Wiedźmin 3 - seks, erotyka, relacje damsko-męskie

+
W sumie zaczęła mnie martwic dwie rzeczy, a mianowicie fakt dopisku PGI i pod spodem napis TYMCZASOWE, i to że w kawałku intymnej sceny z Tris ona jest ubrana. Czyż by Redzi chcieli zrezygnować ze scen łóżkowych na rzecz obniżenia PGI ? Wiem że jest też scena z pracownicą przybytku uciech gdzie jest toples, jednak to kwalifikuje się na PGI-16.

Obniżenie PEGI dla Wiedźmina to nie tylko kwestia seksu, ale też wulgarnego języka, przemocy. W zasadzie rozmienienie na drobne całego oryginalnego klimatu. Krok i głupi i szkodliwy. Ale oczywiście to tylko rozważania czysto teoretyczne, bo CDPR w dużej mierze zawdzięcza swój światowy sukces faktowi, że gra jest dojrzała i do do dojrzałej/dorosłej publiczności skierowana, że ludzi pełnoletnich traktuje jak pełnoletnich, a nie tylko jako "wyrośniętych nastolatków którym już można pokazać cycka, albo już można pozwolić na seks z towarzyszem gdy dadzą mu wystarczająco dużo prezentów lub wystarczająco często im przytakną (via Dragon Age) i tym ich zadowolić". :D
 
w kawałku intymnej sceny z Tris ona jest ubrana

Przypomnij sobie zwiastuny dwójki, w łaźni Triss wskakuje do wody w ubraniu, w samej grze jest całkiem naga. To po prostu cenzura na potrzeby zwiastuna.

Oczywiście może się zdarzyć, że coś będzie ocenzurowane na innych rynkach, ale raczej nie u nas. W amerykańskiej wersji jedynki była bodajże ocenzurowana driada, a trupojady miały przepaski biodrowe, u nas nic takiego nie było.
 
Ja się o erotykę w nowym Wiesławie nie martwię ;)


 
W sumie zaczęła mnie martwic dwie rzeczy, a mianowicie fakt dopisku PGI i pod spodem napis TYMCZASOWE, i to że w kawałku intymnej sceny z Tris ona jest ubrana. Czyż by Redzi chcieli zrezygnować ze scen łóżkowych na rzecz obniżenia PGI ? Wiem że jest też scena z pracownicą przybytku uciech gdzie jest toples, jednak to kwalifikuje się na PGI-16.
Jeśli o PEGI chodzi to w pierwszych trailerach we wszystkich grach jest napisane, że jest tymczasowe. To znaczy, że gra nie została poddana klasyfikacji, bo nie jest jeszcze ukończona. Ale skoro Redzi dają 18 to znaczy, że zakładają, iż gra taką otrzyma. Zresztą na trailerze mogłeś zobaczyć dekapitację - tego nie puszczą dla małych dzieci :troll:
Co do nagości to albo Geralt jeszcze nie zdążył rozebrać Triss albo zostali ubrani na potrzeby zwiastuna.
 
Witam jeżeli mielibyście do wybory iść do łóżka z Triss , Yen lub syreną kogo byście wybrali?;)
 
Tak sobie myślę , jak to będzie... bo po jednej stronie mamy Yennefer ukochaną Geralta z , którą jesteśmy mocno związani , ale Triss z drugiej strony jest mocno pociągająca i teraz jest pytanie co zrobić czy być wiernym Yen czy zaliczyć skok w bok z Triss? i a jeżeli będziemy mogli zdecydować z kim chcemy się związać? to było by dobre , ale ja mimo wszystko nie zdradzę chyba Yen haha , ale jak wejdę do domu rozpusty w jakimś mieście to nie wiem co będzie(z domem żarcik, nic nie będzie)
 

Guest 3669645

Guest
Ja mam nadzieję, że REDzi jednak nie dadzą wyboru między Triss a Yennefer i ostatecznie Geralt zawsze wybierze Yen, buahhaha :D

I potem oglądać miny tych bezczelnych gości od "Team Triss" :p
 
Popieram ten pomysł. A nawet gdy będzie wybór, to nigdy nie zdecyduję się na ścieżkę Triss.
 
Ja myślę że będzie to wyglądało tak jak w W2, tylko że każda scenka będzie inna. Pozycje, odgłosy, jakieś możliwości dodatkowe. :D
 
Hah nic nie poradzę na to , że lubię syreny no , ale na stałe bym się nie złączył z syreną tak więc Geralt nie będzie miał z nią romansu;) , tylko z Yen i może z......
 
A co gorsza, sam autor pisze:
"Ok, I know this has been discussed (...)"
Czyli trzeba 10 raz napisać to samo. Jednak <wiadoma strona, której nazwy nie wspomnę z racji szanowania jej zasad> miało rację z tym swoim "OP is a fagg*t"
 

Mal

Forum veteran
Przychodzo z Bajoweru i homoseksualizmu chco!

A tak na serio, naprawdę niektórzy mają poważny problem ze zrozumieniem, że nie każdy bohater współczesnej gry fantasy leci na tę samą płeć... Smutne.
 
Top Bottom