Fanowskie galerie na DeviantArt

+
Fanowska tapeta retro style by 1n-StereO

Kiril już poprawił RP na PR :p
 
Last edited:
No nie da sie ukryć, że wersja ciekawa :D Fajny styl graficzny. Ja bardzo podobnie sobie wyobrażałem go jak czytałem sage ;)
 
Do takiego Krogulca to ten chropowaty głos z EB pasuje IMO, zwłaszcza, że tam ma maskę, która jeszcze lekko mu go chyba zniekształca.
 
Wg mnie zdecydowanie wygląda zbyt staro. Z tego co pamiętam z sagi a nawet z gry elfy były długowieczne, ale wyglądały młodo.
 
A oto mój pierwszy post na forum.
Dla mnie też ten Eredin jakiś taki staruszkowaty jest, chociaż kreska cudowna.

Witamy :) Dobry moment na dołączenie, jutro szykuje się prawdziwy DFW*

*Dzień Fanów Wiedźmina
 

Guest 3669645

Guest
Staruszkowaty i szczękę ma dziwnie kwadratową, gdyby nie uszy pomyliłbym go z człowiekiem.

A oto mój pierwszy post na forum.
Witam uprzejmie. Masz tu REDpointa na dobry start ;)
 
Witamy Dobry moment na dołączenie, jutro szykuje się prawdziwy DFW*

*Dzień Fanów Wiedźmina

Witam uprzejmie. Masz tu REDpointa na dobry start

Jacy kochani! Zarejestrowałam się właśnie z powodu jutrzejszego dnia, miło będzie się ekscytować razem z innymi fanami.
Wracając do tego nieszczęsnego Eredina - kogoś mi przypomina. Jakiegoś aktora chyba? Ale nie umiem sobie przypomnieć, jakiego.
 
Jacy kochani! Zarejestrowałam się właśnie z powodu jutrzejszego dnia, miło będzie się ekscytować razem z innymi fanami.
Wracając do tego nieszczęsnego Eredina - kogoś mi przypomina. Jakiegoś aktora chyba? Ale nie umiem sobie przypomnieć, jakiego.

Wybacz, ale to co jutro będzie się działo znając już zachowania forum nie będzie miało w dużej części nic wspólnego z zachwytem i ekscytacją. :p
 
Top Bottom