Poradniki Cosplayowe - Yennefer

+
Ale przecież pieprzyk czasem dodaje urody.


Nie widzę, więc przeciwwskazań aby Yen go nie miała.
No to Geralt i Jaskier też by mogli mieć, też nie ma przeciwwskazań. Tylko czemu i po co? :p
 
Co prawda to prawda. Jak pamiętam z książek to yen nie była specjalnie ładna, tylko tak bardziej 'zrobiona' ale na tych skórkach wygląda TRAGICZNIE.
Swoją drogą miałem woźną w podstawówce która wyglądała podobnie, mówiono na nią 'szczota'.
 
Tak tylko spytam ale czy czasem czarodziejki nie usuwały magicznie wszelkich "kropek" na swojej twarzy? Pieprzyki i piegi? Bo coś mi się kojarzy, że w sezonie burz było coś takiego, no i blada Yennefer z pieprzykami to jakoś nie bardzo. Chyba twórcy zrobili ukłon w stronę pani cosplayerki, która ma w tym samym miejscu pieprzyki;p Jak ktoś nie wierzy musi się przyjrzeć i pod tona makijażu zobaczy:)
 
Pozwól, że zostawię to bez komentarza* jeśli Twoje słowa odnoszą się do zamieszczonego w moim poście zdjęcia.

*sam rozkmiń dlaczego
Ta, bo każdy musi uważać Marilyn Monroe za ideał kobiecości
 
Ta, bo każdy musi uważać Marilyn Monroe za ideał kobiecości

Chodzi o to, że są różne kanony piękna (na przestrzeni lat się zmieniają) i pozostawienie jakiejś "małej niedoskonałości" może paradoksalnie wyróżniać i... dodawać urody.
Zdradzę wam (zwłaszcza Tobie i Zawiszay), że nie każdego kręci "plastikowa lala" pokroju Megan Fox :p ...
 
Chodzi o to, że są różne kanony piękna (na przestrzeni lat się zmieniają) i pozostawienie jakiejś "małej niedoskonałości" może paradoksalnie wyróżniać i... dodawać urody.
Zdradzę wam (zwłaszcza Tobie i Zawiszay), że nie każdego kręci "plastikowa lala" pokroju Megan Fox :p ...
NIe każdego kręci Marilyn... i skad takie przupuszczenie, ze podoba mi sie Megan...
 
Muszę uderzyć się w pierś. Dziś nie będzie poradnika do Triss. Pojawi się on natomiast w tym tygodniu.
 
A poznamy powód tego opóźnienia? I jak się to ma do całego konkursu? Chyba nie spodziewacie się zbyt dużej aktywności przy takim podejściu.
Rozumiem, że i poradniki, które miały się pojawić zaraz po Trissowym również ulegną przesunięciu.
 
Yen najlepiej wygląda na concept arcie i mam nadzieję, że taka zostanie włącznie z czarnym, a nie brązowym paskiem :D
 
A ja mam pytanie ta Yennefer z poradnika jest wcześniejsza od tej która jest w mieczu przeznaczenia?;) pytam bo już sporo o tym pisaliśmy ale jakoś nie dostaliśmy konkretniejszej odpowiedzi?;)
 
nikt tego nie wie, wystarczy zobaczyć na Geralta również jego twarz wygląda inaczej w SoD trailerze (dużo lepiej) niż na gameplayu.
 
Top Bottom