Po prostu sport

+
Po karnym przestałam oglądać, bo nie znoszę, kiedy moja ulubiona drużyna przegrywa mecz jest taki niesprawiedliwy.
Ale widzę, że pomarańczowe koszulki rozsypują worek goli, niekoniecznie swoich w sumie, no nic, byle bilans był ostatecznie na ich korzyść :p

No ja myślę.

Jak mówiłem, Holandii nie lubię, nie tylko tej piłkarskiej. Uraz taki. ;)

Ale mecz ekstra, to trzeba przyznać. :)

Lubię to!

Hiszpania jak zbity pies, powietrze zeszło całkiem, nie wiem czy po przerwie będą potrafili się zmobilizować tak jak Belgia.

Na razie mistrzowie do domu. Szok.

Od samego komentarza Szpaka który faworyzuję Hiszpanie do upadłego to się chce zwycięstwa Chile
Szpaku to miszcz. Sędzia dawno zagwizdał koniec I połowy, wszyscy schodzą już od szatni, ale ten gada "za chwilę koniec I połowy"^^

Nawet jak zremisują ten mecz to i tak będą mieli bilans bramkowy -4, czyli żeby wyprzedzić Chile musieliby wygrać z Australią różnicą 6 bramek, ewentualnie Chile musiałoby przegrać z Holandią 0-3 a Hiszpania wygrać z Australia 3-0. Hiszpania wraca do domu :p