Wymagania sprzętowe gry Wiedźmin 3: Dziki Gon ujawnione!

+
Takie małe pytanko mam do ogarniających meandry sprzętu. W rekomendowanych wymaganiach znalazła się moja R9 i Procesor AMD FX x8, posiadam też 16gb ramu. To co oznacza rekomendowane, pójdzie mi gra na maks ustawieniach?

R9 a dokładnie ? Może poleci na maks ustawieniach a jaki dokładnie procek ?
 
Takie małe pytanko mam do ogarniających meandry sprzętu. W rekomendowanych wymaganiach znalazła się moja R9 i Procesor AMD FX x8, posiadam też 16gb ramu. To co oznacza rekomendowane, pójdzie mi gra na maks ustawieniach?

Jeśli masz r9 290 czy r9 290x to możesz spać spokojnie z tym że procka to lepiej wymienić, bo AMD niestety CPU ma bardzo słabe.
Chyba że nie masz możliwości zmiany procesora i płyty głównej (koszty) to rzecz jasna nie przeskoczysz.
 
Krótka piłka.
Karta graficzna: AMD Radeon HD 6700 (dokładny model: GV-R677D5-1GD)
da radę pociągnąć Wiedźmina 3?
 
Wątpię.

---------- Zaktualizowano 18:28 ----------

Sprawdziłem jej wydajność na benchmark.pl. Na Wiedźmina 3 nie ma najmniejszych szans. Podejrzewam, że nawet Wiedźmin 2 w rozdzielczości 1920x1080 będzie dla tej karty poważnym wyzwaniem.
 
Wątpię.

---------- Zaktualizowano 18:28 ----------

Sprawdziłem jej wydajność na benchmark.pl. Na Wiedźmina 3 nie ma najmniejszych szans. Podejrzewam, że nawet Wiedźmin 2 w rozdzielczości 1920x1080 będzie dla tej karty poważnym wyzwaniem.

E tam. Ja W2 na HD 5770 wyciągałem około 40 klatek w Full HD na wysokich ustawieniach. :)

---------- Zaktualizowano 17:37 ----------

Nie no, bez przesady. Ja gram na HD5770 w wysokawych (no poza AA, SSAO i uber) w 30 FPS w FHD.

ninja :)
 
Prawda jest taka ze oficjane wymagania nawet minimalne sa zawyzone.
Tyle gier nie powinno mi pójść a smigały świetnie na średnich, fakt na wysokich nie wyrabialy.
 
Ja mam takie pytanko. Jak ma się rozdzielczość do podanych wymagań? Wszystkie są dla full hd czy minimalne dla 720p a wyższe dla full hd?
 

Guest 3669645

Guest
Nikt nam tego tutaj niestety nie powie. Ktoś musi podstępnie o to zapytać jakiegoś REDa przy wywiadzie ;>
 
hej mam takie pytanie. jakis miesiąc temu zakupilem dos mocnego pc-ta i przygotowywalem sie na gre w wiedzmina 3. tutaj rodzi sie moje pytanie. widzialem wymagania i odrobine jestem przerazony. mam prosbe do uzytkowników zeby mi powiedzieli czy ugram chociaz na niskich :D
Intel Core i5-4460 box
gigabyte r9 280 wf3x
8 gb ram
dysk ssd od intel 120 gb
 
Minimalne. R9 270 to z grubsza o ile nie dokładnie 7870 jak dobrze pamiętam.

Nie wiadomo na co może liczyć.
Jeśli jednak rzeczywiście posiadacze kart na poziomie HD7870/GTX660/R9270 nie będą mogli liczyć na nic więcej jak minimalne, to i dysponujący widniejącym w zalecanym konfigu GTX'em 770 nie wyciągną prawdopodobnie nic ponad miks low/medium. Ewentualnie medium, jeśli dopisze szczęście.
To zaś z tego względu, że w grach GTX 770 jest od tamtych kart wydajniejszy o około 1/3, a to kapkę mało by w ogóle marzyć o high w sytuacji, gdy te z minimalnego konfigu starczą ledwie na low.
 
Last edited:
Nie wiadomo na co może liczyć.
Jeśli jednak rzeczywiście posiadacze kart na poziomie HD7870/GTX660/R9270 nie będą mogli liczyć na nic więcej jak minimalne, to i dysponujący widniejącym w zalecanym konfigu GTX'em 770 nie wyciągną prawdopodobnie nic ponad miks low/medium. Ewentualnie medium, jeśli dopisze szczęście.
To zaś z tego względu, że w grach GTX 770 jest od tamtych kart wydajniejszy o około 1/3, a to kapkę mało by w ogóle marzyć o high w sytuacji, gdy te z minimalnego konfigu starczą ledwie na low.
Chodziło mi o to, że spełnia minimalne wymagania, może tylko troszkę źle się wyraziłem. No i oczywiście wszystko zależy w jakiej rozdziałce będzie grać bo jeśli podane wymagania są tylko dla fhd to przy 720p może liczyć nawet na mix średnio-wysokich.
 
czekałem na tą grę i wiem że już w nią nie zagram bo mam (gtx650) ana lepszą mnie nie stać . Jestem osobą niepełnosprawną z porażenie czterokończynowe ..Przeszedłem Wieśka 2 na poziomie mrocznym przednia zabawa .
 
czekałem na tą grę i wiem że już w nią nie zagram bo mam (gtx650) ana lepszą mnie nie stać . Jestem osobą niepełnosprawną z porażenie czterokończynowe ..Przeszedłem Wieśka 2 na poziomie mrocznym przednia zabawa .

Przecież to, że w minimalnych jest 660 nie znaczy, że gra Ci odmówi instalacji :DD. Czekaj na jakieś pierwsze testy zaraz przed premierą, które na pewno pojawią sie na youtubie i wtedy oceń. Mogę się założyć, że na minimalnych pograsz.
 
Zdaje się że mam procek powyżej rekomendowanych ale kartę graficzną poniżej minimalnych.... :( Co o tym sądzicie? Pójdzie mi w ogóle, a jeśli tak to na jakich?

Procesor: AMD FX-6300 Six-Core 3.50 GHz
Grafika: Nvidia GTX 750 Ti
RAM: 8 GB
 
Top Bottom