super zadowolony i nahajpowany, ale spokojnie ;)

------------
@SoundtrackToYourEscape / Tak można, a nawet jak nie tam, to po chwili gdzie indziej będzie np. na youtoobe
 
Last edited:
Prośba do moderatorów - czy możecie kasować nie potrzebny spam - w tym ten post? co kilka minut kolejna strona nic (w większosci) nie wnoszących postów... Proszę zostawcie linki i fajne komentarze / narzekanie na nie działa, źle dział, dobrze działa, itp...

Koszmar z przekopywaniem się przez... to by coś znaleźć.. / Wybaczcie na to.. :) narzekanie

Aha ja też jestem super zadowolony i nahajpowany, ale spokojnie ;)

Rozpiepszasz klimat gościu ! te posty to emocje :teeth:
 
Pokazali by Novigrad, bo dziwnie wygląda na tym gameplayu. Jakby przeszedł downgrade. Powiem Wam, że dla mnie bomba tylko ta kolorystyka to tragedia.
 
Tak patrzę ja tę grafikę i myślę że niedługo grafika już nie będzie robiła takiej różnicy, będzie jak dawniej. Ludzie zaczną zwracać uwagę na dobry gameplay, fabułę itp. Grafika na tych trailerach i gameplayach potrafi być niesamowita.
 
W oczekiwaniu na gameplay, co wy na to aby zrobić jakąś ankietę, np komu podoba się Yennefer, komu nie, a kto jest za drobnymi zmianami? Jestem ciekaw jak nasze opinie wyglądają w zestawieniu.
 
Ten temat jest dla nielicznych. Wytrwałych i najmocniej przeżywających E3. Każdy kolejny temat jest do komentowania.
Można by rzec, że nie każdy ma wiele czasu by pisać posty w innych tematach i nie każdy ma tyle sił by pisać na bieżąco posty tutaj ;D
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom