Po prostu sport

+
Żadnej z drużyn nie kibicowałam, ale mam wrażenie, że Belgia nie była faworytem, a tu proszę. USA natomiast jechało w tych mistrzostwach bardziej na opinii niż na dobrej zespołowej grze.
Wyszedł jeden z ciekawszych pojedynków.
Czarny koń wygra z Argentyną, czuję to xD

Nie no, Belgia była faworytem, i to raczej zdecydowanym :p
 
Wg Transfermarktu cała drużyna USA jest wyceniana na m/w tyle na ile wyceniany jest jeden Robert Lewandowski :p
 
Blaise Matuidi uniknie dodatkowej kary za brutalny faul na Ogenyim Onazim. W wyniku faulu piłkarza reprezentacji Francji Nigeryjczyk doznał złamania kości piszczelowej i strzałkowej w lewej nodze.
No kurna mać. Suarez za ugryzienie dostał taką byczą karę, a ten za złamanie nogi, przez co Onazi sobie z pół roku przerwy zrobi, nie dostał nawet meczu kary! No ja pierdzielę.
 
Podwójne standardy FIFY... :(
Widać są równi i równiejsi dla FIFY , a tak w ogule to Matuidi powinien wylecieć z hukiem w trakcie meczu, raz że sędzia nie pokazał czerwonej za tamten faul mimo że ewidentnie powinna być, a dwa mimo że miał już żółtą to ewidentnie i chamsko faulował. Sędzia się nie popisał, ponieważ bał się podnieść rękę na francuzów, tak samo nie widział faulu w polu karnym.
 
Polski komentator, Jacek Laskowski, oskarżony o rasizm za słowa podczas meczu Algieria - Niemcy:
Te cwane zwierzęta z pustyni potrafią napsuć dużo krwi reprezentacji Niemiec.
:facepalm:

Algieria jest nazywana Lisami Pustyni, jakby ktoś nie wiedział, i do tego pewnie pił komentator. No co za paranoja...
 
Last edited:
Się będzie działo.
Jeśli Niemcy będą dalej grać tak, jak ostatnio to raczej mają przejechane. To samo tyczy się Argentyny. Sam Messi tu nie wystarczy.
Klose u Niemców takoż.
 
Będzie Kolumbia - Niemcy i Kostaryka - Argentyna :D W którymś z ćwierćfinałów musi być niespodzianka i fajnie by było gdyby była nią Kostaryka. Dziś będę trzymał kciuki za Francuzów i Kolumbijczyków, ale wydaje mi się, że ci pierwsi mają szansę tylko jeśli będą grali mocno defensywnie i dotrwają do dogrywki.
 
Klose wyjdzie na murawę od 1 minuty ! na szpicy oczywiście, tylko dlaczego Khedira.. środek za bardzo dziurawy u Niemców brak Reusa i Gundogana, trzeba jakoś załatać.
 
Do tego stopnia nie kibicuję żadnej z drużyn dziś grających, że może uda mi się obejrzeć cały mecz bez drgnięcia powieką, nawet karne ;p
 
Horizon TV od UPC, kabel HDMI od laptopa do TV i oglądamy na 42 calach :D Nie trzeba mieć multiroom, żeby oglądać TV na kilku TV :) UPC ma ode mnie mega plusa za to i za WiFree
 
Top Bottom