Obejrzyj „Podążając za tropem”, film rozpoczynający grę Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Po prostu każdy lubi coś innego. Dwa poprzednie intra były zamknięte, nie były w ogóle powiązane ze startem/prologiem czy to W1 czy W2. Tutaj mamy inną sytuacje, intro jest normalnym wprowadzeniem do prologu gry który prawdopodobnie będzie miał miejsce w Wyzimie, i nie zdziwiłbym się jak zaczniemy gre a będziemy dokładnie w tym miejscu gdzie się to intro zakończyło i obok nas będzie Vesemir ;) .
 

Guest 2686910

Guest
@Fifuu Polecam temat z linkami.
@Ilian den Naag Ciężkie życie w internecie. Ale mimo wszystko wydaje mi się, że spodobałby Ci się temat o grafice, bo połowa postów w nim jest o kolorach i "mroczności". I w sumie grafika też będzie w grze, nie? :p
Ale bez dygresji. Im się nie podoba, tobie podchodzi. I co? Toż nie zepsują Tobie gry, raczej sobie. Chill.
 
Problemy z kojarzeniem faktów? Niestety nie wymyslono lekarstwa, polecam udać się do specjalisty.

NO JAK MOŻNA OCZEKIWAĆ ŻE INTRO BĘDZIE ZAWIERAĆ W SOBIE KLAROWNE< ROZPOCZĘTE I ZAKOŃCZONE ZGODNIE Z TRADYCYJNYMI KONWENCJAMI FILMOWYMI OPOWIADANIE?! MA ZACIEKAWIĆ! MA INTRYGOWAĆ< MASZ BYC NIEPEWNY KIM JEST WIEDZMIN< I W JAKIEGO BOHATERA SIĘ WCIELASZ! BO TO GRA WYBORÓW I NIEJEDNOZNACZNOŚCI>
 
Bałem się, że Wiedźmin pójdzie w stronę nasycenia kolorami, kontrastu, barwnej sieczki etc. NIE ! Jest tak jak było w sadze. Mrocznie, jest krew i strach. CDPR został przy swoim, intro robi fenomenalne wrażenie.
Zdajesz sobie sprawę, że gra a CGI to co innego? To, że intro utrzymane jest w mrocznej stylistce, nie znaczy, że cała gra taka będzie. Wystarczy zresztą obejrzeć gameplaye.

NO JAK MOŻNA OCZEKIWAĆ ŻE INTRO BĘDZIE ZAWIERAĆ W SOBIE KLAROWNE< ROZPOCZĘTE I ZAKOŃCZONE ZGODNIE Z TRADYCYJNYMI KONWENCJAMI FILMOWYMI OPOWIADANIE?! MA ZACIEKAWIĆ! MA INTRYGOWAĆ< MASZ BYC NIEPEWNY KIM JEST WIEDZMIN< I W JAKIEGO BOHATERA SIĘ WCIELASZ! BO TO GRA WYBORÓW I NIEJEDNOZNACZNOŚCI>
Polecam przystopować, bo ci zaraz żyłka w doopie pęknie.
 
Jak dla mnie potencjał intra niewykorzystany, jaka była ku temu okazja aby zawrzeć tam Emyhra przecież mamy inwazje Nilfgaardu, wojna, aż się prosiło o jakiś udział w intrze Emyha, aby nowi poznali Cesarza.. ech mogło być lepiej,
Oczywiście wtedy inaczej by cała konstrukcja wyglądała, ale mogło by byc lepsze co nie znaczy że było złe.
 
Last edited:
Albo nie, nie odpuszczę bo mi wyjątkowo działasz na nerwy.

Nakreślmy o czym rozmawiamy dokładniej. Odpuszczę ci tą konnicę, mimo, że Yenn rozwala sporą cześć ich ataku. I nie ma żadnego wtf? Bo film tak goni, że już machnęli na to ręką.
Mrocznie masz racje jest, całkowicie. Tak, że można schować niedoróbki techniczne.
Muzyka boli, bo jest powtarzalna.

Mnie głównie boli sama narracja i tempo.
 
Te tematy pomijam bo są mało istotne. Ale ten, INTRO DO GRY, coś co będzie bezpośrednio w grze Wiedźmin 3 - Dziki Gon, i to tak świetnie zrealizowane, a tu takie niezadowolenie.
Już nie przesadzaj. Są opinie negatywne i pozytywne. Tak chyba powinno być? W wielu innych serwisach (polskich i zagranicznych) opinie również są podzielone.
Z resztą większość negatywnych głosów dotyczy niektórych elementów tego filmiku, a nie intra jako całości. Nawet jeżeli ktoś twierdzi, że filmy wprowadzające z poprzednich odsłon zrobiły lepsze wrażenie to nie musi oznaczać, że intro do W3 jest słabe. Ja uważam, że jest bardzo dobre, ale poprzednie bardziej mi się podobały. Nie popadajmy ze skrajności w skrajność. Shitstorm i candystorm to negatywne zjawiska :)
 
Paweł Beniasz Można było od razu? Liczyłeś że za więcej myślników z argumentami dostaniesz bonus i odznakę trolla tygodnia? Dodaj moim skromnym zdaniem, albo w mojej opinii, zamiast wynajdywać argumenty na potwierdzenie że Twoje zdanie jest jedynie słusznym.

Przystopowałem. Tak, zdaję sobie z tego sprawę. Oczekuję tęczy podróżując w nocy przez ziemię niczyją, bo gra a CGI to co innego :)

Mrocznie bedzie tam, gdzie ma byc mrocznie, a kolorwo tam gdzie ma być kolorowo. W przeciwieństwie do W2, gdzie ZAWSZE było kolorowo.
@Ilian den Naag
Proszę nie pisać postów pod rząd, od poprawek/dopisków jest opcja "edytuj".
Scaliłam.
zi3lona
 
Last edited by a moderator:
Oto dowód na to, że intra nie powinno się serwować jak trailera. Intro pokazane przed premierą gry jest pozbawione kontekstu, który tworzy następująca cutscena i gameplay. W2 był przypadkiem wyjątkowym, bo intro ukazało się w ER, a więc praktycznie wszyscy już wiedzieli, o co dokładnie chodzi. Podążając za tropem mnie nie porwał (wprowadzenia do W1 i W2 po prostu były lepsze), ale "słabo" to lekka przesada.
 
Zgadzam się, sebogothic. Powinna się teleportować, a Geralt zamiast tropic ,powinien mordowac potwory, po co wprowadzać zawiłość...
 
Film jako intro do gry będzie bardzo odpowiedni jest tajemniczo, dużo się dzieje i tak dalej, ale myślę, że pokazanie go jako osobnego CGI było błędem. Gdyby taki film wyskoczył mi zaraz przed właściwą rozgrywką, to byłbym zachwycony, bo pewnie fajnie wbijałby w klimat ale tak na sucho, to niestety podoba mi się mniej niż poprzednie CGI. Jednak pragnę dodać, że dalej jest to wysoki poziom taka solidna rzemieślnicza robota.

PS. Proszę was Redzi niech Geralt w grze przypomina, chociaż w 1/10 tego z intra BŁAGAM.
 
Zgadzam się, sebogothic. Powinna się teleportować, a Geralt zamiast tropic ,powinien mordowac potwory, po co wprowadzać zawiłość...
Zdajesz sobie sprawę z tego, że te twoje pseudo-ironiczne posty nie są wcale śmieszne?
Aha, i jak kogoś cytujesz bądź mu odpowiadasz to zamieszczaj odnośniki. I nie pisz posta pod postem, jest opcja "edytuj"...
 
Last edited:
A taka potężna czarodziejka nie mogła się po prostu teleportować z tego pola bitwa, miast błądzić jak dziecko we mgle?
- Przyjaciółkę - powiedziała cicho Fringilla - ostrzegłabym, że nawet mając komponenty do zaklęć teleportacyjnych, nie zdoła niepostrzeżenie złamać blokady. Taka operacja wymaga czasu i zbyt rzuca się w oczy. Lepszy nieco jest jakiś niepozorny, żywiołowy przyciągacz. Powtarzam: nieco. Teleportacja na zaimprowizowany przyciągacz, jak bez wątpienia wiesz, jest bardzo ryzykowna.
Yen na polu bitwy bez wątpienia nie posiadała nawet takiego przyciągacza.
 
Top Bottom