Wiedźmin 3 na gali The Game Awards 2014

+

Wiedźmin 3 na gali The Game Awards 2014

  • Nowy trailer

    Votes: 59 37.3%
  • Nowy gameplay

    Votes: 40 25.3%
  • Nic

    Votes: 14 8.9%
  • Stary 35min gameplay z mongolskim dubbingiem

    Votes: 39 24.7%
  • Inne

    Votes: 6 3.8%

  • Total voters
    158
Status
Not open for further replies.
Analizując:
1. Pierwsza scena trochę zbyt chaotyczna, i kolorki jakoś tak walą po oczach, w pierwszej chwili miałem nieprzyjemne wrażenie jakbym oglądał jakiś cinematic do LOLa... może to przez ten dziwaczny śnieg niepasujący do reszty obrazu. Samym animacjom nie mam nic do zarzucenia.
2. Kolejna scena z facetem kryjącym się za oknem i wioską w nocy niczego sobie, wygląda porządnie, choć zbliżenie na nogi konia i jeźdźca nie wygląda zbyt dobrze.
3. Futro na karku Eredina (o ile to w ogóle ma być futro) futra nie przypomina. Jakby Fur nie było włączone.
4. Ogień za Eredinem wygląda o wiele gorzej niż na wszystkich poprzednich trailerach, takoż tekstury dookoła (chyba że specjalnie zamazano drugi plan, by uzyskać wrażenie filmowości).
5. Z twarzą Geralta byłoby wszystko w porządku, gdyby nie miał tej kretyńskiej fryzury i przyćpanego wzroku.
6. Yennefer niby ładna, grafika w porządku, ale na tej scenie nie mogę się oprzeć wrażeniu bajkowości.
7. Ucieczka Ciri jak najbardziej w porządku, kolejna scena z Jeźdźcem też, tylko znów ten śnieg który nie osadza się na ziemi. Rozumiem, że pewnie dopiero co zaczęło sypać, ale wygląda to generalnie kiepsko.
8. Wybuch bomby (?) - znów bardzo kiepski ogień w porównaniu do poprzednich materiałów, fizyka i animacje za to ładne.
9. Ucieczka Yen - przez te kryształowe pieski Jeźdźców Gonu znów mam bajkowe wrażenie z LOLa :p Bez nich byłoby wszystko OK.
10. Walka Ciri - mi tam się podoba, tylko sam matrixowy unik tak trochę dodany na siłę. No, ale przynajmniej widać ładnie jej twarz z bliska i z przodu. Tak w ogóle, gdy Ciri znika, widać gościa po prawej, który chyba się lekko przyciął...
11. Walka wiedźminów z Gonem - Nie mam nic do zarzucenia, oprócz jakby gorszych tekstur mieczy. No i ogólnie lekkie rozmazanie, ale to pewnie przez jakość YouTubową, teraz czekam na nieskompresowaną wersję.
No i muzyka. Mam nadzieję, że tą "mroźną" wersję głównego motywu dostaniemy jako odrębny utwór w dobrej jakości już niedługo.

Całościowo na plus, jak zwykle - im więcej oglądam, tym bardziej mi się podoba. Pamiętam, że trailer VGX wywarł na mnie za pierwszym razem dziwne wrażenie, byłem niepewny co o tym myśleć, ale z każdym kolejnym oglądnięciem bardziej go doceniałem. Tu powinno być tak samo :)
 
jak Dla mnie to był odpowiednik wersji konsolowych, wszystkie ficzery dla mnie na tym trailerze były powyłaczane, ogolnie to jak dla mnie to poziom SoD zdecydowanie lepszy. Sam nie wiem co o tym sądzić, ale biorąc pod uwagę że będę 1 raz grać chyba na ps4 to nie mam za złe jeśli będzie gra tak właśnie wyglądać na konsolach
 

Guest 3669645

Guest

































jak Dla mnie to był odpowiednik wersji konsolowych, wszystkie ficzery dla mnie na tym trailerze były powyłaczane
W jednym ujęciu Geralt ma brodę z odpaloną technologią hair :eek:
 
Last edited by a moderator:
EEE... nie wiem co powiedzieć chyba to że wg mojej subiektywnej opinii na GOTY to nie zasługiwało. Serio?

Słaby więc to był rok.
 
Nie podoba mi się Geralt z pyska. Nie przyzwyczaję się do tej formy. Prawie każda z pobocznych postaci ma bardziej charakterystyczną, zapadającą w pamięć fizjonomię. Taki jakiś bezpłciowo modelowy.
 
Teraz Yennefer jest czarniutka jak smoła, prawie nienaturalnie aż. To przez to wasze narzekanie, że ma brązowe włosy :huh:
 

Guest 3669645

Guest
Na interze sporo się mówi o generyczności, rzeczywiście dla niezapoznanych z serią może ten trailer wyglądać jak kolejne Dragon Age czy inny TES. Z duża ilością światełek, wybuchów, czarodziejów naparzających z cudacznych bereł. Średnio to zaserwowali w tym zwiastunie.
 
To ja tu czegoś nie rozumiem....nie było nagrody The Most dla Wiedźmina?
To na Cholerę było to głosowanie?!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom