Walka z upiornym psem

+
@Louisetta
Ech, pamiętam, że Bestia też mi nieźle dała w kość. Przy czym, przy kolejnych przejściach, czasem ginęła niemal na przysłowiowego jednego hita, a czasem musiałam się potwornie napocić. I to bez względu na ustawiony poziom trudności, czy wypite eliksiry. Poziom frustracji podobny, jak przy Kejranie w części drugiej. Moim zdaniem, to źle zbalansowany potwór i najcięższy w całej grze. Więc, choć chłopaki wyżej dają dobre rady, to ja mam wrażenie, że pokonanie jej jest kwestią losową :p
 
Ech, pamiętam, że Bestia też mi nieźle dała w kość.

Mi dała w kość tak naprawdę tylko przy pierwszym podejściu. Co ja się nakląłem, to tylko ja wiem :). Podejścia z resztą nie ukończyłem, bo akurat dowiedziałem się o FlashModzie i zacząłem od nowa. I z modem bywało owszem ciężko, bywało łatwiej, ale już nie przyprawiała mnie ta walka o frustrację :).
 
najlepszy sposób na bestię to Aard -> ogłuszenie -> finisher :)
oczywiście Aard rozwinięty na max (czyli komplet brązowych talentów) - bestia ogłusza się przeważnie za 1 lub 2 znakiem
formalność
 
powiem szczerze że przeszłam przez to bardziej "latając dookoła" . :) Aard był rzadkością. tak czy inaczej, przeszłam, jestem z siebie dumna, że przeszłam całkowicie bez kodów (zwykle gram na kodach, gdyż przez nerwy mam problemy ze zdrowiem ;d) a problemy miałam jedynie jeszcze z kikimorą i kościejem, jednak to przez to, że za rzadko używam znaków.. :) Tak czy inaczej życzę wszystkim powodzenia :) i duuużo cierpliwości.
 
No dobra kodów nie ma ale są trainery. Niszczą tak że tworzą programy ułatwiające przejście gry co dla mnie jest bezsensowne. Po to się kupuje grę by ją przejść czysto. Chyba że jestem w innych czasach. ;/
 
Jesteś, przecież to czyjaś indywidualna sprawa jak przejdzie sobie grę, jak dla mnie nic tu nie jest niszczone skoro to mnie nie dotyczy (to single przecież).
Ktoś sobie wtedy świadomie psuje zabawę z gry, chociaż np. ja czasami stosuję takie rzeczy po kilkukrotnym przejściu gry - dla zabawy, a i może dla niektórych gra jest za trudna, ale nie ma co kontynuować offtopa. :p
 
No dobra kodów nie ma ale są trainery. Niszczą tak że tworzą programy ułatwiające przejście gry co dla mnie jest bezsensowne. Po to się kupuje grę by ją przejść czysto. Chyba że jestem w innych czasach. ;/

Ale tak właściwie, to co ma problem kodów do tematu o walce z Bestią? Bo tak dumam, dumam i wydumać nie mogę. Nie lepiej sobie dyskutować w Grach komputerowych? No chyba, że dotyczy to jakiegoś kodu uśmiercającego Bestię. To zwracam honor. Ale o ile mi wiadomo nic takiego nie istnieje.
 
Top Bottom