W3: Wydania gry - zawartość, zabezpieczenia, wersje językowe...

+
W3: Wydania gry - zawartość, zabezpieczenia, wersje językowe...

Mam pytanie zanim zrobię preorder, czy zagranicznie rozprowadzane gry maja opcję polskiej wersji językowej?

EDYCJA:
Scalamy wątki, tworzymy jeden temat zbiorczy do podobnych pytań. Więcej wyjaśnia post Ketha, poniżej cytat:

Pytania dotyczące kwestii "wydawniczych", tj. edycji gry, zawartości pudełek, wersji językowych, zabezpieczeń itd. dość często powtarzają się na forum. Dodatkowo wraz ze zbliżaniem się premiery gry ich ilość będzie niewątpliwie rosła, dlatego też postanowiliśmy scalić dotychczasowe wątki na ten temat w jeden, zbiorczy - od teraz prosimy podobne kwestie poruszać właśnie tutaj.

Mamy nadzieję, że w niedalekiej przyszłości będziemy mogli zaprezentować Wam oficjalne FAQ, które wyjaśni najczęściej nurtujące Was kwestie i rozwieje wszelkie wątpliwości na temat wydań gry Wiedźmin 3: Dziki Gon.
http://forums.cdprojektred.com/thre...sje-językowe?p=1473698&viewfull=1#post1473698
 
Last edited by a moderator:
Odpowiedni temat już istnieje :> - nie musisz zakładać kolejnego tematu... wystarczy poszukać - wpisać w wyszukiwarkę odpowiednie słowo.

Ale każda gra ma mieć każdą wersję językową "w sobie"
Co innego jeżeli chodzi o materiały zawarte w pudełku.
 
Mam pytanie zanim zrobię preorder, czy zagranicznie rozprowadzane gry maja opcję polskiej wersji językowej?
PRZED założeniem tematu proszę użyć wyszukiwarki. Odpowiedni temat zazwyczaj już istnieje, wg mnie najodpowiedniejszy będzie ten: http://forums.cdprojektred.com/threads/30127-Wiedźmin-3-wersje-językowe.
Możesz też skorzystać ze spisu tematów dot. Wiedźmina 3 (notabene, przyklejonego!) i znaleźć inny temat (taki, który bardziej będzie ci odpowiadał) lub zadać pytanie w którymś z wątków w dziale "aktualności" (konkretne tematy musisz znaleźć sam).
Na przyszłość proszę o tym pamiętać, wpadanie na forum i zakładanie tematu na oślep (niepoprzedzone własną inicjatywą) nie jest tu cenione.

Odpowiedni temat już istnieje :> - nie musisz zakładać kolejnego tematu... wystarczy poszukać - wpisać w wyszukiwarkę odpowiednie słowo.
Wszystko fajnie, ale nie podałeś koledze żadnego linku, nie zgłosiłeś (zaraportowałeś) też posta. Proszę nie iść na łatwiznę.

Temat zamykam, proszę kontynuować w odpowiednim wątku.
 
Gra w UK.

Witam :cheers:


Mieszkam w Anglii i zastanawiam sie czy jak wyjdzie Wiedzmin 3 na konsole Playstation 4 to gdy kupie go w tym kraju rowniez bedzie mozliwosc gry w polskiej wersji jezykowej? Bardzo zalezy mi jednak by byl ten polski jezyk... ;)

Dziekuje za wszystkie odpowiedzi i pozdrawiam! :cheers:
 
Tak. Bylo o tym juz kilka razy. Nie bedzie blokady krajowej(zagranicznej?) i bedzie mozna tak samo pobrać w UK, polski Dubbing z Internetu(Przynajmniej tak można do W2, lub z materiałów dodatkowych, gog.com?)
 
Jeśli chcesz mieć pewność, że zagrasz po polsku, ściągnij grę z Polski. Wątpię, aby w wersjach konsolowych byłby pełny wybór języków. Płyty mają swoją pojemność, a te kilkanaście wersji językowych (w tym 6? pełnych lokalizacji) swoje na pewno waży.
 
Tak jak koledzy wyżej zauważyli, pojemność płyty jest ograniczona. W Polsce, na konsolach będą dostępne trzy języki: EN/PL/RU, w poszczególnych regionach świata lista języków na płycie będzie zapewne odpowiednio zmieniona, acz oficjalnego stanowiska CDPR (poza informacją o językach dostępnych na konsolach w Polsce) jeszcze nie ma.

Tyle tytułem wstępu, teraz część oficjalna: przed założeniem nowego tematu skorzystaj z wyszukiwarki, lub rozejrzyj się po forum. Odpowiedni temat już istnieje.

Zamykam.
 
Wiedźmin 3 - W GAME

Witam wszystkich fanów, mam krótkie pytanie, otóż sprawa jest następująca kupuję wiedźmina w UK i czy jak go zamówię z amazon.co.uk albo GAME czy dostanę pełną Polską wersję językową? Bo na tym strasznie mi zależy. :)
 
Dostaniesz. Znając Redów, to nawet jeśli nie będzie dostępny, będzie można pobrać paczkę językową z GOGa.
 
@deaderv23, po pierwsze, witamy na forum ;) Po drugie, temat był już wałkowany wielokrotnie: Wiedźmin 3 nie będzie posiadał żadnych blokad regionalnych, a na PC będzie można bez problemu wybrać dowolny język bez względu na miejsce zakupu. Na przyszłość polecam korzystać z wyszukiwarki bądź listy tematów (CLICK), temat o wersjach językowych już istnieje (CLICK).

@SMiki55, nie ma potrzeby odpowiadania w takich tematach, od tego jest opcja raportowania ;) Zamykam.
 
wiedzmin 3 zabezpieczenie antypirackie

czy wiedzmin bedzie posiadal ten nowy wynalazek ,,drm denuvo,, w innych grach zabezpieczenie nie zostalo dalej zlamane fifa 15 lords of falen i teraz dragon age uzywa tego samego to prawie 2 miesiace w przypadku fify bez crcka
 
@aquasplash2014 Wiedźmin 3 nie będzie posiadał żadnych DRMów. Chyba, że z własnej woli kupisz grę na Steamie.
Zaraz, zaraz. Czy Ty zamierzasz spiracić grę?
 
Last edited:
@aquasplash2014 Po pierwsze, witamy na forum. Po drugie, Wiedźmin 3 nie będzie posiadał żadnych zabezpieczeń antypirackich co jest podkreślane w praktycznie każdym wywiadzie. Po trzecie, na przyszłość polecam skorzystać z wyszukiwarki bądź listy tematów, a pozostałym przypominam, że zamiast odpowiadać w tego typu tematach, lepiej skorzystać z opcji raportowania. Zamykam.
 
Wiedźmak 3 a PS4 i różne języki

Witam serdecznie,

Mieszkam w niemczech i mam tutaj wilelu multi jezycznych kolegów. czy jest możliwość by moja polska kopia wiedźmian 3 grała na ich konsolach w ich rodzimych jezykach bądz czy też da sie zminić jezyk gdzies w menu?

ps. moi rosyjscy koledzy niepotrafią wymówić wiedźmin tylko móią Wiedźmak ;]

Pozdrawiam
 
Witaj, a teraz uwaga na początek: Zanim założysz nowy temat, sprawdź czy już takiego nie ma. Pomocna będzie zarówno wyszukiwarka jak i spis tematów.

Są takie tematy jak blokada regionalna i wersje językowe. Odpowiadając zaś skrótowo, nie, nie będzie żadnych blokad regionalnych ani problemów z wyborem języka.

Zamykam.
 
Wersja Standardowa

Witam. Mam pytanie dotyczące wersji standardowej. Zamierzam zamówić z "cdp.pl" gdyż wolę wersje pudełkowe gry i pytanie brzmi następująco. W swoim Lenovo y50 Nie mam napędu optycznego i czy w pudełku będzie jakiś kod do gry, abym mógł ją ściągnąć z sieci? Jak mówiłem, zdecydowałem się na tą wersję, bo wolę gry pudełkowe, ale jeśli nie będize takiej opcji to chyba będę musiał wybrać wersję cyfrową. Proszę o pomoc.
 
Moim zdaniem na pewno nie będzie, po to jest wersja cyfrowa na cdp.pl, żeby ją ludzie kupili. Gdyby mogli mieć cyfrową wraz ze standardową pudełkową, to któż chciałby kupować cyfrówkę, skoro różnica to tylko 10zł, a bajerów mnóstwo.
 
Top Bottom