Sens życia, filozofia, polityka, gospodarka

+
Status
Not open for further replies.
Nie dziwią mnie te wyniki - Rosja jest przecież tuż-tuż.

Mimo wszystko jednak Rosja nie jest chyba aż tak radykalna w zestawieniu islamistami, więc wynik nie dziwi. Dodatkowo ci drudzy są praktycznie wszędzie w Europie (im bogatszy kraj tym ich więcej) i nie ma pewności, czy tutaj się nie "uaktywnią" bez potrzeby przybywania ze wschodu (patrz - nie tak dawny przykład odcięcia głowy maczetą w Londynie przez radykalnego wyznawcę islamu).
 
A gdyby tak nie łączyć marki jaką jest Wiedźmin z człowiekiem, który rujnował przez całe swoje rządy nasz kraj?

Tak, bo Tusk jest jedynym złym, on sam (mówiąc sam mam na myśli cały Rząd... taki skrót myślowy) zrobił długi i inne rządy są niewinne! Nie twierdzę, że rządy PO są idealne, ba! Nie są nawet bardzo dobre... dobre to ciężko mi ocenić, bo politologiem nie jestem - ok jest coraz większa bieda i bezrobocie ale ja, jak zapewne większość z Was (większość, bo w naszej społeczności na pewno znajdzie się przynajmniej jeden człowiek wykształcony w tym kierunku) nie ma pojęcia jakby to wyglądało za, np. rządów PIS (i mam nadzieje, że nigdy się tego nie dowiem). Łatwo ocenić - jest źle! PO to same "POrażki", itp.. Ale nic nie jest czarne ani białe.... Więc jak widzę tego typu komentarze to myślę czy człowiek trolluje, czy to dziecko czy może ktoś jest tak wpatrzony w jakąś partię, ustrój, religię, a może jest pod wpływem jakichś środków? Bo takie klapki na oczach to paranoja... Po prostu paranoja ewentualnie choroba umysłowa.
 
Last edited:
PO zwiększyło liczbę urzędników, żeby zdobyć nowych wyborców. Zamiast obiecywanych obniżek podatków zostały tylko podwyższone i im mało. Ogromne bezrobocie i większość młodych ludzi planuje pracować za granicą. W końcu czego się spodziewać od partii, która została sfinansowana przez niemieckie CDU.
Nie wiem kto ma klapki na oczach.
 
niewygodne.info.pl, "klapki na oczach", "finansowana przez niemieckie CDU","zwiększyło liczbę urzędników żeby zdobyć liczbę wyborców"

<3
 
Ja od siebie napiszę, że cieszę się , że brakuje tutaj komentarzy jednego z użytkowników.

Od razu atmosfera dyskusji się polepszyła. A mi, wcale, a wcale nie brakuje zaduchu, ani fetoru, który roztaczał wokół siebie ... blee.

A to co napisał makmakp wpisuję się w to, o czym wcześniej napisał Misiael_1. "SLD jest umiarkowanie konserwatywne światopoglądowo, natomiast umiarkowanie liberalne gospodarczo." Wszystkie partię w Polsce zaczynają się upodabniać do PO. Nawet JKM śpi sobie jak niemowlę.
 


wygląda na ogarniętego.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom