Po prostu sport

+
Nom fajna, jeśli nie chodzi o naszą reprezentację xD

Co tydzień gram we wtorki na orliku w nogę i czasem z nami gra jedna babka. I dobrze gra. Trochę dziwne doświadczenie to jest, gdy babka gra na równi z facetami^^


Ja nie gram, ale chętnie oglądam. Jak to dobrze, że cała męska część forum taka wyrozumiała ( przynajmniej serek) :D
@Keth - fizjoterapeuta. Coś tutaj komentator wspomina, że prawdopodobnie za gorąco mu się się zrobiło.

OK, idę sobie - forum zabrania mi dodawania postów. Dyskryminacja! ;)
@serek - poprawiłam. Coś mi się zepsuło :p
 
Last edited:
Ja bym się nie przyznawał :p
E tam, żaden wstyd. Grała w 1 lidze, to grać umie xD

No i ma łatwiej, bo ludzie nie chcą wchodzić za ostro, gdy ona mi piłkę. Choć z 2 tygodnie temu 2x leżała na trawie po trafieniu w nią mocno bitą piłką^^


A mecz zarąbisty się teraz trafił, cały czas coś się dzieje.

EDIT: @Lotherien popraw cytat xD
 
Gdyby to Balotelliemu wpadło to by kibice zjedli Harta za to że stał w miejscu zamiast się wracać do bramki :p A Balotelli by strzelił konkurencyjną bramkę dla van Persiego.
 
Ale podcięcie na sam koniec Sterlinga (?) chamskie, jak nic kartka powinna być.

Nie pokazali powtórki, ale faktycznie wyglądało jak wyładowanie frustracji i celowe podcięcie Sterlinga. Powinna być kartka, ale sędziemu chyba odwagi zabrakło.
 
 
Kurde, a już miałem nadzieję, że Sterling, tfu, to był Welbeck chyba, to wykończy porządnie.

Ed: tyle okazji Anglików...
 
Last edited:
Oooo, Barkley wszedl, teraz bedzie dryblowanie na boisku ze hej :d
@Keth, Anglia za dużo marnuje żeby ten mecz zremisować :p
 
Last edited:
Mam nadzieję, że Anglicy w końcu coś wykorzystają :p

Ech, Rooney...
 
Last edited:
Najlepszy mecz póki co, ale myślę, że jednak Anglicy grają generalnie lepiej, tylko nie umieją wykończyć.
 
Rooney dziś za cel ubrał sobie kilku kibiców i uparcie dąży do tego celu xD

On po prostu rozdaje piłki swojej rodzinie, widocznie im obiecał, wypatrzył na trybunach i im do toreb wrzuca :p

Pirlo ma niesamowicie ulozona stope przy stalych fragmentach, rzut wolny prawie jak karny dla niego.
 
Last edited:
Ciekawe czy ktoś tu zostanie do meczu WKS - Japonia :D dla mnie to już koniec na dziś mundialu z wiedźminami, dzięki za to że mogłem z wami pokomentować mecz :p Dobranoc :)
 
Top Bottom