Po prostu sport

+
Niemcy idą jak ta burza co przed chwilą przeszła mi za oknem.
@socchi
Wiem, wiem, ale nie spodziewałem się takiego łomotu.
 
Last edited:
No to może i jest dziura na dziurze, ale jak czytam niektórych, to życzę, żeby Niemcy w finale dostali po nosie na zasadzie powracającej karmy.
 
Low powie swojej drużynie by już więcej nie strzelali bo po prostu nie wypada. Sądziłem, że będą jakiekolwiek emocje...
 
No to może i jest dziura na dziurze, ale jak czytam niektórych, to życzę, żeby Niemcy w finale dostali po nosie na zasadzie powracającej karmy.

bardzo, bardzo chciałbym zrozumieć zasady twojej 'karmy'
grają fenomenaną piłkę i twoje ocierające sie o rasizm antypatie brzmią zwyczajnie głupio

pozdrawiam
 
Chciałabyś by tak grająca Brazylia weszła do finału?
Nie rozumiem, skąd taki wniosek? Nie lubię niemieckiej piłki po prostu.
@socchi, o Twoją karmę mi chodzi, a nie Niemców, faktycznie, skrót myślowy zaszedł.
Nie przepadam, kiedy ktoś drwi, kpi i "zemści", fajnie, jak to do człowieka wraca, bo go uczy pokory. Pozdrawiam serdecznie.
 
Nie rozumiem, skąd taki wniosek? Nie lubię niemieckiej piłki po prostu.
Rozumie się samo przez się.

Skoro piszesz, że Niemcy w finale to nie jest Twój ulubiony widok, to chyba wniosek jest jeden - wolisz Brazylię w finale xD
 
Nie rozumiem, skąd taki wniosek? Nie lubię niemieckiej piłki po prostu.
@socchi , o Twoją karmę mi chodzi, a nie Niemców, faktycznie, skrót myślowy zaszedł.
Nie przepadam, kiedy ktoś drwi, kpi i "zemści", fajnie, jak to do człowieka wraca, bo go uczy pokory. Pozdrawiam serdecznie.

zgadzam się w całej rozciągłości. brazylia jest dziś uczona pokory przez zespół zwyczajnie dużo, dużo lepszy. teraz rozumiem działanie karmy, teraz wiem że istnieje sprawiedliwość. zagrzeb i reszta chorwacji oddychają z ulgą.
 
zgadzam się w całej rozciągłości. brazylia jest dziś uczona pokory przez zespół zwyczajnie dużo, dużo lepszy. teraz rozumiem działanie karmy, teraz wiem że istnieje sprawiedliwość. zagrzeb i reszta chorwacji oddychają z ulgą.
Cieszę się zatem ogromnie, że rozumiesz i się zgadzasz :)
 
Tak dysponowanych Niemców jedynie (o ile w ogóle) Holandia będzie w stanie zatrzymać. W Argentynę jakoś od początku nie wierzę. A o ile jakimś cudem udałoby im się wygrać z Holandią to czuję, ze podzielą los Brazylii...
 
Top Bottom